Шешељ покварио односе: Зоран Милановић отказао посету Београду због лидера СРС

Hebote jesi li ti normalan, ja se spremam u lov, petak vece k'o rulet, zavrtim i cekam hoce li da padne na italijanku, portugalku, japanku ili nesto bratsko rusko, a ti me pitas za Šešelje. :lol:

Znao sam :hahaha:

Ja se ne spremam nigdje, ali zato ce zena veceras fasovati :lol:
 
23% :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Za tebe Kreso nema nikakve sumnje da se ne spremas nigde :zcepanje:

Nego, je li Seselj hrvatsko prezime? :D

Sumnjam ja da se i ti spremas negde sa tom bolnom prostatom

ne da mi se bre, mi koji imamo zivot (saznat ces jednom kako je to) i koji imamo zene i decu (valjda ces i za to saznat jednom kako je) smo umorni na kraju vikenda, pa onda bambusamo zene, ee ali kad je godisnji..to je druga stvar :rtfm:
 
Sumnjam ja da se i ti spremas negde sa tom bolnom prostatom

ne da mi se bre, mi koji imamo zivot (saznat ces jednom kako je to) i koji imamo zene i decu (valjda ces i za to saznat jednom kako je) smo umorni na kraju vikenda, pa onda bambusamo zene, ee ali kad je godisnji..to je druga stvar :rtfm:

"Saznat cu" Kreso, mediokritetu jedan, ali nikako da saznam kakvo je prezime Seselj :D
 
Znao sam :hahaha:

Ja se ne spremam nigdje, ali zato ce zena veceras fasovati :lol:

To volim da cujem. :super:
Sutra se probudis, ceka te kafica, dorucak, novine.... i sa osmehom pevusi iz kuhinje "sad ce i palacinke" :lol:

- - - - - - - - - -

23% :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Za tebe Kreso nema nikakve sumnje da se ne spremas nigde :zcepanje:

Nego, je li Seselj hrvatsko prezime? :D

I tebi bi bilo 23% da ti je osunecen :lol: ... delija je to, dosta. :mrgreen:
 
"Saznat cu" Kreso, mediokritetu jedan, ali nikako da saznam kakvo je prezime Seselj :D

Pa sta mene pitas, nemam pojma iskreno, Lovac ne prica o stvariima koje ne zna, jer kad pises o necemu o cemu se ne zna, budes isamaran, a ja sam navikao da ovde samaram :ljutko::ceka::kafa:
 
Jel' ti to meni od milja? :lol:

tako je, malo, manje , 23% :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Pa sta mene pitas, nemam pojma iskreno, Lovac ne prica o stvariima koje ne zna, jer kad pises o necemu o cemu se ne zna, budes isamaran, a ja sam navikao da ovde samaram :ljutko::ceka::kafa:

Svi vole kad samarate, evo sam,arate se nekoliko dana jer vas jedan covek kao somove navlaci :mrgreen:
 
Hebote jesi li ti normalan, ja se spremam u lov, petak vece k'o rulet, zavrtim i cekam hoce li da padne na italijanku, portugalku, japanku ili nesto bratsko rusko, a ti me pitas za Šešelje. :lol:

Kod Vas je tamo Black Friday pa su i p*čke spustile standarde.

Zato Šešelj ne spušta standarde.

Najgore zezanje je za vikend, svakakva žgadija siđe do grada da se isplasira malo, ipak je radnim danima pravo zezanje.
 
Kod Vas je tamo Black Friday pa su i p*čke spustile standarde.

Zato Šešelj ne spušta standarde.

Najgore zezanje je za vikend, svakakva žgadija siđe do grada da se isplasira malo, ipak je radnim danima pravo zezanje.

Hebiga, to je kad si mlad i zgodan, gospodin covek k'o ti, nama drvosecama je danas daj sta das. :D
 
Hebiga, to je kad si mlad i zgodan, gospodin covek k'o ti, nama drvosecama je danas daj sta das. :D
Nije stvar u tome sto si drvoseca, neko kad kazes "Bosnian muslim" ili "Bosniak", ili kazes ime, izbor se drasticno suzi :lol:

A znas ti to i sam, ali vi se borite protiv toga - autosugestijom :mrgreen:
 
Nije stvar u tome sto si drvoseca, neko kad kazes "Bosnian muslim" ili "Bosniak", ili kazes ime, izbor se drasticno suzi :lol:

A znas ti to i sam, ali vi se borite protiv toga - autosugestijom :mrgreen:

Ja ti rekoh da je Fikret Frank, a bez akcenta te niko i ne pita dalje. :lol:
Zna boske sebi hurmašicu pronać', nista se ti ne brini. :mrgreen:
 
Nema nikakve sumnje da je realan jedini trend - jos manje :mrgreen:

- - - - - - - - - -


Pa dobro, 1/2 onoga sto danas zovemo Hrvatskom se samara :lol:

A i Vi Kreso licno pomazete da se stvar ne ohladi :zcepanje:

A el ti taj Kreso ljubavnik kojeg nisi preboleo ili sta? :lol: Pa sta ne reces, zalecit cemo ti rane :lol:
 
Naprotiv, to samo ucvrscuje ovaj rezim ka odustanku puta ka EU, a sta je trebalo da urade?

(...)

Како леба ти ово учвршћује режим Александра Вучића кад се он пре месец дана хвалио на сва уста са тим "самитом", а сада му премијер Хрватске отказао гостовање и шаље неког службеника владе (чиме је понизио Вучића само тако), што итекако "баца сенку" на Вучићеву "политику" "европске Србије. А није невероватно да за Милановићем и неки други премијери откажу учешће, што би било феноманално!

И запамти да режим Александра Вучића не може ни да хоће да "мења курс". Може само да падне.
 

Back
Top