Шешељ покварио односе: Зоран Милановић отказао посету Београду због лидера СРС

Ja od svojih para kupujem šta hoću a tebi ako smeta Krašova bajadera okreni glavu i ne gledaj.

Твоје паре су само ако си то зарадио својим рукама као приватник. Ако радиш у државном апарату ТО СУ МОЈЕ ПАРЕ !
 
Čekaj.
Sad je Haški sud (o kome znamo sve) davio k'o zmija žabu Šešelja deceniju, i onda ga baš sad pustio sa lanca kao olinjalu džukelu bolesnog od teške bolesti, a ustvari izgleda da i nije tako bolestan, i sad laje naokolo...
Onda dolaze Hrvati rezignirani i uvređeni da objasne kako je sve to nedopustivo i ustvari potvrđuje "povijesne činjenice" o neophodnosti Oluja, Bljeskova i ostalih čuda, a pride i lupanja tamo neki tabli sa tamo nekom ćirilicom...jer vidite s kim smo mi imali posla, pobogu...pa smo usput i promenili etničku sliku sopstvene države...

Jel to ta hrvatska diplomatija...
Jeftino...vrlo...

Inače jesu to neki izbori u Hr?
 
'


Како можеш правдати твоје ратне хушкаче, који су први запуцали у Борову селу, Главаша, Шушак и др.?
Како можеш гледати Томсона, који свуда јавно позива на рат, на убијање Срба?

Brate, cinis mi se dosta ozbiljan covek, ne bi reko da si ko vecina ovde, a cini mi se i da si prosao rat pa me jako cude neki tvoji upisi.
Ajmo redom, kako je moguce da se uopste vatas na tiraz i na ono sto novinari pisu KAKO BI PRODALI TAJ TIRAZ? Pa sad ti ja evo stavim tu 100 tekstova za koje sam siguran da ces reci, ma besmislice..a ovoga se drzis kao svetog pisma. Moras znat i to da je Boljkovac to negirao, e sad da li je on to stvarno reko, ili nije, ja ne znam, a ne znas ni ti, znam samo da mi takvi tekstovi ne mogu biti izvor informacija koje se drzim kao svete reci, kontas?

Dalje, secas li se ti sta je Boljkovac sve govorio za Srbe? Pa da li mu i u tome verujes? Ne moze jedno je ok, drugo nije, onda si uzimas samo ono sta ti pase, a to nije u redu.

Ajmo dalje, zar ti zbilja mislis da su Glavas, Susak i ostali pucali na Borovo Selo? :lol: Daj budi ozbiljan, pa to vise ni jedan Srbin u Borovu Selu ne prica jer zna kakve su to nebuloze, ovo je stvarno presmesno nesto, cinis mi se preozbiljan da bi baratao sa time.

Предлажем да се под хитно забрани увоз робе из хрватске! То би било најбоље решење! СТОП ХРВАтСКОЈ привреди у СРбији!

Ovako razmislja ne bas pametan covek

ne treba baš toliko radikalno , ipak robe i ljudi moraju imati slobodan protok .....ali reciprocitet bi sasvim dobro došao

A ovako covek koji je ocito umereniji i ima nesto u glavi.

Ako nistra drugo ovaj je makar otkazao posetu i na tome mu svaka cast

A ona nasa kukavica nije smela Rami da otkaze, krijuci se iza glupih prica kako zeli "dobre odnose"

Ajde jednom da se slozim sa tobom

Ko zabrani uvoz Krašove bajadere lično ću mu se n**ebat' majke.Neka dižu cene kol'ko hoće al' da bajadera stoji na rafovima,spreman sam je plaćati devizama ako treba...A za Milanovića me zabole.

Ako zabrane, a nece, slobodno mi se javi, donet cu ti kolko oces, jer razumem tu ljubav prema Bajaderama, i sam sam veliki obozavaoc, ali veliki :worth:

Комплетно све хрватско смеће треба протерати из Србије. А оно што су кобојаги купили а у ствари отели уз помоћ домаћег политичког смећа национализовати.
А теби ако требају бајадере мичи у такозвани хрватску ... и не враћај се. И онако одлично сви знамо да им требају резервних делова за швапске бабе и енглеску господу.

Ovaj bi proterivao ljude zbog Bajadera:lol:

Pa nisu stabilni, o tome je rec. Falilo je samo prisustvo Seselja i njegove uobicajene "doskocice" da se ovi odmah uplase i shvate ozbiljno, jer su ocigledno ozbiljno na sve i gledali i plase nas se bez razloga, ustvari mozda i s razlogom, jer znaju da su krivi za etnicko ciscenje RSK pa ih grize savest.

Ma daj, budi pametna, nema tu nikakvog straha, pa ne mozes na toliko ocigledno glupost ostati ravnodusan, jos se Hrvatima spocitava sto nisu energicniji, stvarno je presmesno reci da je to neki strah.

Nema tog Hrvata koji ne samo da bi rekao, vec koji veruje da su krivi za etnicko ciscenje, prije ce biti da da savest grize Nikolica i Vucica koji ne smeju Šešeljugi da stanu na crtu.

- - - - - - - - - -

Твоје паре су само ако си то зарадио својим рукама као приватник. Ако радиш у државном апарату ТО СУ МОЈЕ ПАРЕ !

:lol: Tako je bre, nedaj ovim BAJADERAŠIMA da ti okupiraju Srbiju bre :lol: da trose tvoje pare na Bajadere :lol:

Majcice mila :worth::hahaha:
 
Jedno izuzetno nekorektno i neprijateljski nastrojeno ponašanje Hrvatske. Neverovatno je i čime se oni bave-Šešeljem koji ima dve metastaze na jetri i koji umire...

Ne, ovo je baš korektno ponašanje sa stanovišta njihove koristi. Njima se čak i pokatoličeni Srbin bori za ono što oni smatraju ispravnim, a naša stoka na vlasti ne ume/sme da otkaže posetu onog kozojeba Rame.
 
Твоје паре су само ако си то зарадио својим рукама као приватник.
Preciznije,radeći kod privatnika.:neutral:

Ако радиш у државном апарату ТО СУ МОЈЕ ПАРЕ !
Ovo je tačno.
 
Brate, cinis mi se dosta ozbiljan covek, ne bi reko da si ko vecina ovde, a cini mi se i da si prosao rat pa me jako cude neki tvoji upisi.
Ajmo redom, kako je moguce da se uopste vatas na tiraz i na ono sto novinari pisu KAKO BI PRODALI TAJ TIRAZ? Pa sad ti ja evo stavim tu 100 tekstova za koje sam siguran da ces reci, ma besmislice..a ovoga se drzis kao svetog pisma. Moras znat i to da je Boljkovac to negirao, e sad da li je on to stvarno reko, ili nije, ja ne znam, a ne znas ni ti, znam samo da mi takvi tekstovi ne mogu biti izvor informacija koje se drzim kao svete reci, kontas?

Dalje, secas li se ti sta je Boljkovac sve govorio za Srbe? Pa da li mu i u tome verujes? Ne moze jedno je ok, drugo nije, onda si uzimas samo ono sta ti pase, a to nije u redu.

Ajmo dalje, zar ti zbilja mislis da su Glavas, Susak i ostali pucali na Borovo Selo? :lol: Daj budi ozbiljan, pa to vise ni jedan Srbin u Borovu Selu ne prica jer zna kakve su to nebuloze, ovo je stvarno presmesno nesto, cinis mi se preozbiljan da bi baratao sa time.



Ovako razmislja ne bas pametan covek



A ovako covek koji je ocito umereniji i ima nesto u glavi.



Ajde jednom da se slozim sa tobom



Ako zabrane, a nece, slobodno mi se javi, donet cu ti kolko oces, jer razumem tu ljubav prema Bajaderama, i sam sam veliki obozavaoc, ali veliki :worth:



Ovaj bi proterivao ljude zbog Bajadera:lol:



Ma daj, budi pametna, nema tu nikakvog straha, pa ne mozes na toliko ocigledno glupost ostati ravnodusan, jos se Hrvatima spocitava sto nisu energicniji, stvarno je presmesno reci da je to neki strah.

Nema tog Hrvata koji ne samo da bi rekao, vec koji veruje da su krivi za etnicko ciscenje, prije ce biti da da savest grize Nikolica i Vucica koji ne smeju Šešeljugi da stanu na crtu.

- - - - - - - - - -



:lol: Tako je bre, nedaj ovim BAJADERAŠIMA da ti okupiraju Srbiju bre :lol: da trose tvoje pare na Bajadere :lol:

Majcice mila :worth::hahaha:

Пробах те бајадере пре неку годину.

Ни принети нису оним некадашњим, из доба СФРЈ.

;)
 
Jedno izuzetno nekorektno i neprijateljski nastrojeno ponašanje Hrvatske. Neverovatno je i čime se oni bave-Šešeljem koji ima dve metastaze na jetri i koji umire...

Баве се Србима. Повод је овог пута Шешељ. Иначе им и не треба повод, баве се они и без икаквог повода. И никада неће престати да се баве, јер је Ватикан главно сатанино гнездо, Римска курија је вечито жедна српске крви, а вештачка хрватска нација је римокатолички злочиначки пројекат.
 
Та информација је од невероватног значаја.

Размишљам о исељењу у Канаду јер тамо су бајадере најхрватскије. Ако још имају и оригиналну Франкову каву, ствар је решена. То је све што ми је потребно за срећу.
 
Размишљам о исељењу у Канаду јер тамо су бајадере најхрватскије. Ако још имају и оригиналну Франкову каву, ствар је решена. То је све што ми је потребно за срећу.

Надам се да имају и цео серијал цртаних са професором Балтазаром.
 
Пробах те бајадере пре неку годину.

Ни принети нису оним некадашњим, из доба СФРЈ.

;)

Eeee to da, imam poznanike koje rade u Krasu jos od pre rata i znam da su menjali sastav, ali jos uvek su mi najfinija cokolada ikad

- - - - - - - - - -

Та информација је од невероватног значаја.

Kao i tvoja da si jela "Ustaske" ribe i da su smece :lol:
 
Размишљам о исељењу у Канаду јер тамо су бајадере најхрватскије. Ако још имају и оригиналну Франкову каву, ствар је решена. То је све што ми је потребно за срећу.
Malo ti za sriću triba !
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mozda za trziste Srbije, u Kanadi su iste k'o u SFRJ. ;)

Opet ovaj o toj beznacajnoj Britanskoj koloniji kanadi.
Pa njima jos uvek vlada Britanska kraljica koja, po ustavu, ima pravo da smeni njihovog predsednika vlade kad god joj se to za zeli.
Za razliku od civilizovanih Britanskih kolonija Kanada jos uvek nema ni nacionalni ni kulturni identitet osim malih izolovanih eskima koje su Anglo kriminalci skoro potpuno istrebili.


"Ruled by British queen yet totally Americanized"
 

Back
Top