Шешељ покварио односе: Зоран Милановић отказао посету Београду због лидера СРС

Najveći gubitnik svega ovoga je Hrvatska . ali ne zbog srbije već zbog njenih Hrvatskih političara političara.
Stvarno ste (Hrvati) šizofreničari i nema vam ravni!!
Zbog čoveka čiju reč niko ne sluša u srbiji (Šešelj) ste napravili halabuku u svojim medijima pa u Evropi ,a taj isti čovek niti je u parlamentu niti je njegova stranka parlamentarna niti on ima neki uticaj u medijima.
Šizofrenične budale , sami sebi ste postali najveći neprijatelj. Srećom nije više Tadić na vlasti pa da Vam se izvinjava zbog svakoga idiota čije su reči i lupetanja neki novinari preneli - i to uglavnom novinari iz hrvatske .
 
Четници и усташе су исто?

А црвена петокрака је кул?

Crvena petokraka vas je oslobodila, a ako na nju imas primedbi to pitaj bracu Ruse na nekom od njihovih foruma i sta o njoj misle.
Mislim nema potrebe, tzar je bio nedavno na paradi i videli smo ... licilo je na petokrake. :)

Sto se tice cetnika i ustasa, razlike su u organizaciji i broju.
Bilo kako bilo, sad su i jedni i drugi svoj na svome. :)
 
Crvena petokraka vas je oslobodila, a ako na nju imas primedbi to pitaj bracu Ruse na nekom od njihovih foruma i sta o njoj misle.
Mislim nema potrebe, tzar je bio nedavno na paradi i videli smo ... licilo je na petokrake. :)

Sto se tice cetnika i ustasa, razlike su u organizaciji i broju.
Bilo kako bilo, sad su i jedni i drugi svoj na svome. :)

Кога то нас?
 
Najveći gubitnik svega ovoga je Hrvatska . ali ne zbog srbije već zbog njenih Hrvatskih političara političara.
Stvarno ste (Hrvati) šizofreničari i nema vam ravni!!
Zbog čoveka čiju reč niko ne sluša u srbiji (Šešelj) ste napravili halabuku u svojim medijima pa u Evropi ,a taj isti čovek niti je u parlamentu niti je njegova stranka parlamentarna niti on ima neki uticaj u medijima.
Šizofrenične budale , sami sebi ste postali najveći neprijatelj. Srećom nije više Tadić na vlasti pa da Vam se izvinjava zbog svakoga idiota čije su reči i lupetanja neki novinari preneli - i to uglavnom novinari iz hrvatske .

Ljudi imaju predizbornu kampanju, boli njih K za Seselja.
Treba uvaliti guzicu u Sabor, evropski parlament ili bilo gde sledece 4 godine.
 
Ја не могу да опишем тугу и разочарање када сам видео вест да наш велики пријатељ Милановић неће доћи на самит у Београду. Стварно је овај Шешељ безобразан. Наљутио је изданка великих предака, наших, опет традиционалних пријатеља, попут Старчевића, Супила, Мачека, Штросмајера, Туђмана...

Како ћемо ми сад без Милановића и Пусићеве? Шта учини црни Војиславе?

Иди се брзо извини, док те Вулин не провали...
 
Pa Beograd, lobanja sa kostima je usla 41 valjda, a petokraka 45.
Jesam li pogresio.
Opet zavisi kako ko sta vidi, mozda je nekom ovo prvo bilo oslobodjenje a drugo okupacija.
Све, све али изједначити четнике и усташе, а да цео свет четнике види као борце против фашизма и нацизма, може се рећи против тоталитаризма ...
 
Све, све али изједначити четнике и усташе, а да цео свет четнике види као борце против фашизма и нацизма, може се рећи против тоталитаризма ...

Знаш како, да је ово нормалан форум, за ово би се подносиле кривичне пријаве, а не би се дозволило вршљање и пропагирање павелићевских идеја.

али, добро, знамо с ким имамо посла.
 
Све, све али изједначити четнике и усташе, а да цео свет четнике види као борце против фашизма и нацизма, може се рећи против тоталитаризма ...

Zna se da su i cetnici pobili vise Srba nego Ustasa, a pored te cinjenice boli me K kako ih svet vidi.
Svet je svoje vidjenje pokazao kad je u izboru podrzao petokraku.
Isto tako rekao sam ti i za razliku, koja je bitna, tako da ne znam o kakvom izjednacavanju pricas.

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa Beograd, lobanja sa kostima je usla 41 valjda, a petokraka 45.
Jesam li pogresio.
Opet zavisi kako ko sta vidi, mozda je nekom ovo prvo bilo oslobodjenje a drugo okupacija.

Beograd je bombardovan, sravnjen sa zemljom, a samo četiri dana kasnije Nemci su u Zagrebu dočekani sa oduševljenjem. To je razlika između nas i njih....i to valjda nešto govori.
 
Zna se da su i cetnici pobili vise Srba nego Ustasa, a pored te cinjenice boli me K kako ih svet vidi.
Svet je svoje vidjenje pokazao kad je u izboru podrzao petokraku.
Isto tako rekao sam ti i za razliku, koja je bitna, tako da ne znam o kakvom izjednacavanju pricas.

- - - - - - - - - -



Kako ustase, zar nije Šeki rek'o da je Josipovicev otac bio partizan koji je streljao ustase ? :think:

Po koji partizan, većina ustaše. Sličan šljam je i u današnjoj NDH.....samo malo upakovano....msm da ne bode oči. U suštini su isto pogani.
 
Verovatno da jesu, ziveli su u gradovima i bavili se trgovinom kroz vekove, kako u arapskom svetu, tako i kod nas.

Ko se drugi kod vas i mogao baviti bilo cim, osim bas - vas?! :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Muslimani su meni, sto bi se reklo, mrak. Najjaci forumasi, ovde i bilo gde :D
 
Po koji partizan, većina ustaše. Sličan šljam je i u današnjoj NDH.....samo malo upakovano....msm da ne bode oči. U suštini su isto pogani.

Tako ti je to u zivotu, sa jedne strane zlikovci, a sa druge ljubav i poruke mira. ;)


- - - - - - - - - -

Ko se drugi kod vas i mogao baviti bilo cim, osim bas - vas?! :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Muslimani su meni, sto bi se reklo, mrak. Najjaci forumasi, ovde i bilo gde :D

Zar nije dovoljno to "Fikrete", zar moras da crtas i karikiras. :lol:
Skontali su ljudi foru, forsiranjem ispada glupa, nije vise fora. :)
 
podrska seselja je nesto najgore sto se hrvatu moze desiti.

seselje podrzi ih sve

Od Seselja zavisi pobednik :mrgreen:
Opsesija Srbima ce ih dokusuriti :)

- - - - - - - - - -

Kako ne moze, zar te nisu ucili od koga je Fikret postao :lol: ... sad je Fikret Frank. :mrgreen:

To ti je dobra odluka, ali opet si ordinarni musliman po mentalitetu, a ako hoces, i po svemu drugom :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Evo jedan primer.
Zapadnjaka bole patka ko ste vi, gde ste vi i sta radite. A vi poludite kad vam spomenu 23% i Aliju Izmetbegovica :mrgreen:
 
Od Seselja zavisi pobednik :mrgreen:
Opsesija Srbima ce ih dokusuriti :)

- - - - - - - - - -



To ti je dobra odluka, ali opet si ordinarni musliman po mentalitetu, a ako hoces, i po svemu drugom :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Evo jedan primer.
Zapadnjaka bole patka ko ste vi, gde ste vi i sta radite. A vi poludite kad vam spomenu 23% i Aliju Izmetbegovica :mrgreen:

Postao si opterecen muslimanima i Alijom. :lol:
Opusti se, ti znas da ja tebe volim bez obzira na sve.
:cmok:
 

Back
Top