Serije od kojih ste odustali

E sad mi samo reci da nisi gledala drugu sezonu. Druga sezona je najludja sezona neke serije ikad.
Prva se razlikuje dosta od ostatka serije, sve se vrti oko Lizzy Caplan, ubistvo levo desno.
Ali druga sa Michelle Forbes, Annom Camp, baby vamp Jessicom i ostalim ludacima je vrh.
Ima i posle dobrih likova i legendarnih scena, ali opada malo kvalitet sa vremenom.
Nisam. Pogledaću je nekad kad stigne na red ponovo. :D
 
kažu da je treća sezona pokidala
ja je još nisam pogledala, ali jedva čekam da nadjem vremena
inače serija jeste malo dosadna ako se ne udubiš dovoljno, zavisi valjda kako ko doživljava sve to

Ako volis prve dve sezone, a znam da volis, pricali smo, nemoj gledati trecu, ja sam se izbedacio.. Mislim mozda ti se svidi i odusevis se, ali meni je sve to reciklaza...
 
Кад боље размислим од сваке сам одустао ако има више од једне сезоне.

Немам енергију за тај формат. Мозак ми не функционише на тим фреквенцијама. Не подносим квантитет који је увек убица квалитета. Квантитет подразумева расутост, површинско бављење, одуговлачење, неживотност, меркантилизам, извештаченост.

10 епизода максимум, тако нешто као Шурда.

То је мој максимум.

Ту бих издвојио True Detective, кога су додуше разјебали у последњој епизоди и попишали се на добар посао који је урађен у претходним. Уништили људи представу исконског зла и свели га на инцестуозног манијака са дна друштвене лествице. Иди бегај Холивуде, уста те *****.
 
Očigledno se nisi zaljubio u onog velikog ćelavog tipa ko svi ostali :heart:
02b658acd6b6a19099fb3343eb976c32.jpg
 
a kako ti se dopala prva?

Gledao sam je pre dve godine, secam se onih spletki od Cezarove bratanice ili sinovice, sta vec... To mi nesto bilo ko prethodnica Game of Thrones-a..
I na kraju mi je ostalo u secanju kad je valjda jedan od njih dvojice ubio zenu i dete, tako nesto...

Glavni tok radnje i jeste taj lik, ne celavi nego onaj drugi, sto mu napumpali zenu dok je cetovo izvan grada...
Podseti me kako bese, jel su njega lerali da mu je to unuce, a ono zena bila nevaljala :lol:
 
A celavi se spandjo s nekom robinjom, i na kraju je rokne

Sve sam zaboravila. Samo se sećam da je ćelavi bio fantastičan, i da je Indira Varma (žena ovog drugog) bila lepa...

Ja sam odrasla na seriji Ja Klaudije, pa mi je ovaj Rim bio kičerica u poređenju, ali naravno odgledala sam. Nije bilo loše, samo je Klaudije mnogo bolji. Ne znam da li bi se svideo mlađim ljudima. Možda Redmondu, pošto ga interesuju kolosi od ljudi.
 
Poslednja izmena:
Gledao sam je pre dve godine, secam se onih spletki od Cezarove bratanice ili sinovice, sta vec... To mi nesto bilo ko prethodnica Game of Thrones-a..
I na kraju mi je ostalo u secanju kad je valjda jedan od njih dvojice ubio zenu i dete, tako nesto...

Glavni tok radnje i jeste taj lik, ne celavi nego onaj drugi, sto mu napumpali zenu dok je cetovo izvan grada...
Podseti me kako bese, jel su njega lerali da mu je to unuce, a ono zena bila nevaljala :lol:
Da ovaj plavusan Lucije Voren je saznao da mu je zena bila neverna dok je bio odsutan u ratu i da je dobila dete sa muzem njene sestre. Kad je to saznao ona se u strahu od njega bacila sa balkona.
 

Back
Top