Prastare serije

Ja jedino njega vidim kao "pravog" Šerloka. Kao što je Dejvid Suše(t) jedini "pravi" Poaro.A tema. Ja sam u onom periodu pod sankcijama volio da gledam Neš Bridžis. I zanimljivo ne vidim da je ikada negdje bila repriza.
Bila je repriza medjutim davno je bila poslednji put. Barem koliko se ja secam. A sto se ovih detektiva tice sad mi se ponovo gleda Serlok Holms :D Volim i Poaroa ali nekako su misterije bile vece i slozenije sa Serlokom. Secam se da mi je Poaro malkice dosadio nakon sto mi je jedna Agatina knjiga sa njim bila bas dosadnjikava i neuverljiva.
 
Bila je repriza medjutim davno je bila poslednji put. Barem koliko se ja secam. A sto se ovih detektiva tice sad mi se ponovo gleda Serlok Holms :D Volim i Poaroa ali nekako su misterije bile vece i slozenije sa Serlokom. Secam se da mi je Poaro malkice dosadio nakon sto mi je jedna Agatina knjiga sa njim bila bas dosadnjikava i neuverljiva.
Maltene sve epizode Šerloka sa prevodom imaš na YouTube.
 
Prvi Star Trek, TOS kako mu je sada akronim.

Ideje koje su tada krajem 60-ih pravljenje, jako slucno humanistickim idejama iz Zone Sumraka. To je najbolji Star Trek od svih, narocito za one koje vole te starije serije gde je bilo dosta opstih poenti koje nisu bile samo mrak, kukanje i depresija.
 

Back
Top