Seranovi

Imam jednu informaciju kako ce se odvijati stvari izmedju Lusije i Dijega,tj. kako ce se to zavrsiti izmedju njih. Saznala sam slucajno,a nisam htela da znam,i razocarala sam se. Ako hocete mogu da vam otkrijem,mada sam se ja pokajala sto to znam.
 
Mislim da da, ali nisam siguran.
Meni se iskreno to ne svidja, ali glumac ima pravo da napusti seriju, pa nece valjda za tih 6 god. da snimi samo Seranove . . . . . . . . . . . . .Kakva bi to karijera bila . . .
 
Imam jednu informaciju kako ce se odvijati stvari izmedju Lusije i Dijega,tj. kako ce se to zavrsiti izmedju njih. Saznala sam slucajno,a nisam htela da znam,i razocarala sam se. Ako hocete mogu da vam otkrijem,mada sam se ja pokajala sto to znam.

Bijana tu informaciju zna ceo forum.
Pre nego sto nesto pises citaj forum !
Verovatno si htela da kazes da ce se Dijego i Lusija pomiriti, da ce sve krenuti svojim tokom, i da ce na kraju Lusija da nastrada.

Pozz svima !
 
E jel dolaze novi markos u ovom novom serijalu?

Ljudi, ovde niko nista ne cita! Pa na pola postavljenih pitanja su vec odavno dati odgovori, pa i na ovo. Pre par dana sam upravo rekla - NE, NE DOLAZI NOVI MARKOS, jer se on i dalje povremeno, mada istina retko, pojavljuje u seriji. Dolazi Lusijin rodjak Manu i to je to.
Inace, zaista mislim da je ovo jedna od najboljih serija koja se poslednjih godina pojavila kod nas na TV. Pa dovoljno je videti da je gledaju svi - i deca, i tinejdzeri, a i oni stariji, i da su svi odusevljeni. Za svakog ima po nesto, a posle se osecamo tako raspolozeni, jer smo se sat i po vremena smejali. Bar ja.
 
Ljudi, ovde niko nista ne cita! Pa na pola postavljenih pitanja su vec odavno dati odgovori, pa i na ovo. Pre par dana sam upravo rekla - NE, NE DOLAZI NOVI MARKOS, jer se on i dalje povremeno, mada istina retko, pojavljuje u seriji. Dolazi Lusijin rodjak Manu i to je to.
Inace, zaista mislim da je ovo jedna od najboljih serija koja se poslednjih godina pojavila kod nas na TV. Pa dovoljno je videti da je gledaju svi - i deca, i tinejdzeri, a i oni stariji, i da su svi odusevljeni. Za svakog ima po nesto, a posle se osecamo tako raspolozeni, jer smo se sat i po vremena smejali. Bar ja.

posle kompanjerosa :)
 
ma koji kompanjerosi, SERANOVI su zakon. Ovo je serija koja ima gledanost skoro svih generacija i zato se istice od drugih.Nemam nista protiv komp. ali ipak su razlicite. I ja jedva cekam nove epizode. Serija je fenomenalna u svakom pogledu
 
posle kompanjerosa :)

Kakvi kompanjerosi ?!
Seranovi su 3 puta bolji.
Desavaju se dogadjaji skojima se mi susrecemo u zivotu, veoma je poucna, . . . . . . .uh ovo zvuci previse ozbiljno . . . . . . Ali je jedna od najzabavnijih serija koje sam gledao.


Hermano !
Hermano !
 

Prilozi

  • santi.jpg
    santi.jpg
    5,9 KB · Pregleda: 93
Ne znam za Kompanjerose, nisam ih gledala ali meni se Seranovi najviše sviđaju zato što kad ih odgledam osećam se baš zadovoljno i što je još bolje - imam na faci neki smešak :D:D kao da sam ne daj Bože na nekoj drozi :lol:. Sat i 20 minuta (cirka) smeha, zabave, toplih ljudskih odnosa - malo li je?

U četvrtak nova epizoda :super:
 
Evo malo legendarnih rečenica da se podsetimo:

DIEGO

“Raul, te has drogado, de qué huyes?”
“Pero esto qué es por favor, eres un degenerado Marcos, es incesto por favor, la propia palabra lo dice: in-ces-to”.
“Vas a destrozar el núcleo familiar”
“Hola Fermín…digo Fernando”
“Tengo la mirada sucia”
“Eso es incesto: incesto, incesto…”

FITI

"Raúl ¿Qué haces ahí? ¿Pero de que te has disfrazado? ¿De maricón? Baja de ahí ahora mismo"
"¿Pero esto qué es? ¿Sodoma y Gomera?"
"¿Adoptar? o sea, lo que es una adopción ¿no?"
"Mis espermatozoides... ¡High Quality!"
"¡Los Martínez apechugan!
"Soy de linaje noble, lo he mirado en mi arbol ginecologico"
"Un coche sale de Barcelona a 100 km/h, en direccion a Almeria. Y otro coche sale de Almeria a 20 km/h en direccion a Barcelona. ¿Donde se encontrarán ambos coches?
Respuesta de fiti: "Eso es imposible, porque el segundo coche, yendo a 20 por hora, se gripa antes de salir de Almeria. Se gripa, se gripa!"

Ko razume španski shvatiće.
 
ma koji kompanjerosi, SERANOVI su zakon. Ovo je serija koja ima gledanost skoro svih generacija i zato se istice od drugih.Nemam nista protiv komp. ali ipak su razlicite. I ja jedva cekam nove epizode. Serija je fenomenalna u svakom pogledu

aha a ti si gledao ili gledala kompanjerose pa znas da oni nisu serija koja ima gledanost skoro svih generacija i zato se istice od drugih???
 
Ne znam za Kompanjerose, nisam ih gledala ali meni se Seranovi najviše sviđaju zato što kad ih odgledam osećam se baš zadovoljno i što je još bolje - imam na faci neki smešak :D:D kao da sam ne daj Bože na nekoj drozi :lol:. Sat i 20 minuta (cirka) smeha, zabave, toplih ljudskih odnosa - malo li je?

U četvrtak nova epizoda :super:

Pazi ovako kompanjerosi su ti preteca ove serije, ali u bukvalnom smislu... isto je desavanje sa roditeljima koji rade u skoli i djacima i njihovim svakodnevnim problemima, samo sto u kompanjerosima ima mnogo vise likova...
evo ti cist primer cerka i sin idu u skolu cerka je starija(markosovih i evinih godina), a sin mladji (kurovih godina), keva tetkica u skoli, a cale drzi kafanu... Da li te to malo podseca na neku seriju:shock::?:

8-) p0z
 
ma koji kompanjerosi, SERANOVI su zakon. Ovo je serija koja ima gledanost skoro svih generacija i zato se istice od drugih.Nemam nista protiv komp. ali ipak su razlicite. I ja jedva cekam nove epizode. Serija je fenomenalna u svakom pogledu

Slazem se sa tobom.
Ja sam gledala i Kompanjerose, a gledam i Seranove. Po meni su potpuno razlicite i na potpuno razlicit nacin tretiraju i probleme i zivot. Kompanjerosi su tipicna tinejdzerska serija (sto ne znaci da je losa), a za Seranove to ne bih mogla da kazem - ona je za sve uzraste i svi je i gledaju. Dobro je sto je repriziraju, jer mnogi nisu ni znali za seriju u prvom krugu. Cim pomislim na nju, meni se popravi raspolozenje. Zar to nije divno?
 
Meni je iz nekog razloga mnogo zao sto deca u toj seriji odrastaju.

Ostali manje vise,ali Kurito je beskrajno sladak.
A Raulu se desavaju ubedljivo najludje stvari.

I taman prodje par mlakih epizoda i ja se odviknem od gledanja,desi se nesto zbog cega se smejem naredna 2 dana i opet se navucem.Odlicna serija,stvarno.
 
A shta bi sa onim chuvenim "mayormente"?:D
I "gen Martinez"?

Ma da, toga nema na onom sajtu sa kog sam skinula rečenice, i ja sam se tome čudila, ali to je valjda jer su to reči a ne rečenice.
Meni sad mnogo puta dođe da u svakodnevnom govoru upotrebim "mayormente" i "mazapan", ali bi me ljudi mnogo čudno gledali. I još mi dođe da kažem ono Diegovo : pero que (nešto) ni que (nešto), npr. neko kaže za mango da je avokado, a ja: Pero que avocado ni que avocado, hombre, no me calientes!
Ne znam da li i vi tako? Čak i da ne znate mnogo španski, ove fraze su mnogo česte, lako se zapamte.
 
Pazi ovako kompanjerosi su ti preteca ove serije, ali u bukvalnom smislu... isto je desavanje sa roditeljima koji rade u skoli i djacima i njihovim svakodnevnim problemima, samo sto u kompanjerosima ima mnogo vise likova...
evo ti cist primer cerka i sin idu u skolu cerka je starija(markosovih i evinih godina), a sin mladji (kurovih godina), keva tetkica u skoli, a cale drzi kafanu... Da li te to malo podseca na neku seriju:shock::?:

8-) p0z

Mislim da nema potrebe da nekom dokazujes da su Kompanjerosi najbolja serija i da su bolji od Seranovih. Nekom se vishe svidjaju Kompanjerosi, nekom Seranovi, a neko ih voli podjednako. U svakom slucaju odlicne seije, mada se meni ipak vise svidjaju Seranovi, jer ih se vishe secam, za razliku od Kompanjerosa koji su se bas davno emitovali.

Inace, kada se Eva pojavljuje po poslednji put u seriji?
 
Mislim da nema potrebe da nekom dokazujes da su Kompanjerosi najbolja serija i da su bolji od Seranovih. Nekom se vishe svidjaju Kompanjerosi, nekom Seranovi, a neko ih voli podjednako. U svakom slucaju odlicne seije, mada se meni ipak vise svidjaju Seranovi, jer ih se vishe secam, za razliku od Kompanjerosa koji su se bas davno emitovali.

Inace, kada se Eva pojavljuje po poslednji put u seriji?

stvarno mi nije prioritet u zivotu da nekome na ovom forumu dokazujem koja je bolja serija...
jednostavno to su cinjenice...
 

Back
Top