Seranovi

Kao sto ste videli, Eva se pojavljuje sutra poslednji put i odvodi Markosa, mada, koliko sam citala, Markos napusta seriju u 86. epizodi.Posle se samo povremeno i retko pojavljuje. Bas mi je zao i vec mi nedostaje. Na svu srecu do kraja ostaje Raul da nas zabavlja. A i bas su uozbiljili ove poslednje epizode - pogotovo ovo sa Kandelom i Fitijem. Jedva cekam da vidim sta ce biti dalje. Mislim, u grubim crtama znam sta ce biti, ali mene zanimaju detalji.
Eh, kad bi se ova serija pojavila na DVD-u kao sto je to slucaj sa Ocajnim domacicama i Bekstvom iz zatvora! Ali, pusta mastanja...
 
Kao sto ste videli, Eva se pojavljuje sutra poslednji put i odvodi Markosa, mada, koliko sam citala, Markos napusta seriju u 86. epizodi.Posle se samo povremeno i retko pojavljuje. Bas mi je zao i vec mi nedostaje. Na svu srecu do kraja ostaje Raul da nas zabavlja. A i bas su uozbiljili ove poslednje epizode - pogotovo ovo sa Kandelom i Fitijem. Jedva cekam da vidim sta ce biti dalje. Mislim, u grubim crtama znam sta ce biti, ali mene zanimaju detalji.
Eh, kad bi se ova serija pojavila na DVD-u kao sto je to slucaj sa Ocajnim domacicama i Bekstvom iz zatvora! Ali, pusta mastanja...

ima je neki lik, al sam zaboravio koji :)
 
zaspah sinoc gledacu danas reprizu... e, jedva cekam da vidim evu, bas sam je se nesto uzelela. Kad razmislim ona mi je bila najbolji lik, nije preterano ni zanimljiva ni nista... Ali mi nekako za srce prirasla... Hocu EvUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuu:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 
Sinoc je serija bila strava.Bas mi je drago sto su se pomirili Diego i Lucia,a isto toliko mi je zao Fitija i Kandele,mada nadam se da ce sve biti uredu.Jedva cekam da vidim Evu:D
 
Sinoc je bila extra epizoda. Smejala sam se kao luda :lol: Jedva cekam da vidim Evu, bas sam je se uzelela :D A kako je tek bilo smesno ono kad su Raul i Markos pozirali pa kad je dosla Karmen sa drugaricom...tad sam htela da puknem od smeha... :lol:
 
Sinoc je serija bila strava.Bas mi je drago sto su se pomirili Diego i Lucia,a isto toliko mi je zao Fitija i Kandele,mada nadam se da ce sve biti uredu.Jedva cekam da vidim Evu:D

Lucia i Diego :super:
Fiti i Candela - ne bih rekla da će sve biti u redu...

Santi hteo da podmiti recepcionera u Raju sa pet evrića :rotf:
 
sta se sve izdesavalo???nisam bila nedjelju i po dana ovdje...
danas se pojavljuje Eva zar ne???gledala sam tu epizodu...i ja sam je se uzeljela,kao sto sam se bila uzeljela Markosa,ali srecom se on pojavio prije...bez njih DEFINITIVNO nece biti sve isto.
 
Hoce li studio b da odkupi 7. sezonu ?

amazing.gif
 
Boze, kakva prelepa epizoda! Kakva mesavina i smeha i tuge i ljubavi i.... cega sve ne... Mogla bih da je odgledam jos 100 puta. Kako su divni Lusija i Dijego! A kakav je tek Markos! Zasto i u stvarnom zivotu ne postoje takve osobe? Bas ce mi nedostajati prica oko Eve i Markosa... A i Raul mi nekako nije kompletan bez svog najboljeg druga! Mozda su ovde trebali da zavrse seriju....
 
Boze, kakva prelepa epizoda! Kakva mesavina i smeha i tuge i ljubavi i.... cega sve ne... Mogla bih da je odgledam jos 100 puta. Kako su divni Lusija i Dijego! A kakav je tek Markos! Zasto i u stvarnom zivotu ne postoje takve osobe? Bas ce mi nedostajati prica oko Eve i Markosa... A i Raul mi nekako nije kompletan bez svog najboljeg druga! Mozda su ovde trebali da zavrse seriju....

Slozio bih se sa tobom. Stvarno jedna od najboljih epizoda, bar po mom misljenju. Sada, kada se Eva vratila prisetio sam se kako su bile super epizode sa njom i Markosom i svi ti zapleti i sta sve ne...

I mislim da je serija mogla da se zavrsi ovde. Ovo ovde je ono totalno razbucavanje one stare ekipe na koju smo svi navikli - odlazi i Kandela, i Eva i Markos, Fiti sigurno nije isti bez svog 'churi' :D, Raul nekompletan bez Markosa.

Samo me zanima - glumica koja glumi Kandelu (cini mi se da se zove Nurija Gonzales), da li je svojevoljno otisla iz serije (i zasto) ili su je scenaristi jednostavno izbacili?! Bilo bi fino ako bi neko mogao da pojasni...
 

Back
Top