Seranovi

Good morning, Mr Molero! In Serbia we love The Serrano and especially the trio Diego-Santi-Fiti. We are now seeing the fifth season and we would love to see some actors in Serbia. Lo unico we do not like is that it has gone Belén Rueda. My question for you is: after five years playing the role of Fiti, what do you think of that character and all the nonsense (but very nice), which he continues to do? A big kiss from Serbia

It is a great honour that the series will be successful in countries as diverse as Serbia to Spain or even where Finland is very successful. Thank you to all supporters of the series in Serbia, keep watching the series.

Ovo vam je na engleskom,na srpski ne mogu!

Ajde kad ti nisi mogao na srpskom, ja ću. Mada ti je engleski malo više izmiksovan sa srpskim i španskim.

Dobro jutro, g. Molero! U Srbiji obožavamo Seranove, a posebno trio Diego-Santi-Fiti. Trenutno pratimo petu sezonu i voleli bismo da vidimo neke od glumaca u Srbiji. Jedino što nam se ne sviđa je to što je otišla Belen Rueda. Moje pitanje za vas je: nakon pet godina igranja uloge Fitija, šta sada mislite o tom liku i o svim glupostima (ali simpatičnima) koje on i dalje radi? Veliki pozdrav iz Srbije

Za mene je velika čast što je serija uspešna u zemljama koje su toliko različite od Španije, kao što su Srbija i Finska, gde serija takođe ima puno uspeha. Puno hvala svim obožavaocima serije u Srbiji, nastavite da ju gledate.

P.S. Ne verujem kako je ružan onaj Miguel što je bio sa Karmen! :shock:
 
Ajde kad ti nisi mogao na srpskom, ja ću. Mada ti je engleski malo više izmiksovan sa srpskim i španskim.

Dobro jutro, g. Molero! U Srbiji obožavamo Seranove, a posebno trio Diego-Santi-Fiti. Trenutno pratimo petu sezonu i voleli bismo da vidimo neke od glumaca u Srbiji. Jedino što nam se ne sviđa je to što je otišla Belen Rueda. Moje pitanje za vas je: nakon pet godina igranja uloge Fitija, šta sada mislite o tom liku i o svim glupostima (ali simpatičnima) koje on i dalje radi? Veliki pozdrav iz Srbije

Za mene je velika čast što je serija uspešna u zemljama koje su toliko različite od Španije, kao što su Srbija i Finska, gde serija takođe ima puno uspeha. Puno hvala svim obožavaocima serije u Srbiji, nastavite da ju gledate.

P.S. Ne verujem kako je ružan onaj Miguel što je bio sa Karmen! :shock:

on je najjaci lik koji je glumio u companerosima!!!!
p0z
 
Znate šta, meni nije zanimljivo da čistim vašu temu od spama koji izlazi sa svih strana, reklamiranja, piraterije, etc. Imate temu za razmenu, tamo ćete sve to obavljati, ovde se priča o seriji.
S obzirom na to da SVI ignorišete upozorenja, ovo je sada poslednje pred zatvaranje teme.
Bio sam kristalno jasan i ne želim glupa pitanja, sve je rečeno.

:arrow: :!:
 
alo ljudiiii... manje spamovanja, jel hocete da nam zatvore temu??? pricajmo iskljucivo o seriji...... jos malo, pa se blizi lusijin odlazak. meni licno nedostaje eva. a tete me nervira. afri je zakon.....:ok::ok::ok::super::super::super:
 
alo ljudiiii... manje spamovanja, jel hocete da nam zatvore temu??? pricajmo iskljucivo o seriji...... jos malo, pa se blizi lusijin odlazak. meni licno nedostaje eva. a tete me nervira. afri je zakon.....:ok::ok::ok::super::super::super:

Neće još Lucia da ide, ali zato Candela još malo i pa-pa!
Meni ona lično u zadnje vreme mnogo ide na nerve jer nagovara Luciju da se smuva sa nekim likovima, kao što je onaj Migel :roll: mislim stvarno :roll:
A kako vam se sviđa la Choni? Mnogo je iritantna kao lik, ali je glumica exxxxtra.....
 
Koji ti je to forum ajde mi daj adresu baš bih volela da malo vidim šta ima.
Jel zna neko koje je godište Raul i njegovo pravo ime.

Pravo ime glumca je Alejo Martin Sauras, a rodjen je 29. juna 1979 godine u Palma de Majorki.

Vecerasnja epizoda je bila fenomenalna! Zar vam se ne dopada kako Fiti i Santrjago proucavaju tantricki seks?:lol: Ne znam samo kako im padne na pamet takva prica. Zao mi je samo sto Markosa imamo sam jos tri epizode. A osim toga, nije tacno da se kasnije pojavljuje samo jos jedamput sa cerkicom, al' dobro...
 
Pravo ime glumca je Alejo Martin Sauras, a rodjen je 29. juna 1979 godine u Palma de Majorki.

Vecerasnja epizoda je bila fenomenalna! Zar vam se ne dopada kako Fiti i Santrjago proucavaju tantricki seks?:lol: Ne znam samo kako im padne na pamet takva prica. Zao mi je samo sto Markosa imamo sam jos tri epizode. A osim toga, nije tacno da se kasnije pojavljuje samo jos jedamput sa cerkicom, al' dobro...


ide marcos? bzv... a vecheras tje da bude extra kad bude lucia poljubila diega pred svima! i konacho tje diego da se reshi one tjoni....;-)
 
a kolko godina ima Afri???
ona deluje bas matoro u odnosu na ostale!

U pravu si, i meni se činilo da je starija od ostalih i bili smo u pravu. Rođena je 4. januara 1980. u Saragosi, ali sam se najviše oduševila kad sam pročitala da je bila igračica ali je morala da ostavi ples zbog povrede. Vidi se po tome kako je građena da je nešto trenirala.
P.S. Danas se pojavljuje u epizodi Eva Gonzalez, mis Španije 2003
 
Meni je takodje extra lik Tjuki, ali je on dosta malo angazovan u seriji.
Ja sam hteo da puknem od smeha kad je bio onaj dijalog izmedju Raula i RRRRRRoberrrrrrrta Karlosa.
 
Najbolja scena je ona kad trio Santi,Dijego i Fiti hoce da nauce nesto o Drugom svetskom pa gledaju filmove i zavrse gledajuci "Moje pesme, Moji snovi" i sva trojica mrdaju glave po muzici :)
I naravno Santijeva rucica "Te lo dijo o no te lo dijo" :)
Legenda
 

Back
Top