Seranovi

Utoliko bolje ako je 40-ak epizoda. Jeste da su u vecerasnjoj epizodi tema ******, ali ovo im je jedna od boljih. Plakala sam od smeha kako se Dijego i drustvo provode u *****-baru i kako je Fiti ljubomoran sto svi prilaze Dijegu. Toliko ima fazona i tako su im slatki dijalozi da ne covek ne moze sve ni da popamti. Bas su mi ulepsali dan. Dobro, noc.
 
LJudi, pozdravio vas Fiti!!!!! :mrgreen:

Para mí es un gran honor que la serie tenga éxito en países tan distintos a España como Serbia o Finlandia incluso donde tiene mucho éxito. Muchas gracias a todos los simpatizantes de la serie en Serbia, seguid viendo la serie.
 
Moze li neko da postavi link za download cele prve sezone, ali sa torrenta.
Nemojte sa rapidshare-a zato sto ja imam kablovski internet, a ne adsl tako da mi se ne menja ip adresa.
 
LJudi, pozdravio vas Fiti!!!!! :mrgreen:

Para mí es un gran honor que la serie tenga éxito en países tan distintos a España como Serbia o Finlandia incluso donde tiene mucho éxito. Muchas gracias a todos los simpatizantes de la serie en Serbia, seguid viendo la serie.

Koji ti je to forum ajde mi daj adresu baš bih volela da malo vidim šta ima.
Jel zna neko koje je godište Raul i njegovo pravo ime.
 
Good morning, Mr Molero! In Serbia we love The Serrano and especially the trio Diego-Santi-Fiti. We are now seeing the fifth season and we would love to see some actors in Serbia. Lo unico we do not like is that it has gone Belén Rueda. My question for you is: after five years playing the role of Fiti, what do you think of that character and all the nonsense (but very nice), which he continues to do? A big kiss from Serbia

It is a great honour that the series will be successful in countries as diverse as Serbia to Spain or even where Finland is very successful. Thank you to all supporters of the series in Serbia, keep watching the series.

Ovo vam je na engleskom,na srpski ne mogu!
 
Ljudi prevoda NEMA, 100 puta je receno. Seriju jedino mozete da nabavite preko Zmajceka, koji je registrovan na ovom forumu, pa ga kontaktirajte, on je snimao TV karticom. Povoljno je i kvalitet slike je odlican. Ja sam u potpunosti zadovoljan.
 
ovaj Dijego me nervira za medalju...ne moze da kaze ne!...iako sam gledao ove epizode nerviram se mnogo!Jel moze neko da mi posalje slike preko maila od seranovih?
 

Back
Top