Secham se

secam se kasmo se vracali iz nisa vozom devedesineke i bili smo klinci
uso sam kroz prozor i uvuko sam i nju el je na vratima visilo trista hiljdada milijona ljudi
i stajali na jednoj nozi sve vreme, u kupeu ispred nas sede matore bule u salvarama i chicha sa beretkom koja ima onaj repic na sredini,
pored njih sedamnest koji cute u kupeu sedi i japanac, pravi pravcati
ja se zezam sa njim na ocajnom engleskom i kao fora zickam mu kokakolu jer je u srbiji nema ili je ima ali nema para za nju
i secam se da se svo troje dobro zezamo i da japanac kaze da imam lepu devojku
i da se ona ne buni, a jos mi nije bila to :)
eh te decacke ljubavi su najlepse
sedam sati u znojavom vozu na jednoj nozi, pa moro sam biti njen posle takvog napora :)
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: Cru
secam se kad smo pili rum na palubi broda

pirateshipff.gif
 
Secam se prvog susreta sa najvecom ljubavi svog zivota i zbunjenosti sto joj nisam prepoznala lik sve dok nije otvorila okice i secam se jednog jako dugog zagrljaja i zbunjenosti sto u njemu tada nisam prepoznala drugu najvecu ljubav svog zivota.
 
I tako nam ponekad iskochi neko lepo sechanje, slika miris muzika trenutak
zapishite da ne zaboravite
Secam se....

secam se kako sam kao mali krao komsijeske tresnje...bio sam vesti mali jazavac,prepreden i brz...al posto sam bio halav i samoziv,stalno sam hteo jos,pa cak i da zaradim...primetio matori skot da mu nestaju tresnje,a ja da sam sve deblji i deblji...otisao kod mog dede da zahteva da me ovaj tuce...deda ga oter'o u kuurac...znao je deda da sam ja mali muljator i da sam maznjavao,al nije voleo tog komsiju...kasnije sam tom komsiji cele zime razjeebavao interfon petardama...zalepim je seletepom i interfon se razjeebe...
 
Sećam se..brbljao je spuštenog pogleda o ko zna čemu, ko zna zašto...rukama vrti upaljač..
Ja sam mu stavila prst na usne a on je naglo zaćutao i pogledao me direkt u oči...neverovatan trenutak..
..niko me nikad tako dugo nije gledao ćuteći....sve je rekao tim pogledom..
 
.....kako je plakao kada smo pili crno vino na ostrvcetu na Ibru...
....kako me je grlio i govorio mi da sam njegova uzdanica i osoba zbog koje njegov zivot ima smisla....
....kako sam uplakana pala iza vrata koja je on zatvorio zauvek...
 
Poslednja izmena:
secam se kako mi je bilo to poslednje vece...dok sam cutala na njegovim grudima... gledala na zidu kazaljku kako se okrece zeleci da stane... prisecali smo se svega sto se desilo... znam da je osetio po koju suzu, al je cutao... znam da se pred zoru iskrao misleci da spavam... i da sam otvorila oci otisao bi... i pamtim da sam dugo gledala njegove korake niz ulicu, bosa na parketu, dok se sunce dizalo nad beogradom...


:(
 

Back
Top