Savrsen prvi sastanak

A katastrofalan prvi izlazak?
To je onaj kada ti je toliko dosadno u toku istog da zoves drugaricu da vidis sta radi :)To mi se desilo sa jednim sto je bio lep k'o slika. Ili, jedan drugi tip me odvezao u neki hotel (u hol hotela) da tamo popijemo pice - a hotel u vukoyebini, ruzan i skup, a u sred atrijuma fontana i riba svira na HARFI!!! I, vece koje ce biti zapamceno, ja sa tipom (koji je advokat), i jos dva advokata sa zenama takodje advokatima (svi Englezi). Nista protiv advokata, al' ovi su bili izuzetno ustogljeni. Majcice moja mila! Uspela sam da u tanjiru napravim malo ostrvo od pirinca, sa onim sosom okolo, kao more, a na vrh sam zabola persun (palma) i parce sargarepe (ja). Engleskinje su bile zgrozene :) A nisam im pokazala ni 2% svog umeca!
 
muvalo:
A katastrofalan prvi izlazak?
To je onaj kada ti je toliko dosadno u toku istog da zoves drugaricu da vidis sta radi :)To mi se desilo sa jednim sto je bio lep k'o slika.
Phhh. Otprilike to.
Tip ne ume da komunicira.
On samo priča.
A kad ne priča, nadrqava se na učesnike u saobraćaju, ili vremensku prognozu ili whatever.
Nema ćaskanja, nema interakcije. :?
U njegovom svetu postoji samo jedna osoba - on sam.
Brrr, nadam se da me neće zvati da se ponovo vidimo...
 
muvalo:
A katastrofalan prvi izlazak?
To je onaj kada ti je toliko dosadno u toku istog da zoves drugaricu da vidis sta radi :)To mi se desilo sa jednim sto je bio lep k'o slika. Ili, jedan drugi tip me odvezao u neki hotel (u hol hotela) da tamo popijemo pice - a hotel u vukoyebini, ruzan i skup, a u sred atrijuma fontana i riba svira na HARFI!!! I, vece koje ce biti zapamceno, ja sa tipom (koji je advokat), i jos dva advokata sa zenama takodje advokatima (svi Englezi). Nista protiv advokata, al' ovi su bili izuzetno ustogljeni. Majcice moja mila! Uspela sam da u tanjiru napravim malo ostrvo od pirinca, sa onim sosom okolo, kao more, a na vrh sam zabola persun (palma) i parce sargarepe (ja). Engleskinje su bile zgrozene :) A nisam im pokazala ni 2% svog umeca!

sve sve......ali HARFA
mislm...preterali su stvarno

kako si smela u kola i u vukojebinu i de te je nasao
a kako si nashla te advokate
 
frozen1982.:
U pretrzi nisam nasao....a bio sam siguran da ima,ako sam pogresio zatvorite......

Zene,kako zamisljate idealan prvi sastanak?
Jedan takav sam imala prošle sedmice.
Povučena lošim iskustvom iz prethodne veze spremila sam odbrambeni stav, nadala se spopadanju i salijetanju i na kraju se osjećala blago rečeno kao neko ko se zatrčao i spreman je da udari u zid a taj zid mu nekako izmakne i po sili inercije i dalje trči kao kreten.
Sve u svemu, završilo se toplim stiskom ruke na rastanku, poslije priče uz kafu koja se produžila do kasno u noć.
Stisak ruke, možda malo duži nego bi trebalo, toplina u pogledu i najava ponovnog susreta.

frozen1982.:
Samo negativnosti.......zato je Eva i izbacena iz raja.........


El me to ti ogovaraš, sram te bilo? :D:D
 
Betty:
pa nije ti rođendan 4 puta godišnje, majq mu?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I tebe su najverovatnije ko i ovu Evu izbacili iz raja.Inace to s 4 puta godisnje je iz"Tajanstvenog ostrva".....Sajras Smit-ukrstanje Aristotela i Ramba iz 19.v......na pustom ostrvu bukvalno bez icega sem polomljenog pseceg priveska koji sluzi kao noz grade civilizaciju....da su ostali jos koju godinu otisnuli bi se na mesec.
 
@?
muvam se dosta po gradu a i posao mi je takav da srecem razne ljude - onaj sto me je vodio na pice sa harfom u backgroundu je bio deo neke vece ekipe - i imao je zanimljivu fizionomiju, pa sam rekla da (to je bilo kad sam jos bila radoznala) a i sa advokatom je bilo slicno (on je bio ok posle, kad smo se distancirali od ugladjenih prijatelja :)

@ betty
pusti, nije bas sve ni za pricu (ja bih rekla, al mi majka stalno govori "cega se pametan stidi tim se lud ponosi" pa sad imam kompleks :)
 
muvalo:
A katastrofalan prvi izlazak?
To je onaj kada ti je toliko dosadno u toku istog da zoves drugaricu da vidis sta radi :)To mi se desilo sa jednim sto je bio lep k'o slika. Ili, jedan drugi tip me odvezao u neki hotel (u hol hotela) da tamo popijemo pice - a hotel u vukoyebini, ruzan i skup, a u sred atrijuma fontana i riba svira na HARFI!!! I, vece koje ce biti zapamceno, ja sa tipom (koji je advokat), i jos dva advokata sa zenama takodje advokatima (svi Englezi). Nista protiv advokata, al' ovi su bili izuzetno ustogljeni. Majcice moja mila! Uspela sam da u tanjiru napravim malo ostrvo od pirinca, sa onim sosom okolo, kao more, a na vrh sam zabola persun (palma) i parce sargarepe (ja). Engleskinje su bile zgrozene :) A nisam im pokazala ni 2% svog umeca!

Lep samar - na finjaka... Cak su i one shvatile?
 
frozen1982.:
U pretrzi nisam nasao....a bio sam siguran da ima,ako sam pogresio zatvorite......

Zene,kako zamisljate idealan prvi sastanak?

Eto, baš sam nekako romantična...............:-D.........ovako......
Piknik, dnevna varijanta, sa korpom,ćebetom...............negde na Fruškoj gori ili Paliću.....milina........lepo vreme, toplo,ali ne prevruće, vremena na pretek za razgovor udvoje.......
Ili, šetnja uz reku, držanje za ruke,sedenje na klupi i gledanje u zvezde dok se Dunav preliva kao ulje, obasjan mesečinom......................
 
znate kako ja zamisljam prvi sastanak?

Piknik, dnevna varijanta, sa korpom,ćebetom...............negde na Fruškoj gori ili Paliću.....milina........lepo vreme, toplo,ali ne prevruće, vremena na pretek za razgovor udvoje.......
Ili, šetnja uz reku, držanje za ruke,sedenje na klupi i gledanje u zvezde dok se Dunav preliva kao ulje, obasjan mesečinom......................

zao mi je sto vise nema romanticnih osoba koje misle isto kao ja...
 

Back
Top