Savrsen prvi sastanak

znaci savrsen prvi sastanak je kad se vencate...ili nevencate..zavisi od shvatanja

bas je bila lepa ona tema ja mislim patkova : poslednji prvi poljubac...

isto je i sa ssastancima...ima mnogo prvih......svim ostalima sam govorila da su drugi :):):)

ne ozbiljno...
 
prvi savrseni sastanak je da mi kupi pivo i hamburger i kokice i da me vodi na utakmicu... nebitno koju... posle toga bi trebala da me otprati kuci...
pozeljno bi bilo cak i da udje u stan i da mi opere sudove i ispegla odecu... e, onda moze da ide... i naravno, da cuti sve vreme... :-D
 
Na prvom sastanku je najvažnije, sa budućim partnerom, raščistiti sve nedoumice oko traganja za smislom života. Da li je smisao života u nama, u nečem izvan nas, u nekom kraju gde još nismo bili, a gde bi nam bilo prijatno, mejbe?
Ili u vremenu koje neumitno teče, ili onom njegovom delu koji stoji pred nama kao bitak, večno i neusiljeno?
Ili je on u nama i samo u nama, u njoj i njemu?

Dokazivati postojanje nesavršenstva, na prvom sastanku, je preporučljivo iz više razloga, ali smo ovom prilikom izdvojili momenat smisla života kao i načine pronalaženja istog pomoću nenasilnog principa simultanosti, jer je neusiljeno-provokativan i tangira značajan deo receptora prijatnosti.
 
..ja licno ne volim isplanirane stvari...prve sastanke u kaficima...ili bilo sta sto ide po nekom sablonu...pozeljno je da bude lepo vreme...nadjes se na nekom neobicnom mestu...i ostalo prepustis situaciji...gledas da bezis od formalnosti...
...naravno uvek ima toga kakav je profil devojke sa kojom izlazis....srecno!
 
sa stefanom sam imala bas lep prvi sastanak...
otisli smo u bioskop,odgledali neki lep film
onda me je odveo na mesto odakle se vidi skoro ceo rim,i tu smo gledali i divili se
e pa kad si iz rima ne mozes mnogo da promasis:lol:
bilo je bas romanticno
onda kod njega na vino i travu
uduvali se i napili
sex
sex
sex
onda nas je njegova devojka sacekala ispred zgrade:lol::lol::lol:
 
Eh, prvi sastanak sa njim. Nisam tad imala pojma da je to date...
Trebalo je da idemo u bioskop, ja sam kasnila 40 min, uzas koliko je bilo zavejalo.
Ali on je cekao!
A film katasrofa, zajedno smo se smejali dok smo ga pljuvali. Ali bilo nam je lepo...
A onda smo dosli kod mene na vino i kiflice sa sirom, i pricali do zore (nemam pojma o cemu)...
Na kraju smo otisli kod njega i igrali igrice...
Nije nam se ni rastajalo ni spavalo...
 
dva su zaista za pamćenje:p
jedan...čekao me ispred kuće pred zoru, kada sam se vratila iz provoda.
sa skuvanom nes kafom, i ćebencetom.
odveo me u košutnjak na ski stazu (koja još nije bila u planu)
i tamo smo dočekali sunce:p
objasnio je da je to jedini način da dopre do mene, a smo sami:p
drugi....rekao mi je da će me voditi na piće i palačinke...
ali mi nije rekao da je angažovao konobara i najromantičniji sto, sa sve svećama a sve to postavljeno na jezeru, na špicu:p
palačinke su bile divne, a ja sam se momentalno zaljubila:p
 
Mene je moj sadasnji dragi odveo na savrsen prvi sastanak. Dosao je po mene u 6 i odveo me na svoj brod, plovili smo uz zalazak sunca, tamo je naravno imao spremnu klopu i pice (sve same perverzije, extra stara vina, budjavi sirevi, dimljeni losos i to), usidrili se kupali se, u vodi me je poljubio, posle smo klopali i sedeli tako na brodu uz mesecinu i vino i pricali o zivotu, jedno o drugom, vodili ljubav te iste noci na brodu i tu spavali, ujutro isplovili uz svitanje
 
elenabg:
Mene je moj sadasnji dragi odveo na savrsen prvi sastanak. Dosao je po mene u 6 i odveo me na svoj brod, plovili smo uz zalazak sunca, tamo je naravno imao spremnu klopu i pice (sve same perverzije, extra stara vina, budjavi sirevi, dimljeni losos i to), usidrili se kupali se, u vodi me je poljubio, posle smo klopali i sedeli tako na brodu uz mesecinu i vino i pricali o zivotu, jedno o drugom, vodili ljubav te iste noci na brodu i tu spavali, ujutro isplovili uz svitanje
Pa mislimm, ajd da vidim koja mu ne bi dala, nakon takve veceri.. :mrgreen:
 

Back
Top