Savrsen prvi sastanak

ZoricaS.:
onda nas je njegova devojka sacekala ispred zgrade....
???????
E, pa hani, ti bas znas gde da stanes!
Je l' bilo cupanja za kosu?
nije...zapravo ni ja nisam znala za nju,rekao mi je tek niz stepeniste kad je video da ima 150 propustenih poziva na mobiju
nista tad su raskinuli:lol: ona me pitala "je l znas ti da smo mi 10 god zajedno" ne znam
stvarno nisam znala:lol:
 
elenabg:
Mene je moj sadasnji dragi odveo na savrsen prvi sastanak. Dosao je po mene u 6 i odveo me na svoj brod, plovili smo uz zalazak sunca, tamo je naravno imao spremnu klopu i pice (sve same perverzije, extra stara vina, budjavi sirevi, dimljeni losos i to), usidrili se kupali se, u vodi me je poljubio, posle smo klopali i sedeli tako na brodu uz mesecinu i vino i pricali o zivotu, jedno o drugom, vodili ljubav te iste noci na brodu i tu spavali, ujutro isplovili uz svitanje
Eto, vidis... Nista nije tesko, kad covek pokaze malo dobre volje.
 
Ja bi umrla od stida kada bi me neko zavodio kao Dzejms Bond - to, kao, odvede me na svoj brod, pa mi da vino i francuske sireve (nije kiselo grozdje, majke mi, naletela sam i ja na slicnog tipa) - nego je meni to smesno i nema nikave veze sa tim ko sam ja. K'o da glumim u nekom filmu :) Ok za avanturu, ali moj konacni izbor (koji sam vec napravila) ipak mora da bude neko iz meni slicne price - dakle, skromne.
p.s. mi smo sedeli u tudjem camcu na reci i pili vino iz plasticne flase :)
 
eh, kakva tema :D
savršen...pa to je valjda kad ne pada sneg, ne duva vetar koji nosi šiške, šnalice čvrsto stoje a on me još snažnije zagrli ....al da nema ni košave, dakle.
ey, savrešno je kad ne žuri nigde...pa ni da me poljubi :P
 
e , pa muvalo, i klošarenje je ok! :P tipa odemo na neku žurku gde mene ujede papagaj žako, pa me ondaK teši u špajzu :mrgreen: a okolo se motaju Šaila i Đani Čurčić :mrgreen: u yeb...zato sam ja tako poremećena :lol:
ne...evo savršen izlazak (nije bio prvi) bio je na twist- koncert :D
 

Back
Top