"Sarmat" je isporučen! Strašna pretnja Putina, ruska vojska dobila raketu koja stiže za 3 minuta do Velike Britanije!

дакле британија или острво под морем ...
Биће то популарна туристичка дестинација са све пратећим Садржајима
јер ако већ не знамо где је је потопљена Атлантида-за Британију ћемо знати.
Ирац ће наплаћује Улаз знатижељним Посетиоцима.
Морем плови једна мала Барка а испод тебе краља Чарлса мајка..плута
 
Što se Sarmata i sličnih naprava (kojih naravno ima i druga strana) tiče samo bolesni ljudi mogu da sanjaju da će ikada biti upotrebljene.
samo se ti nadaj da cemo mi ameri da se akamo sa rusima, a lepo ti tramp rece da cemo da ga ohrabrimo da vas, evropljane sarmatizuje

jel salju svabe tauruse u ukrajinu? pa sta treba r45usi da gadjaju ako ne berlin?
jel svapska vojska oce da rusi krimski most?
pa sta trebaju ruysi da rade, nego opet po berlinu?

kakve veze mi ameri imamo sa tim, neka ga razyebu, mi cemo samo da kazemo: eto, to je zato sto niste placali dovoljno u nato da vas mi branimo, i cao

pa nismo valjda budale da zbog pisljive nemacke zapocinjemo ww3? malo je bilo 2 svetska rata, zar opet zbog svaba?! samo neka ih ryje isprase dobro, to su vnago, nece smeti ni da zycnu kao i za severni tok, samo odmah nuklearnim bojevim glavama, da znaju da je ozbiljno, da ce da ih NEMA ZA VEK I VEKOV

Vise od 10 godina ruje pricaju da modernizuju nukl. trijadu, i da imaju najbrze rakete na svetu, i svabama ne dopire do svesti, 'teli bi da ruse krimski most, salju tauruse?!

svabija vec ne postoji, samo jos vama nisu javili. za francusku je pitanje, makron ako ne skrati jezik.
 
Poslednja izmena:
samo se ti nadaj da cemo mi ameri da se akamo sa rusima, a lepo ti tramp rece da cemo da ga ohrabrimo da vas, evropljane sarmatizuje

jel salju svabe tauruse u ukrajinu? pa sta treba r45usi da gadjaju ako ne berlin?
jel svapska vojska oce da rusi krimski most?
pa sta trebaju ruysi da rade, nego opet po berlinu?

kakve veze mi ameri imamo sa tim, neka ga razyebu, mi cemo samo da kazemo: eto, to je zato sto niste placali dovoljno u nato da vas mi branimo, i cao

pa nismo valjda budale da zbog pisljive nemacke zapocinjemo ww3? malo je bilo 2 svetska rata, zar opet zbog svaba?! samo neka ih ryje isprase dobro, to su vnago, nece smeti ni da zycnu kao i za severni tok, samo odmah nuklearnim bojevim glavama, da znaju da je ozbiljno, da ce da ih NEMA ZA VEK I VEKOV

Vise od 10 godina ruje pricaju da modernizuju nukl. trijadu, i da imaju najbrze rakete na svetu, i svabama ne dopire do svesti, 'teli bi da ruse krimski most, salju tauruse?!

svabija vec ne postoji, samo jos vama nisu javili. za francusku je pitanje, makron ako ne skrati jezik.
41ve-45 te amerika je spasavala rusiju
 
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da su balističke rakete "Sarmat" isporučene trupama.
Predsednik Rusije Vladimir Putin obratio se javnosti posle pauze od godinu dana i govorio je o najvažnijim temama za građane Rusije. Kao najvažniju poruku, istakao je da "NATO planira napad na Rusiju", a on je odgovorio da je rusko nuklearno oružje spremno da reaguje, a osvrnuo se i na balističke rakete "Sarmat".
"Prve serijske teške balističke rakete “Sarmat” su takođe isporučene trupama. Uskoro ćemo ih demonstrirati u oblastima gde se nalaze na borbenom dežurstvu. Oni (Zapad) morjau da shvate da i mi imamo oruže. I oni za to znaju, imamo i oružje koje može da pogodi ciljeve na njihovoj teritoriji", rekao je predsednik Rusije Vladimir Putin.

Šta je "Sarmat"?​

"Sarmat", ili “Sotona II” kako Zapad je naziva, je raketa koja može da nosi do 16 nuklearnih bojevih glava, a ima domet od 18.000 kilometara. Svaka od raketa može da se usmeri prema drugom cilju, a bojeve glave su snage do 750 kilotona. Primera radi, bomba bačena na Hirošimu bila je snage 15 kilotona, dakle 50 puta slabija od jedne “sarmatove” glave. Radi se o raketi koja do Velike Britanije može da stigne za svega tri minuta.
https://mondo.rs/Info/Svet/a1896032/Vladimir-Putin-o-balistickoj-raketi-Sarmat.html
POSEBNO ME ODUŠEVLJAVA OVA VEST KADA JE OBJAVI NAJVEĆI RUSOFOBNI SAJT U SRBIJI.
Mora da ne ide dobro kad se Sarmatom prijeti ili je iz straha da zapad ne posalje trupe? Ko pobjedjuje i siguran je u snagu svoje armije ne prijeti nuklearnim oruzjem.
 
Mora da ne ide dobro kad se Sarmatom prijeti ili je iz straha da zapad ne posalje trupe? Ko pobjedjuje i siguran je u snagu svoje armije ne prijeti nuklearnim oruzjem.
ne preti braci ukrama, ali ti si izgleda prespavao hladni rat
za koga mislis da su rusi, a potom i ameri pravili hiljade nuklearnih bojevih glava? to svet mora da zna, a ne da se segaci kao ti, kao fol da nekom ne ide dobro trenutni konvencionalni rat
 
a jesu li rusi znali da će itler da izgubi?
naravno da su znali, samo nisu znali koliku ce cenu oni morati da plate u zivotima;
potom, od hladnog rata, oni cenu ispostavljaju drugima, zahvaljujuci nuklearnom oruzju, po kojem su oni najjaci, najvise nukl. bojevih glava imaju
 
naravno da su znali, samo nisu znali koliku ce cenu oni morati da plate u zivotima;
potom, od hladnog rata, oni cenu ispostavljaju drugima, zahvaljujuci nuklearnom oruzju, po kojem su oni najjaci, najvise nukl. bojevih glava imaju
sssr je imao najvise nuklearnih glava u svetu, pa se raspao
 
sssr je imao najvise nuklearnih glava u svetu, pa se raspao
porazen je ideoloski, komunizam je porazen, a rusi su posle sami videvsi to, rasformirali sssr, da se ne brukaju vise sa komunizmom koji je ceo svet odbacio !

dakle kapitalizam je pobedio, ali sada kazu fali municija, istrosili se, pa sta ti to govori? sada kapitalisti gube sami od sebe.
 

Back
Top