Š'a ima tebra????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledaj dokumentarac JEDINICA da vidis sta su gospodin Slobodan M i radikali radili na ratistu!! Danas upadnu u grad selo potamane sve pokupe oruzije i sutra ujutru posalju kamion-dva muslimanima oruzija a ovi im daju pare i za to da ginem?? Nikad!! Bole me za svacim,jedino bih isao da ubijam Albance ako bi krenuli na nas ostale nikog,nek onaj kome treba nek oslobadja Krajinu,Slavoniju....Ja da nosim kalas a ovi Ameri imaju Abramse,Apace,razne avione,cudo od pesadije neka brate hvala samo ti ratuj!!

Тад је био хаос, ко каже да би било исто? Е, видиш, ту пешадију можемо да развалимо, ма нека су и терминатори, све црнци и мексиканци који немају појма о ратовању. Калаш је најбоља пушка света и не може да те за`ебе на 1 000 000 нашина као М-16, а тенкови и хеликоптери им не вреде због терена. Јел` доста?
 
Јбг, и има неке везе о духу омладине;) Мало смо скренули ал` не превише. Нпр. неки имају патолошки страх од војске који је дело пропаганде..

Brate kad budem isao u vojisku idem pod oruzijem nemoj da se bojis nemam strah!!Koje si ti god kad tako *****s i jesi nekad bio u ratu??
 
Тад је био хаос, ко каже да би било исто? Е, видиш, ту пешадију можемо да развалимо, ма нека су и терминатори, све црнци и мексиканци који немају појма о ратовању. Калаш је најбоља пушка света и не може да те за`ебе на 1 000 000 нашина као М-16, а тенкови и хеликоптери им не вреде због терена. Јел` доста?
Ti crnci i meksikanci su placena vojska,koja je prije nego sto bi dosla na front morala preci dugogodisnje obucavanje.Sam primjer su ti francuski legionari koji idu u Irak za platu...

Ko kaze da kalash ne moze da za*ebe ,cak sta vise moze i te kako???
 
sistem vrednosti je otiso....*** zato je sve tako....a za muzicko opredeljenje stefan je rekao....svako zna sta slusa i to je to....mislim od samog pink i grand sranja(nazovi kic a i moze reality show) je sve i krenulo....toga ce jos biti....zato brate furas svoj trip i bole te bre racku.....pokusaj da budes ok sa svima ne obazirujuce se ko sta slusa....
 
Не верујем да ће засрати, али ми ћемо да наје``мо, има да уведу полицијски час у 10 увече. Ја би са одушевљењем ратовао против свех околних земаља (сем Румуније), још ако дођу Амери... Дао би себи у аманет да их кокнем бар 20...
Još rata.
Kao da nam nije dosta.
Gde će vam duša bre?!?!?! 'Oćete još da ratujete? :nono:
Pa nijedan alkohol ili droga nije loša kao rat, ej bre!!
 
Koja je razlika između kucke koju su radili njih četvoro i one koju je obrađivalo pola grada? Ne razumem u čemu je poenta texta...Šta kao ona prva nije kuja a ova druga jeste...Ma obe su iste,sve su ostalo nijanse...
 
zna se zasta su q a zasta zene :roll:
al kako ce one manje lepe nije mi jasno ..rokaju se pa na kraju izvise ili i one ostanu nedoe*ane ceo life,pa nadju mladu piletinu da se zezaju onako neobavezno sem ako nekoj ne treba tenkre i ako joj ne smeta,mada to su ne debili deco vec lazare teske i licemeri ,naravno da za ovo teeesko moze lepa rec a vreme leti li leti...tako da ,hm, ne zaludjujte se glupostima to je na zapdu i van foruma sve normalno ali previse provodite vremena na kompu pa ne znate sta se radi po uceonitzama :)
 
Apsolutno se slažem.
A i sem toga, Anarho - kako tebe direktno dotiče to što neko obuče 50 boja ili to što su dve ribe ***** pa pljuju jedna drugu, ili kako na tebe utiče to što dečko napije devojku da bi spavao s njom (mada ja lično nikad, ali nikad, nisam čula za ovako nešto)? Hajde, ne budi klasična malograđanka.

Čekaj, čekaj, a ko tebe TERA da to gledaš?! :eek:
Koga takve stvari ne zanimaju, ne mora ni da zna da postoje...
btw Anarho, mislim da se definitivno krećeš u pogrešnom društvu (ne lošem, mislim da ne postoji loše društvo, što sam i htela da prokomentarišem --->), i da se previše opterećuješ glupostima, i da suviše razmišljaš o životu a malo živiš. Bilo bi dobro da odrediš svoje prioritete i usredsrediš se na njih a ne da razmišljaš o tome kako je ljudima bitna debljina novčanika. Kojim ljudima? Mislim... nebuloza. Ako je to bitno ljudima koje ne znaš ili nekim ''ljudima'' uopšte, onda ne treba ni da te zanima, ako je bitno ljudima oko tebe, zapitaj se.

Pa gledaj ne dotiče me i nije pitanje u tome da li to mene dotiče ili ne nego mi samo nije jasno zašto to ljudi rade....i koji to đavo pokreće ljude.....Ova devojka kojoj se to desilo je bila moja najbolja drugarica tako da me je to baš i doticalo...Pa ne krećem se u lošem društvu.Moje društvo nije takvo uglavnom, kažem uglavnom....Imam prioritete, odredila sam ih, ali ne provodim ceo dan štrebajući, ponekad i izađem pa vidim svašta...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top