Š'a ima tebra????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U ***, ja nesto pokusao da citam prwu stranu, pa preskocio do poslednje, kad ono ovo postao fight oko zike. Ne znam ja nista osim da nam je drustvo u debelim vnima, sad sto se zike tice sve valja dokle god ima ljudi koji u tome uzivaju (osima naravno: Klasike, regtajma, jazza, RnR, bluza, new wava, new agea, rapa, punka, disca, funka, hip hopa, R&Ba, Hard rocka, metala, Narodnjaka...:dash:) Ma zajebavam se, sve je opusteno...:mrgreen::mrgreen::vatromet:
 
U ***, ja nesto pokusao da citam prwu stranu, pa preskocio do poslednje, kad ono ovo postao fight oko zike. Ne znam ja nista osim da nam je drustvo u debelim vnima, sad sto se zike tice sve valja dokle god ima ljudi koji u tome uzivaju (osima naravno: Klasike, regtajma, jazza, RnR, bluza, new wava, new agea, rapa, punka, disca, funka, hip hopa, R&Ba, Hard rocka, metala, Narodnjaka...:dash:) Ma zajebavam se, sve je opusteno...:mrgreen::mrgreen::vatromet:

dobro je ja bas pomislih sta ti bi sad....:hahaha:
 
E Nix,moram da ti kazhem da mnogo *****sh,ako se tebi ne svidja metal,ima kome se svidja...Msm kakav tie to pogled na svet,ono shto se tebi svidja mora i ostalima,a sve ostalo je sranje ?

Није брате, ја сам само одговорио на Оверкилову провокацију... Боли ме баш уво за метал и никад овде нисам без разлога пљувао неку врсту музике, само сам одговорио Оверу јер је он написао шта је већ написао за реп...

-Слака90
То је с.рање!
 
Није брате, ја сам само одговорио на Оверкилову провокацију... Боли ме баш уво за метал и никад овде нисам без разлога пљувао неку врсту музике, само сам одговорио Оверу јер је он написао шта је већ написао за реп...

Msm izvinjavam se ako je tako,ali me uzhasno nerviraju rasprave o music taste-u jer su ukusi razlichiti i svako treba da poshtuje tudji ukus.Jeste da narodnjake prezirem,ali ako se tebi svidja (ili bilo kome),slushajte,nem' nishta portiv. :lol: Narodnjake sam samo dao kao primer. ;)

Btw,ja sam metalac. :lol:

Dobro,slusham i dosta domacjeg repa,ono,Bad Copy,Prti Bee Gee,Bgd Sindikat,Edo Maajka,Marchelo... :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top