Š'a ima tebra????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas svi nekoga osuđuju, svi guraju nos tamo gde mu nije mesto...najpametniji su kada su stvari koje se njih samih ne tiču u pitanju.Devojka koja je spavala sa pola grada za devojku koja je spavala sa 3/4 kaže da je qurva ko da je bolja.A opet to bolja da li zavisi od količine momaka ili od toga kakva je ona kao ona osoba.Da li je u pitanju samo himen ili se ipak gleda kakva je kao čovek???Dečko napije, drogira devojku, spava sa njom ispadne faca.....a devojka je naravno za sve kriva.....Obučeš se drugačije odmah si lud i debilan jer ne nosiš roza majičice, zlatne patike i tigraste helankice...Devojke nam sve više i više izgledaju ko da su upravo sišle sa Pinka, a momci kao najveći džiberi sa kajlama oko vrata kako vuku dim ili šlajm iz nosa...Naravno oni su face i svi se lože na njih...I opet svi sve osuđuju...Fenseri rokere, rokeri repere, metalci sve zajedno i idemo u krug....Ljude ljude sada umesto da dele kakva je ko osoba dele po muzici koju slušaju, po debljini novčanika, po spremnosti da nekoga poniziš??Najjadnije je što ti nekada nisu ništa imali pre nego što su došli do tih para pa se sada duvaju, rokeri, metalci i ostala ekipa nisu slušali tu muziku dok nisu upali u neko društvo, ovi što ponižavaju i sami su bili ponižavani ili puni kompleksa...Naravno ovde je reč o nazovi ljudima, ne o onima koji su stvarno osobe, ali nažalost takvih je malo ili se samo tako meni čini....Danas je u trendu biti lud....Tako da imamo svuda oko sebe histeričarke i histeričare...Ljude koji se prave ludi iako to u suštini i nisu...Dakle više se ne zna ni ko pije ni ko plaća, a izgleda da niko ne radi ni jedno ni drugo već samo pričaju ono što kome više odgovara....Iskreno ni sama ne znam šta sam htela postavljajući ovu temu, ali šta vi mislite o ovom fenomenu ne samo našeg društva već i dalje......

Тужно али истинито.. Друштво нам се све више претвара у западно.. Ево, долазе радикали па ће кренути да ``освешћују`` омладину;)
 
Тужно али истинито.. Друштво нам се све више претвара у западно.. Ево, долазе радикали па ће кренути да ``освешћују`` омладину;)

Joj samo ne oni ako oni dodju onda smo tek ugasili!! Oni su za ovo i krivi nametnuli pogresan sistem vrednosti,sjebali zemlju jos hoce da me nateraju da ratujem za njih!!
 
Joj samo ne oni ako oni dodju onda smo tek ugasili!! Oni su za ovo i krivi nametnuli pogresan sistem vrednosti,sjebali zemlju jos hoce da me nateraju da ratujem za njih!!

Ееее, да видиш како ми маторци прете: сад ће Вучић да вас преваспита и сл. Смешно... Ово бодловано појасни. Што не би ратовао? Не за њих него за своју земљу?
 
Ali ZBOG njih...jer ce upravo ti radikali sve da zaseru...:thumbdown:

shibby

Не верујем да ће засрати, али ми ћемо да наје``мо, има да уведу полицијски час у 10 увече. Ја би са одушевљењем ратовао против свех околних земаља (сем Румуније), још ако дођу Амери... Дао би себи у аманет да их кокнем бар 20...
 
Ееее, да видиш како ми маторци прете: сад ће Вучић да вас преваспита и сл. Смешно... Ово бодловано појасни. Што не би ратовао? Не за њих него за своју земљу?

Odgledaj dokumentarac JEDINICA da vidis sta su gospodin Slobodan M i radikali radili na ratistu!! Danas upadnu u grad selo potamane sve pokupe oruzije i sutra ujutru posalju kamion-dva muslimanima oruzija a ovi im daju pare i za to da ginem?? Nikad!! Bole me za svacim,jedino bih isao da ubijam Albance ako bi krenuli na nas ostale nikog,nek onaj kome treba nek oslobadja Krajinu,Slavoniju....Ja da nosim kalas a ovi Ameri imaju Abramse,Apace,razne avione,cudo od pesadije neka brate hvala samo ti ratuj!!
 
Odgledaj dokumentarac JEDINICA da vidis sta su gospodin Slobodan M i radikali radili na ratistu!! Danas upadnu u grad selo potamane sve pokupe oruzije i sutra ujutru posalju kamion-dva muslimanima oruzija a ovi im daju pare i za to da ginem?? Nikad!! Bole me za svacim,jedino bih isao da ubijam Albance ako bi krenuli na nas ostale nikog,nek onaj kome treba nek oslobadja Krajinu,Slavoniju....Ja da nosim kalas a ovi Ameri imaju Abramse,Apace,razne avione,cudo od pesadije neka brate hvala samo ti ratuj!!
hahahahahahahahhahahaahahhahahahaha :rotf::rotf::rotf::rotf: u kojoj si ti godini?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top