...SA DOBRIM AMORTIZERIMA....

ebo vas auto shta da radimo mi 190cm visoki
my.php
[/URL][/IMG]
 
dzugo ima slabu limariju i ne bih preporucio hopa-cupa u njemu
sta ti ja znam
jedno vreme sam to stalno praktikovao, zbog nemogucnosti drugog mesta
sada, slabo, ponekad ako nam je bas frka, a negde se vozimo po prirodi i.....
mozes biti i mastovita ili mastovit
puno poza, puno mesta za sve isprobati
sve u svemu, super stvar :super:
 
Nisam nikad imao tu ranju u kolima,mada sam razmisljao kako bih kad mi se ukaze prilika,i jos ne znam,meni bi trebao neki kamion posto sam 201cm visok,eto a imam E Mercedesa,kazu da su veliki,ali meni nije dovoljno za seksanje.Ne znam jedino da probam da gurnem suvozacevo sediste skroz nazad pa da oborim naslon kolko moze tako da bude skoro ko neki polu krevet,sreca pa mi devojka nije puno visoka a i ako jeste nek proturi glavu kroz shiber :D
 
Ja nisam nikada vodila ljubav u automobilu, jer sam jos nevina, ali sam se cesto ljubila sa svojim momcima. Ponekda smo se malo i igrali, pa sam isprobala razlicite modele. Mogu da kazem da su Mercedes i Audi najprostraniji, Opel je najudobniji, Fiat ima prostora, Dacia je pozadi super (ali ne znam sta mi bi da se smuvam sa tim tipom), Lexus je najprijatniji (tu moze da se doda i Mercedes 600 SEL i Volvo), Peugeot 206 je dobar, ali onaj CC, kabriolet ne valja nista, Ford Focus je previse transparentan (mogu ljudi da vas vide), Ford Mondeo je dobar. Skoda Superb je dobra, Audi TT je skucen, Ferari je skucen, Mazda ima super elektroniku, tako da sedista se lako obaraju (to je posebno vazno za one koji su malo raskalasniji, pa imaju sex u automobilu), itd. Ako vam treba neki savet slobodno pitajte.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf: :rotf: :rotf:
 

Back
Top