Ruzne navike

Mislim da sam vec pisala na nekoj temi. Udjem u kupatilo neke poznanice (da operem ruke), kad ispred masine skljokan prljavi ves, a na vrhu, kao slag na torti, njene raskrecene dezenirane tange (ne bih detaljisala) i gace njenog frajera u slicnom stilu. :eek: Joooj, i sad mi pripadne muka kad se setim. Otad ni orah ne uzimam iz njene ruke. :sad2:
 
moja kuma kad je hranila dete kad je bila mala,kad mala ispljune ona stavi to u njena usta i pojede,to mi je bljak :dash:
drugarica ostavlja iskoriscene uloske svuda po kupatilo-ja ne znam kako joj tesko da baci.:rtfm:

a za to mljackanje to je uzas kod mene baba i deda kad jedu mljackaju i srcu kao da su hor pored njih niko i ne jede.

a najgore je kad neko na sred ulice iskasljavaju slajm i ono krkljaju a a a a bljak.

ima jedan covek stariji oko 40godina-kad god ga vidim on se hvata za onu stvar kao da ima picajzle :D :eek::eek:

a ja grickam nokte i ne znam meni nije ruzno :D perem ruke cesto tako da nemam problema.
 
e ja sam imala cimerku,najvecu aljkavusu na svetu,sad me ova tema(ne znam zasto)podseti i secam se da smo delile jedan orman(u koji je redovno ubacivala prljave stvari,koje smrde na zaprsku ili nesto slicno,pa bi se miomirisi prosili po svim stvarima) ali je svaka imala svoju fioku za donji ves,elem jednog dana ja pogresim fioku i slucajno otvorim njenu kad tamo medj cistim gacama stoje neobavezno ubacene prljave(sad mi je gadno i da se secam i da opsisujem boju tih gaca,al bilo je mnogo gadno)
eto,to mi je grozozo...
p.s.stvarno sam slucajno otvorila njenu fioku: )

cimerka1: metenje njene polovine etisona u stud. domu
cimerka2: svakodnevno pecenje pilica u maloj sobici stud. doma
cimerka3: redovno kadjenje sobe tamjanom
:D:D:D poenta- stud. domovi su cudo:zcepanje:
 
boli me lakat sta je nekulturno nekome ko se ustrucava od svih mogucih lepih stvari u zivotu,ja sam hedonista i radim sta hocu u stvarima koje volim,a tebe niko ne tera da rucas sa mnom,jel tako,tako je :)
 
boli me lakat sta je nekulturno

Odraz inteligencije. :)

burp.gif
 
Moja mama je imala koleginicu na poslu koja je imala naviku svakog jutra rano da ustaje,kuva rucak za taj dan i tako sa svim tim mirisima doterana i nasminkana dodje na posao :eek: A kolege idu za njom i svakoga dana pogadjaju sta je to lepo kuvala :eek:

Sto se tice ulozaka to je stvarno jedna ogromna kucna nekultura :besna:
 
cimerka1: metenje njene polovine etisona u stud. domu
cimerka2: svakodnevno pecenje pilica u maloj sobici stud. doma
cimerka3: redovno kadjenje sobe tamjanom
:D:D:D poenta- stud. domovi su cudo:zcepanje:

koliko ovakvih ljudi ima , da je to cudo!
a za uloske i ostavljanje neurednog wc-a- uzas! ne razumijem takve ljude!
jel toliki problem pocistiti za sobom?
 
Poslednja izmena:
Gadno je kad sediš u devojačkoj sobi i provališ da to što si munula nogom nije tepih već tanga ćega (uvek se više gadim tangi nego običnih :roll:)... i korišćenje starih pamučnih gaća za izduvavanje nosa pod izgovorom da su pamučne i da se lako peru :dash: pa onda još i razvlačenje istih po kući :besna:
 
Gadno je kad sediš u devojačkoj sobi i provališ da to što si munula nogom nije tepih već tanga ćega (uvek se više gadim tangi nego običnih :roll:)... i korišćenje starih pamučnih gaća za izduvavanje nosa pod izgovorom da su pamučne i da se lako peru :dash: pa onda još i razvlačenje istih po kući :besna:

Cuo sam za razne budalastine... Ali, za ovo nikad...
 

Back
Top