Kako zvuči vaše pisanje? Pa...

Da li se kuguarke bezveze tripuju?!
Da li su itekako poželjna kategorija među mlađim muškarcima od 20+?
Ko više benefitira od takvog odnosa?:mrgreen:
Mladi muškarci koji stiču iskustvo ili pohotne kuguarke koje se ovajde o mlade momke?:per:
:p

 
Poslednja izmena:
Hej!

Evo u čemu je stvar. Ja sam u srednjoj školi. A tu je i profesor. On je super. Voli se šaliti. Odnos između njega i mene je zaista komplikovan. Svađali smo se, šalili, pričali...sve. Nekad imamo zaista lijepe razgovore, a ponekad smo ljuti jedno na drugo bez nekog posebnog razloga. Jednostavno nismo raspoloženi tog dana. I ponekad zna biti drzak. Ali nema veze, samo sam ukratko objasnila razlog svog postupka koji ćete sada pročitati. Želim da popravim naše odnose. Želim da znam o njemu više kao što znam o drugim profesorima. Sa njima imam jako dobru komunikaciju.
:p

 
Pa nije to ništa. Počinjala ja da radim, nisam tada imala posao za stalno i godišnji mi nije po redu bio leti. Tako dve tri godine.
Vidim ja , na more ću teško. Samo neki predah i odem par dana na sever .Jezero nije za kupanje , u bazenu ispred vile voda užasno hladna tipa desetak stepeni. Ja naravno očajna
:p

 
Занимљива играчка... па ми паде нешто на памет... Ајде да видимо како ради кад има метрику како треба! Испадне ли овдје из ритма, деинсталирај га о’ма! :lol:

https://forum.krstarica.com/threads/jel-kiseli-neko-kupus-kad-je-toplo-vreme.1000116/#post-48957677

Је л’ кисели неко купус кад је топло време?
Ако да, нек укисели мало и за мене.
Немојте на овој теми надизати ларму
него дајте који листић да завијем сарму!
Па још ако на форуму, сем фемино дама,
има нека која би ми то завила сама,
мојој срећи не би било ни краја ни конца,
у злато бих окитио ту краљицу лонца!

Ваш Сенсеи
:rotf:
 
Занимљива играчка... па ми паде нешто на памет... Ајде да видимо како ради кад има метрику како треба! Испадне ли овдје из ритма, деинсталирај га о’ма! :lol:

https://forum.krstarica.com/threads/jel-kiseli-neko-kupus-kad-je-toplo-vreme.1000116/#post-48957677

Је л’ кисели неко купус кад је топло време?
Ако да, нек укисели мало и за мене.
Немојте на овој теми надизати ларму
него дајте који листић да завијем сарму!
Па још ако на форуму, сем фемино дама,
има нека која би ми то завила сама,
мојој срећи не би било ни краја ни конца,
у злато бих окитио ту краљицу лонца!

Ваш Сенсеи
:rotf:
:p

 
Ponoviću ono što sam u prethodnom postu rekla : voleli bi smo da ne menjamo ništa već samo da menjamo datume i štancujemo dokumeta, ali imamo obavezu da isplaniramo svaku godinu prema kalendaru, samim tim uvrstimo sve aktvinosti vezne za datuem u toj godini. Moramo da uklopimo broj radnih dana i časova, moramo da planiramo nepoklapanje kontorlnih i pismenih iz različitih predeta u jednoj nedelji ili čak i mesecu,, itd, itd.. ako niste znali, ako ne isplaniram u godišnjem planu u tačno određenom periodu, ja taj izlet ne mogu da izvedem, na primer. A supruzi možeš da kažeš da se i mi sa setom sećamo perioda od pre par decenija, kada smo se najviše bavili pripremama i organizaciojom kvalitetne nastave dok se sada bavimo svim i svačem, osim time...
Lagerta, rap queen

 

Back
Top