Ruska ponuda za NIS

a kao grdni slovenci su sada krivi.
e moj dechkonja taj tvoj Rus bi jeo korenje da ne vlada trenutno jagma za energentima, sa druge strane taj Slovenac je ovde nanjushio business - shto ga nije nanjushio taj tvoj hebeni Rus - ja cu ti reci - oni su operisani od toga.
Njima je najbitnije da bace pare na neke engleske klubove, da dovlache americhke hip hop zvezde da im pevaju na uvce - tu odoshe silne ruske pare - a hebe se Rusu za njegove , a kamo li za neke Srbe - za koje nemaju pojma ni gde se nalaze! Smanji malo dozivljaj!

ako si srbin rus je tvoj koliko i moj :rtfm:
to da shvatis.
ma koliko nebuloza u ovolikom tekstu.
sta bi bilo kad bi bilo........da je nama ovo ono bili bi glavni na svetu......aj pusti te price,ameri jos otimaju drgima pa ucenjuju sa tudjim,dok rusi svoje valjaju.
posteno.
 
ako si srbin rus je tvoj koliko i moj :rtfm:
to da shvatis.
ma koliko nebuloza u ovolikom tekstu.
sta bi bilo kad bi bilo........da je nama ovo ono bili bi glavni na svetu......aj pusti te price,ameri jos otimaju drgima pa ucenjuju sa tudjim,dok rusi svoje valjaju.
posteno.

Cuj ti Brankovice Vuche - da ne beshe tog Vuka Brankovicha tvoj djeda bi bio Turchin a ne Srbin,
ako je celo srpsko mushko poginulo na Kosovu - onda smo mi Srbi svi potomci sledbenika Brankovica Vuka - ili ipak su tvoji prapradjedovi Turci poreklom bili...
:evil: Mozda si crn i imash facu anadolsku, moji pak sa sela su svi sa plavim ochima i slovenskim facama - dakle potomci Srba koji su pretekli kosovski boj, sad da i je to zasluga brakovica vuka...?
 
aj ne lupetaj, josh dugo SAD i Rusija se nece moci porediti po bogatstvu, i gro Rusa u americhkim bankama drze pare - pa kad pukne banka odose njihove parice, i kineske i arapske pride. Pukne berza u SADu pukne i u Moskvi, medjutim nece biti kako ti mislish, oporavice se americhka privreda kao i posle svake depresije i bice jovo nanovo jacha.
Mene nervira taj ruski nadobudan stav - ko vas hebe kad ste glupi - kad ste nam prodali NIS za tako male pare!:thumbdown:

burazeru cene nekretnina sve govore. cene nekretnina su se u americi toliko srozale da ce uskoro biti nize nego i u srbiji a vec su nize nego u beogradu i to poprilicno.

a svi znamo da su nekretnine najskuplje trenutno u moskvi u proseku zar ne? ne u njujorku nego u moskvi?

takodje svi znamo da rusija nema dinara deviznog duga prema MMF-u da ima 600 milijardi deviznih rezervi plus joj amerika duguje jos 70? A Americi Rusija ne duguje nista?

vremena se menjaju amerika je finansijski prdnula u cabar
 
Cuj ti Brankovice Vuche - da ne beshe tog Vuka Brankovicha tvoj djeda bi bio Turchin a ne Srbin,
ako je celo srpsko mushko poginulo na Kosovu - onda smo mi Srbi svi potomci sledbenika Brankovica Vuka - ili ipak su tvoji prapradjedovi Turci poreklom bili...
:evil: Mozda si crn i imash facu anadolsku, moji pak sa sela su svi sa plavim ochima i slovenskim facama - dakle potomci Srba koji su pretekli kosovski boj, sad da i je to zasluga brakovica vuka...?

nisu moj deda je sa durmitora i tu turci nogom nisu krocili :rtfm::mrgreen::rtfm:
tacno znam cIJelo stablo ko je koga napravio i tako to......znaciiiiii......cist sam da cistiji ne mogu biti za razliku od mnogih.........naslednice brankovica vuka.......ruka.....:mrgreen:
 
nisu moj deda je sa durmitora i tu turci nogom nisu krocili :rtfm::mrgreen::rtfm:
tacno znam cIJelo stablo ko je koga napravio i tako to......znaciiiiii......cist sam da cistiji ne mogu biti za razliku od mnogih.........naslednice brankovica vuka.......ruka.....:mrgreen:

cist si, vazi, a posto proklinjesh vidim ovde po forumu po ugledu na tvoje ljubimice iz skupstine...
pitam se zar tvoji preci nisu bili na boju na Kosovu, jer ko ne dosho...:evil::evil::evil:
 
cist si, vazi, a posto proklinjesh vidim ovde po forumu po ugledu na tvoje ljubimice iz skupstine...
pitam se zar tvoji preci nisu bili na boju na Kosovu, jer ko ne dosho...:evil::evil::evil:

brate o tome nisam obavestavan........do tog kolena se samo imena spominju ne i aktivnosti..........na novijim zayebancijama su bili.............

pa lepo ti pise znas da citas.........kako ti nije jasno.......normalno da proklinjem onakve kakvi su navedeni u mom tekstu.
 
koga naslednike brankovica vuka...pa proklinjesh celokupan srpski narod koji je pretekao nakon kosovske bitke...
Jes ti neki crnogorski ustasha srbomrzac!:???:

ma jeeeeste sad.......ja sam srbin.....koliko znam :mrgreen:
ne proklinjem ja celokupan srpski narod,sta to pricas hoces da kazes da je vuk brankovic napravio svo potomstvo posle kosovskoga boja.........svasta znam od pocetka sta ciljas ali ti teorija debilna.......on jeste bio vladar posle ali zbog toga je i izdao zemlju,da bi to pole i bio.

bas kao sto demoNkrate vladaju srbijom posle njenog bombardovanja,ista stvar........i opet to bombardovanje je u stvari bio 2 kosovski boj.
 
ja te pitam za dela tih brankovica, zahvaljujuci kojima smo dobili josh vremena da nam Turci ne zatru pleme i seme sasvim.
I sada im zahvaljujemo tako shto ih nazivamo izdajnicima!!!

uffff......al si pokrenuo temu....nije bash tako......nisu nas oni postedeli zbog brankovica nego se on samo najvise tu guzio.....imao bi ko da obavlja njegov posao.

stvar je u tome zbog cega je i sta uradio.......pobegao covek sa bojnog polja da bi posle vladao......ne znam kako da ti opisem,ja da sam nesto blaze od toga uradio a slicno tome obesio bi se jer ne bih mogao da pogledam u ogledalo.
 
stvar je u tome zbog cega je i sta uradio.......pobegao covek sa bojnog polja da bi posle vladao......ne znam kako da ti opisem,ja da sam nesto blaze od toga uradio a slicno tome obesio bi se jer ne bih mogao da pogledam u ogledalo.

pa chovek se povukao, kad je video da bitka vodi u izginuce, ili su trebali svi da izginu, a da Turci samo nasele Srbiju, pojebu zene i svi mi da budemo mali Turchici.
Ovako je chovek stvorio Despotovinu koja je placala Turcima za svoju slobodu (kao i slobodarski Dubrobnik gde turci nisu krochili niti hebali npr.)
 
pa chovek se povukao, kad je video da bitka vodi u izginuce, ili su trebali svi da izginu, a da Turci samo nasele Srbiju, pojebu zene i svi mi da budemo mali Turchici.
Ovako je chovek stvorio Despotovinu koja je placala Turcima za svoju slobodu (kao i slobodarski Dubrobnik gde turci nisu krochili niti hebali npr.)

nisu krocili jer su se na nama propisno istrosili na nama :sad2:

pusti hebanje.........Znas:mafijas:


sracunao je on sve na pocetku.........a i ne cudi me od tebe nista .......podrzavas dos toliko da ti je podrska istom iskrivila celo vidjenje istorije.......na bojnom polju nema mnogo razmisljanja........mogao je i milos obilic isto tako,a da ne pricamo o caru lazaru.
jeli lazar doneo odluku o suprotstvaljanju turcima-JESTE.
kraj price naredba vrhovnog vodje se mora postovati.
da dalje ne davim ovo je amin.
 

Back
Top