Rusija vojno jaca od Amerike

Nedaj boze da se jedna jedina tih atomskih bomba koristi.

Па Американци су први једну искористили а искрено ја верујем да ће Кореја у случају наставка Америчког притиска и духовног геноцида који врши над Корејом једну да испали а може и Иран .Могу сви искрено свету је доста Америчке "демократије"
 
Па Американци су први једну искористили а искрено ја верујем да ће Кореја у случају наставка Америчког притиска и духовног геноцида који врши над Корејом једну да испали а може и Иран .Могу сви искрено свету је доста Америчке "демократије"

Pa one japanske su bile dosta manjeg kalibra nego ove danas.

A kakav duhovni genocid protiv Koreje. Juzna Koreja cveta i razvija se.
 
Lepo ti meni nađi deo gde su 1939 Poljaci napali Ruse pa ćemo da pričamo.
A ta priča o velikoj ovoj ili onoj zemlji, znaš kako se kaže "Mali narodi veliki kompleksi".
Ništa od te priče šta bi bilo kada bi bilo.

Лепо сам ти написала када је сукоб трајао 1919 до 1921 СССР вс Пољска ,само што је Пољска наставила са агресијом и хтела уз помоћ Хитлера да направи ВЕЛИКУ ПОЉСКУ
 
Па Американци су први једну искористили а искрено ја верујем да ће Кореја у случају наставка Америчког притиска и духовног геноцида који врши над Корејом једну да испали а може и Иран .Могу сви искрено свету је доста Америчке "демократије"
Прва је била плутонијумска, проба код Аломагордоа у Њу Мексику, али су следеће две биле незгодација!
 
Ovo je Topolj-M raketa:

topol-m.jpg

Uh,baš "zajeban" taj "Topolj"...!!!
 
Лепо сам ти написала када је сукоб трајао 1919 до 1921 СССР вс Пољска ,само што је Пољска наставила са агресијом и хтела уз помоћ Хитлера да направи ВЕЛИКУ ПОЉСКУ

Veliku Poljsku, Veliku Finsku, Veliku Hrvatsku, Veliku Bugarsku, Veliku Nemačku......jel prepoznaješ šablon možda....????
Ja sam te pitao za 1939 godinu, a ne za navedeni period pre toga, jedino ako računaš na taj period, ali onda se radi o osveti Rusa za nešto što su im Poljaci pre napravili.
 
Бомбардовање Хирошиме и Нагасакија атомским бомбама незгодација ...
Види овако... Да сам ја био у дилеми да ли да против рватске употребим атомску бомбишку или да дозволим геноцид шта мислиш шта бих учинио?!? Опште је познато да ја нисам симпатизер Амера, али Труман је одговорно поступио у 1945. години и волео бих да су наши политичари једнако одговорни према Српским животима.
 

Najvaznije je da Rusi imaju vise nukleranog naoruzanja nego USA,
to je vaznije nego sve ostalo, a osim po kvantitetu i po kvalitetu nuklearnog arsenala su mnogo ispred USA zato sto je Topolj-M najbolja raketa, Amerikanci nemaju ni jednu interkontinentalnu raketu poput Topolju-M, kao sto nemaju ni efektivnu odbranu od Topolja-M niti ce je imati bar jos 30 godina
:ok:

E, to je najvaznije.........da istresu svih 15 000 nuke jedni na druge, koliko imaju ukupno , pa da se veselimo ruskoj pobedi z:Dz:Dz:Dz:Dz:D

Kakva retardirana konstatacija...i naravno tema.....aj se veselimo sto jedni imaju 9000 a drugi 4000 bojevih glava ...a samo stotinak je dovoljno da ceo svet ode u pi^zdu materinu z:D
 
Veliku Poljsku, Veliku Finsku, Veliku Hrvatsku, Veliku Bugarsku, Veliku Nemačku......jel prepoznaješ šablon možda....????
Ja sam te pitao za 1939 godinu, a ne za navedeni period pre toga, jedino ako računaš na taj period, ali onda se radi o osveti Rusa za nešto što su im Poljaci pre napravili.

Русија никада није угрозила Пољску нити је напала.Да би разуме историју односа земаља мораш да знаш историју.Русија није дала део који је њој кроз векове припадао .Шта је са 1939 навалио си на њу као оно на муву
 
Види овако... Да сам ја био у дилеми да ли да против рватске употребим атомску бомбишку или да дозволим геноцид шта мислиш шта бих учинио?!? Опште је познато да ја нисам симпатизер Амера, али Труман је одговорно поступио у 1945. години и волео бих да су наши политичари једнако одговорни према Српским животима.

Па једино ако желиш сам себе да убијеш онда можеш да је употребиш на НДХ !
НДХ мора да нестане јер је настала на ГЕНОЦИДУ
 
Objasni mi to sa stelt tehnologijom. Kada su i šta su to Rusi napravili i da je to bila noćna mora za Amerikance? Daj nešto konkretno, nećemo lupetat.
Први лет у космос, за почетак... Иначе је занимљиво да је тип који је урадио хемију премаза за стелт авионе покушао технологију да прода Русима и ови га одбили... Али је продао зато Кинезима. Додуше осуђен је недавно, али знамо да је технологија доступна Русима одавно, а одскора и Чајнезерима.
 
Русија никада није угрозила Пољску нити је напала.Да би разуме историју односа земаља мораш да знаш историју.Русија није дала део који је њој кроз векове припадао .Шта је са 1939 навалио си на њу као оно на муву

Ma rusi nikada nisu vodili osvajacke ratove.......samo su se branili , od neolita nadalje..........z:lol:

Dobrice su to ...z:shock:
 
Нису истина никада нису напали друге само су се БРАНИЛИ баш као и ми

Zimski rat (engleski: Winter War; finski: talvisota, ruski: Зимняя война, švedski: vinterkriget) počeo je 30. studenog 1939. godine kada je Sovjetski savez, kojeg je tada vodio Staljin, napao Finsku. Dogodilo se to tri mjeseca nakon što je Njemačka napala Poljsku što se smatra početkom Drugog svjetskog rata. Kako se ovaj napad na Finsku smatrao nelegalnim i neopravdanim, 14. prosinca 1939. godine Sovjetski savez je izbačen iz Lige naroda. Zimski rat završio je sklapanjem Moskovskog mirovnog sporazuma 12. ožujka 1940. godine između Finske i Sovjetskog saveze pri čemu su Sovjeti zadržali okupirani dio finskog teritorija.

Ma, mukice mamine........z:Dz:Dz:Dz:Dz:D
 

Back
Top