RUSIJA HOĆE DA POMOGNE ALI TADIĆA I NJEGOVE TO NE INTERESUJE

Znaci, patriJote, poenta je u cekanju.........:hahaha:

pustite vi nas , izdajnike i strane placenike, nas necete docekati,,,,,,nego buzdovane u sake junacke, pa u sveti boj za kosovo..........ali, vi bi , vidim ipak , da pricekate jos malo.......bar do penzije:hahaha::hahaha::hahaha:

Borci.......:mrgreen:

Slušaj, možeš ti da se praviš blesav i da izvrćeš značenje nečijih reči, ne bi li ismejao osobu koja ih je pisala. Ali, ne nadaj se da će neko to i da prihvati kao istinu.

Da, i ja mislim da vas, bar dobar deo vas, nećemo dočekati. Vi ćete biti neka kvislinška vojska kojoj se gadilo da uzme puške u ruke da brani otadžbinu, ali vam se neće gaditi M16-ke koje ćete dobiti od gazda da nam pucate u leđa, jer su vam gazde obećale da, kad se nas rešite, ulazite u EU.

Na žalost, srpska istorija je prepuna ovakve vrste sleda događaja.
Evo, npr. KPJ. Oni su na početku WW2 bili simpatizeri Hitlera. Lično sam gledao intervju sa Milovanom Đilasom, dedom ovog vašeg tajkuna, a bliskim Titovim saradnikom, u kome on ovo tvrdi. Oni su na Hitlerovu nemačku gledali kao na borca protiv mrskog kapitalizma i imperijalizma, koji je još i bio saveznik njihovog milog SSSR-a.
Oni su sanjali kako će uvesti zemlju u novi komunističko-nacistički, a kasnije samo komunistički, svetski poredak u kome će nastupiti blagostanje. Zato su se svojski i potrudili da napadaju prvi i jedini legitimni pokret otpora ili, što bi se reklo, da zapucaju braći u leđa.

Na žalost, komunisti su na kraju pobedili, ali vi komunjare nećete.
 
A, da odeš ti malo dole među Šiptare, pa da ga poštuješ?

:)

Ne mogu da verujem da cujem ovako neadekvatno pitanje. Kakve veza sa Siptarima ja imam? O njima treba da razmisljaju njihovi, a sa nasim problemima treba mi da se bavimo. Ako Siptari prekrse Kumanovski sporazum u Srbiji sigurno nikakvih konsekvenci biti nece, a ako to urade Srbi onda to vec moze da se reflektuje na nas ovde...dakle, jasno je o cemu mi treba da brinemo.
 
А Šiptari šta poštuju ? Kosovo je Srbija zapamti to i mi imamo jedini pravo da nosimo oružje osim toga imamo prava i na 1500 napružanih vojnika pa oni to ne poštuju.

Evo jos jedan...strasno. Procitaj, molim te, moj odgovor gore.

Imate prava da radite samo ono sto pise u Kumanovskom sporazumu, za druge propse cemo da vidimo (kada Eulex pocne da sredjuje stvari).

Nemoj ti, molim te, da mi odredjujes sta treba da pamtim, svestan sam barem koliko i ti i odlicno znam sta je Kosovo sada. Ako aludiras da je Kososvo Srbija, onda tek nemate prava da nosite oruzje jer je u Srbiji tako nesto zabranjeno.
 
:)

Ne mogu da verujem da cujem ovako neadekvatno pitanje. Kakve veza sa Siptarima ja imam? O njima treba da razmisljaju njihovi, a sa nasim problemima treba mi da se bavimo. Ako Siptari prekrse Kumanovski sporazum u Srbiji sigurno nikakvih konsekvenci biti nece, a ako to urade Srbi onda to vec moze da se reflektuje na nas ovde...dakle, jasno je o cemu mi treba da brinemo.

Ti brineš da tebi bude lepo a Srbi pod pritiskom od Šiptara ne treba da se brane da se ne bi reflektovalo na tvoj standard jel? Znači žrtva Kosovskog Srbina za tvoje pune džepove.E jadna je Srbija sa takvim junacima kao što si ti.
 
Ti brineš da tebi bude lepo a Srbi pod pritiskom od Šiptara ne treba da se brane da se ne bi reflektovalo na tvoj standard jel? Znači žrtva Kosovskog Srbina za tvoje pune džepove.E jadna je Srbija sa takvim junacima kao što si ti.

:)
Evo jos jednog "interesantnog" razmisljanja. Ako ja u Srbiji ne mogu da budem naoruzan i da se branim od onih koji me ugrozavaju, zasto bi neko na Kosovu to mogao? Samo, molim te, nemoj da pokusas da mi popujes kako u Srbiji nema ugrozenih (jer ovde Siptara nema), a na Kosovu su svi ugrozeni.

Zastita stanovnistva je regulisana (dobrim delom i Kumanovskim sporazumom) i to ne sme da se prekoracuje.
 
robna razmena sa rusijom je manja nego sa mongolijom.........rusi su lazovcine i demagozi.......ni rublje jedne nisu dali srbiji u vidu bilo kakve donacije ili pomoci.....a zapad je od 2000 do danas dao samo u vidu donacija 5 000 000 000 dolara,,,,,,,,

kod rusa, moze.........ako je na mufte, i na burazersku foru......stoka je to. Zato nista nisu nikada ni kupili u srbiji, jer ako nije dzabe, ne interesuje ih.......i ovaj nis hoce, i to na silu, prete, samo zato sto je poklonjen.......da treba stoka da plati, ne bi ih interesovao uopste.

ko misli da ce od rusa hleba da se najede, taj ce tesko da nayebe.......:roll:

Какав болид треба да буде неки човек па да напише ово болдовано??? Па тај твој "ЗАПАД" ЈЕ БОМБАРДОВАЊЕМ НАПРАВИО ШТЕТУ ПРЕКО 100.000,000.000 тј. МИЛИЈАРДИ ДОЛАРА - па жутим псима који и поред тога машу репом и пезе и кевћу баце 5 милијарди а они скочили као побеснели... А ГДЕ ЈЕ ЈОШ 95 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРА - А ГДЕ ЈЕ ОТЕТА И АНЕКСИРАНА ТЕРИТОРИЈА СРБИЈЕ КОЈА БИ ЈОЈ ОБЕЗБЕДИЛА ЕНЕРГЕНТИМА МИРАН ЖИВОТ НАРЕДНИХ 100 ГОДИНА....

Како смо уопште живи до данас поред оваквих ликова...:rtfm::rtfm::rtfm::dash::dash::dash:
 
:)
Evo jos jednog "interesantnog" razmisljanja. Ako ja u Srbiji ne mogu da budem naoruzan i da se branim od onih koji me ugrozavaju, zasto bi neko na Kosovu to mogao? Samo, molim te, nemoj da pokusas da mi popujes kako u Srbiji nema ugrozenih (jer ovde Siptara nema), a na Kosovu su svi ugrozeni.

Zastita stanovnistva je regulisana (dobrim delom i Kumanovskim sporazumom) i to ne sme da se prekoracuje.

Ti stvarno po ovome rečenom nikad nisi video Šiptara sa Kosova i u to sam siguran.Najbolje bi bilo da malo dođeš u neku Srpsku enklavu na Kosovu i vidiš kako žive Srbi u okruženju i šta sve moraju da trpe.Gde god Šiptari imaju policijsku kontrolu tu više nema života za Srbe.I to je tačno 1000%
 
Evo jos jedan...strasno. Procitaj, molim te, moj odgovor gore.

Imate prava da radite samo ono sto pise u Kumanovskom sporazumu, za druge propse cemo da vidimo (kada Eulex pocne da sredjuje stvari).

Nemoj ti, molim te, da mi odredjujes sta treba da pamtim, svestan sam barem koliko i ti i odlicno znam sta je Kosovo sada. Ako aludiras da je Kososvo Srbija, onda tek nemate prava da nosite oruzje jer je u Srbiji tako nesto zabranjeno.

A, po kom to sporazumu, 'leba ti, EULEX može da sređuje stvari? Jel po nekom tajnom sporazumu Solana-Tadić?

I da ti kažem za nošenje oružja...
Za svaskog lojalnog rađanina državi Srbiji, KiM je okupirani deo teritorije i u zoni okupacije ne važe građanski mirodobni zakoni. Naoružani pokreti otpora su uvek dobro došli i legitimni sa aspekta okupirane države.
 

Back
Top