RUSIJA HOĆE DA POMOGNE ALI TADIĆA I NJEGOVE TO NE INTERESUJE

koji su to spremni da stradaju??:???:........i kako ne stradase do sada, yebote:???:

bilo je vise nego dovoljno prilika da stradaju za " ono sto su desetine generacija.......bla bla bla truc....."............:roll:

objasni mi , keve ti, kako uspese tako spremni, da izbegnu sva stradanja unazad 15 godina???........ili im se ipak nesto nije stradavalo???

tih sto su spremni , a nikako da zaginu mi pun racku........podje mi kiselo na isti kada pocnu da se samozrtvuju:evil:

Evo ga i ovaj...
Pa, jel' vi ljudi mislite da kad ti zapreti opasnost treba da izvršiš samoubistvo, kao vid stradanja.
Ja pod stradanjem smatram ne popuštanje dušmaninu da te gazi kao crva, ma kolika cena toga bila.
Jesam sad jasniji? Ne vama prihvatljiviji, nego jasniji.
 
Evo ga i ovaj...
Pa, jel' vi ljudi mislite da kad ti zapreti opasnost treba da izvršiš samoubistvo, kao vid stradanja.
Ja pod stradanjem smatram ne popuštanje dušmaninu da te gazi kao crva, ma kolika cena toga bila.
Jesam sad jasniji? Ne vama prihvatljiviji, nego jasniji.

pa niko nije ni pominjao samoubistvo.........ne daj dusmaninu da te gazi, idi yebi mu kevu, bezobraznu.........:evil:

znas gde je........eno ga cuci na kosovu......i ceka te.......a sta ti cekas???:???:
 
Evo ga i ovaj...
Pa, jel' vi ljudi mislite da kad ti zapreti opasnost treba da izvršiš samoubistvo, kao vid stradanja.
Ja pod stradanjem smatram ne popuštanje dušmaninu da te gazi kao crva, ma kolika cena toga bila.
Jesam sad jasniji? Ne vama prihvatljiviji, nego jasniji.

Srbija je ovca koju je vuk (NATO) naklao o ona trci za krvolokom..
Srbija treba da zaboravi dzelata i da se okrene prema Rusiji..
Jacanjem saradnje sa Rusijom-za 5 godina Srbija ce imati prosecan evropski standard...
 
Pa mora neko i da preživi, a zašto to ne bih bio ja:mrgreen:

Ne nego ću za tebe da ratujem da bi ti švercovao sa šiptarima:super:

Zajebo si se TI kao i uvek do sada jer ja se borim protiv švercera.Zato evo ja te javno pozivam u goste u K.Mitrovicu pa vidi svojim očima.A ne tu da mi kumuješ sa Šiptarima sa foruma i još napadaš Srbe koji se bore protiv njih.
 
Čeka tebe i slične tebi da se opametite i krenete zajedno u pobede:super:

Čekam ono čega se ti i tebi slični bojite i grozite, da će Srbija da digne glavu, a šupak za promenu da okrene zidu.


Znaci, patriJote, poenta je u cekanju.........:hahaha:

pustite vi nas , izdajnike i strane placenike, nas necete docekati,,,,,,nego buzdovane u sake junacke, pa u sveti boj za kosovo..........ali, vi bi , vidim ipak , da pricekate jos malo.......bar do penzije:hahaha::hahaha::hahaha:

Borci.......:mrgreen:
 
A gde bre sad, kad dinar jača prema evru:hahaha:

Sad bez zezanja. Potrudio sam se malo da ti nađem podatke o našoj spoljnoj trgovini. Izvoz u Italiju je na godišnjem nivou veći od izvoza u Rusiju 2-3 puta.
To je na godišnjem nivou, a u nekim periodima u toku godine je veći i do 4 puta. Taj podatak nisam sada uspeo da nađem; pročitao sam pre nekoliko meseci u novinama.
Ako te ne mrzi izgooglaj (na youtube :mrgreen:).
Sve u svemu, dovoljno je što samo sa Italijom ostvarujemo veću spoljnu trgovinu, a o strukturi da ne govorimo...
 
Znači ti veruješ ovoj lopovskoj vladi?E, Šabane, Šabane moj:hahaha:

E, sad! Stvarno si lood. Pa to nije tako samo u ovoj vladi. Neću sad da ti tražim podatke za 90-te, to uradi sam... Ali, stvarno me te teorije zavere malo živciraju.
"To je Tadić tamo nakačio, a svi dobro znamo da u Rusiju izvozimo 16 puta više nego u ostatak sveta!" Daj, molim te... :roll:

P.S. Izvini, nisam odmah video šta si citirao, hbg...

Dinari su za pod slamaricu shodno tvom postu da dinar jača, pa ni meni ne trebaju devize...
 

Back
Top