Rupa VII

Do nekih pregleda ne možeš da dođeš uopšte. Moju sveki je fizijatar uputila na snimanje gustine kostiju. I rekla da aparat na B Kosi ne radi godinama, a u zemunskoj bolnici godinu i po unazad niko nije uspeo da zakaže preko izabranog lekara.
I šta? Ništa. Privatno u Euromedik, pod uslovom da imaš pare da platiš.
Takođe i analize iz krvi, koje se ne rade u laboratoriji u DZ, nego i to privatno.
Plus lekovi koje joj je prepisala, pre snimanja i laboratorije, koštaju 5000. Posle ovih rezultata će možda utvrditi da je potrebno piti još nešto. Sada smo došli iz Kamenice u 17h imamo zakazano u Euromediku na NBG. Samo će nas benzin danas koštati 4000.
 
Do nekih pregleda ne možeš da dođeš uopšte. Moju sveki je fizijatar uputila na snimanje gustine kostiju. I rekla da aparat na B Kosi ne radi godinama, a u zemunskoj bolnici godinu i po unazad niko nije uspeo da zakaže preko izabranog lekara.
I šta? Ništa. Privatno u Euromedik, pod uslovom da imaš pare da platiš.
Takođe i analize iz krvi, koje se ne rade u laboratoriji u DZ, nego i to privatno.
Plus lekovi koje joj je prepisala, pre snimanja i laboratorije, koštaju 5000. Posle ovih rezultata će možda utvrditi da je potrebno piti još nešto. Sada smo došli iz Kamenice u 17h imamo zakazano u Euromediku na NBG. Samo će nas benzin danas koštati 4000.
Ma hebu nas kako oce
Evo ja mesec dana placam sve privatno jer mi treba odmah, drzavno mogu da zakazem za 20 dana termin
Kome idu pare od doprinosa evo ne znam
Greota sto placamo drzavi bilo sta
 
Do nekih pregleda ne možeš da dođeš uopšte. Moju sveki je fizijatar uputila na snimanje gustine kostiju. I rekla da aparat na B Kosi ne radi godinama, a u zemunskoj bolnici godinu i po unazad niko nije uspeo da zakaže preko izabranog lekara.
I šta? Ništa. Privatno u Euromedik, pod uslovom da imaš pare da platiš.
Takođe i analize iz krvi, koje se ne rade u laboratoriji u DZ, nego i to privatno.
Plus lekovi koje joj je prepisala, pre snimanja i laboratorije, koštaju 5000. Posle ovih rezultata će možda utvrditi da je potrebno piti još nešto. Sada smo došli iz Kamenice u 17h imamo zakazano u Euromediku na NBG. Samo će nas benzin danas koštati 4000.
Na Reumatologiji može da se zakaže ali za oko 3 meseca, ja sam tamo to radila.
 
Boli me levi kuk ubija, boli u visini kuka isto sa leve strane. Danas me deca sve držale ispod pazuha da se ne strmeknem negde, noge me ne drže, uzas. Vreme očajno hladno, jedva smo ugrabili sat ipo vremena malo sunca, a ja u četvrtak kući :besna:
 

Back
Top