Rupa VII

Да чујемо!
Platih otpusivanje, stigo je do vertikale sa sajlom, na dva tri mesta je bilo blokirano
Ovog puta nismo nasli nikakve kese :lol:
Kaze prasak iz masine u kombinaciji sa masnocom odnsudova neprijatelj broj jedan, to tako na par god se zacementira
Resenje je da se razbije sve to i dve odvojene cevke da se prave
Reko moze cim dobijem na lotou

Ma nije ovo danas drama, naplatio kolko je reko i to je to, srecom nije bilo dodatnih troskova

Ja samo ne mogu vise, ne mogu majke mi
Treba mi nova sudopera
Treba mi opet vodinstalater jer smo puni peska u dovodnim cevima zbog vesicevih radova, sjebo mi cesmu u kihinji, mlaz na njoj ko da piski ne moze da povuce
Treba krecim komsinici, treba sebi da krecim, treba hoblujem parket i menjam lajsne
Kaze stavili mi kineske ventile, uzeli mi 3 000 po ventilu a stavili kineze koji pucaju, kaze da ih drzim na oku jer cesto puknu, on naplacuje 1500 stavlja italijanske sa garancijom....ja znam da na foru hitnosti deru i uvek prodjes skuplje, ali de bre kineza da mi stavis za 3 000 po ventilu, pa jjebo teeeeee

Ja cu samo jedan dan izaci iz stana sa mackom i necu se vratiti
 
Jel to može da se sredi i na telefonu? Pitala sam pre neki dan. Kliknem da hoću na sledeću stranicu, ono me odvede na reklame. :evil: na laptopu mi namešteno, na telefonu ne umem.
Moze naravno
Svaki brovser, bilo da je za android, win i druge operativne sisteme, ima svoju verziju ad blokera, samo ukucas u pretrazivacu i dace ti da instaliras
 

Back
Top