Rezultati izbora u RS 2012

Imaju i oni Tadica.

Имају...а у нашим медијима у Србији од Додика направили вајног тврдог Србина патриоту.
А он, уствари, пандан БоТе.

Видиш како се пропаганда ствара и како су мудро одрадили кампаљу жути.
Од Додика направили као патриоту, у Србији га никад нико од жутих медија није нападао због жустрих изјава на рачун Брисела, ЕУ, НАТО-а и сл.
А онда је Додик дао подршку жутима, да се напецају наивни како чим такав један патриота подржава жуте ма нису они тако лоши.

Џабе им све....као што је Борис пукао, тако ће и Додик, само још више. Јер је народ у РС ипак другачији и национално освешћенији.
 
Црвени су и једни и други.
Ја не видим у РС ни једну паметну фигуру, тренутно, међу политичарима вишег ранга.
Имате скоро идентичан проблем нашем у Србији.
Да, баш тако. Ипак, паметније фигуре од Додика нема. Огњен Тадић је преамбициозна будала.
 
Знам да су републички за две године...али ко зна, можда се десе и ванредни.
А ово је одличан показатељ колико је СНСД био лош протекле две године.
СДС вас сашио...имаће власт у више општина од вас.

Ne znam koga "nas".
Nasi su i SNSD i SDS.

SNS uzeo jednu opstinu u RS. :)
 
Naravno. Uvijek bili.
Meni nije jasna mrznja koju ovdje pojedini projektuju prema pojedinim srpskim strankama. Toga u RS nema. Previse smo skupo platili svoju slobodu da bi se klali izmedju sebe.
Da bre, političke stranke su ustvari divne,humane i nadasvne poštene organizacije koje vode časni,skromni i duševni ljudi koji bi se i svog života odrekli za dobro običnog čoveka i koji se gnušaju svake vrste lpovluka i kriminala , stvarno ne znam koliko treba da bude neko zao i izopačen da ne obožava te divne ljude i dobročinitelje ? :(
 
Onda će Duraković pobediti. A jesu li Bošnjaci imali do sada većinu u skupštini?

Jesu, vec 12 godina.
Bilo je dozvoljeno glasanje i onim Muslimanima koji nisu prijavljeni u Srebrenici a sada su izbornim inzinjeringom prijavljivali i ljude koji ne zive u Srebrenici. U Srebrenici zaista zivi tek oko 1500 Muslimana. Naravno sve to je inicirala americka ambasada i OHR. Ako Srbi budu imali vecinu u Skupstini opstine propao im je izborni inzinjering. Durakovic ne moze nista bez podrske skupstine.
 
03.10.2012. 19:58 #97
wwwlado

* Pogledaj profil
* Poruke na forumu
* Privatna poruka
* Тekstovi u blogu

wwwlado je trenutno na forumu
O čemu razmišljaš?
Snimi
Aktivan član wwwlado (avatar)

Učlanjen
19.04.2012.
Pol
muški
Poruke
1.873

Reputaciona moć
1244

Podrazumevano Re: SDSova predizborna kampanja u Bijeljini - sumrak civilizacije

Citat Original postavio Koem Pogledaj poruku
Izbjeglica ima svugdje.
Ali ni blizu koliko je stanovnistva napustilo te opstine.
Sam grad Bijeljina je ostao u ratu bez 20 000 st.
Bijeljni je porastao broj stanovnika u odnosu na 1992 .

Iako je iseljeno od 20 000 do 30 000 muslimana .

doselio se veliki broj Srba tuzlaka oko 20 000

Srba iz ostalih okupiranih krajeva doline bosne oko 20 000

a najvise je Srba Sarajlija , imaju citava naselja u bijeljini , mislim da ih ima od 20 000 do 40 000 u bijeljini . recimo onaj stanisic sa poznatim etno selom je Sarajlija .

Ima i izbjeglica iz Krajine i Istocne Slavonije takodje .

Osim toga Bijeljina je privlacna kao nizijski predio za migracije iz citavog istocnog dijela republike srpske koji je uglavnom planinski .


A sto se tice tema vezanih za predizbornu kampalnju , pa to je jasno , Bijeljina i Doboj , Srpsko sarajevo , ostaju SDS , izdrzao se najgori dio , sada samo jacati i rijesiti se SNSD .

Heercegovina citava je SDS , imali su samo Trebinje SNSD ,a i to sada gube 100 % , neznam za Zvornik , ali sam siguran da SDS mora uzeti po neku opstinu na zapadu Srpske , Prnjavor i Teslic , vjerovatno i jos po neku manju . Uglavnom ovo ce biti poraz SNSD na izborima , jer su imali katastrofalnu politiku , pa Dodik je znao prije izbora pa je htjeo da ih otkaze , a potpuni potop DOdika i SNSD je 2014 .

Uglavnom na ovim izboriam ima da jacaju dodikovi privjesci SPS i PAvic , po 5 do 10 % .

SNSd ima da padne na 25 do 30 % i SDS se izjednacava ili ga prelazi .

PDP ostaje na 5 do 10 % .

i slucajno radikali ili Naprednajci ili neko iznenadjenje 5 % .


Znaci pobjeda SDS nema sumnje , ostaje samo banjaluka sa okolinom za izbore 2014 .

I SDS je sreo za prociscavanje , ali su najbolji , valjda da se prociste , meni je Stevandic i LAtinovic izgledaju inteligentno .

POBJEDA SDS NA IZBORIMA , A POGOTOVO U JUZNOJ I ISTOCNOJ SRPSKOJ DO DOBOJA , A IMA DA SE PROSARA I ZAPAD . ZNAJU TO OVI IZ SNSD ZATO SU NERVOZNI HEHEHEEHHEEHEH
 
Dubica , trebao sam se sjetiti . SDS

Gradiska . potajno sam se nadao .

Srbac . Iznenadjenje .

Sipovo . nadao sam se necemu takvom .

Uglavnom kao sto sef SDS kaze pobjeda zasluyena uglavnom losom politikom SNSD / MIlorad Dodik stranke .

Administaracija REpublike Srpske , donijela neki rzyltat Dodiku u okolini BAnja Luke , mada i tu opoyicija ima 20 000 naprema 13 000 . Vjerovatno slijedi opoziv nacelniku i ponovljeni izbori da opozicija rijesi izmedju sebe ko to uzima . Cavic je dobro pripremljen i logisticki potpomognut od snaga koje godinama rade na unistenju SDS .

I da posebno me dojmio studio na RTRS u tradicionalnoj zuto/plavoj kombinaciji .

Uglavnom ,velika pobjeda SDS , svjesni su da je ovo samo mali korak , dobili su malu sansu , mislim da ce ovu pobjedu da pametno iskoriste za unutrasnju reorganizaciju .
 
Koliko vidim tu niko nema apsolutnu većinu. Tako da će biti dosta postizbornih kombinacija.
Kako prođoše Azijati na izborima u RS?

Imaju sanse u srebrenici da osvoje nacelninicko mjesto,srbi se podjelili u dve kolone,srpski kandidat ima vise 500 glasova ali dolazi 1000 glasova postom
tako da ce imati nacelnika ali srbi ce imati vecinu preko 60% skupstini opstine,to je pozitivno a imaju sanse i u opstini Vukosavlje tu je mrtva trka radi se o par glasova
 
Imaju sanse u srebrenici da osvoje nacelninicko mjesto,srbi se podjelili u dve kolone,srpski kandidat ima vise 500 glasova ali dolazi 1000 glasova postom
tako da ce imati nacelnika ali srbi ce imati vecinu preko 60% skupstini opstine,to je pozitivno a imaju sanse i u opstini Vukosavlje tu je mrtva trka radi se o par glasova

Maloprije rekose da su Muje izgubile i u Vukosavlju. Mada to i ne racunam kao opstinu.
 

Back
Top