ССП: Спрема се пресељење 800 Лесковчана у Ниш због избора

Pa ne funkcioniše to tako. SNS ima vrlo malo vatrenih glasača koji su u tom fazonu. Tamo su većina oportunisti i sendvičari, odnosno ljudi koji nemaju neki politički stav, okreću se ka onome ko više ponudi. Zabole njih da li je to Vučić ili Đilas. To je kazan iz koga se zahvata, plus ovi neopredeljeni i "politika me ne zanima" likovi koji će se aktivirati ako postane očigledno da su promene moguće.

Sve u svemu, kako god da okreneš, Gajić mi se ne uklapa. Lik mi je krajnje sumnjiv. Moj me insekt nikad ne vara.

Дакле, хоћеш рећи да 80 % СНС бирача (кажеш већина) су тамо због неког личног ћара и интереса?

Какав интерес има обичан бирач од тога што гласа за СНС?

Имају чланови партије...а бирачи?
 
Žena mi od Leskovac, dosta sam proveo tami i da ti kažem ... isto SVE samo što je Niš duplo veći.
Isti mentalitet, iste plate ... sve u svemu sirotinja.
Mnogo ljudi živi ovde u Jugoistočnoj Srbiji ... dosta su patriotski orjentisani (onako u celini) ... a ja mislim da je to najsiromašniji deo naše otadžbine.
 
Žena mi od Leskovac, dosta sam proveo tami i da ti kažem ... isto SVE samo što je Niš duplo veći.
Isti mentalitet,
iste plate ... sve u svemu sirotinja.
Mnogo ljudi živi ovde u Jugoistočnoj Srbiji ... dosta su patriotski orjentisani (onako u celini) ... a ja mislim da je to najsiromašniji deo naše otadžbine.
Jeste, samo sto su Leskovcani generalno (a uvek ima ono "cast izuzecima") vrlo lukavi ljudi, zakidaci, dvolicni.
 
Дакле, хоћеш рећи да 80 % СНС бирача (кажеш већина) су тамо због неког личног ћара и интереса?

Какав интерес има обичан бирач од тога што гласа за СНС?

Имају чланови партије...а бирачи?

Ceo državni sektor i njihove porodice glasaju za Vučića zbog posla. Ko zna šta ih čeka kad se promeni vlast. Što bi rizikovali. Da Đilas ponudi to isto, čak i više, odma bi ga izljubili ;)
 
Jeste, samo sto su Leskovcani generalno (a uvek ima ono "cast izuzecima") vrlo lukavi ljudi, zakidaci, dvolicni.
Naprotiv, izuzeci su takvi ... većina su izuzetno vredni i domaćini ljudi ... a sirotinja natera na sve.
Na pr jedan seljak u Jugistočnoj Srbiji koji se bavi poljoprivredom a to su plastenici , voće, povrće ... radi 5X više od seljaka u Vojvodini.
Plate radnika u Beogradu i Nišu (Leskovcu) ne mogu se porediti ... za iste poslove čak i duplo manje.
Kao da nismo ista država.
 
Naprotiv, izuzeci su takvi ... većina su izuzetno vredni i domaćini ljudi ... a sirotinja natera na sve.
Na pr jedan seljak u Jugistočnoj Srbiji koji se bavi poljoprivredom a to su plastenici , voće, povrće ... radi 5X više od seljaka u Vojvodini.
Plate radnika u Beogradu i Nišu (Leskovcu) ne mogu se porediti ... za iste poslove čak i duplo manje.
Kao da nismo ista država.
To da...:tick:
 
Ceo državni sektor i njihove porodice glasaju za Vučića zbog posla. Ko zna šta ih čeka kad se promeni vlast. Što bi rizikovali. Da Đilas ponudi to isto, čak i više, odma bi ga izljubili ;)

Наравно да то није истина. Каква је то генерализација? Цео државни сектор? Па још и чланови породица?

Док живите у тој лажи да није народ тај који гласа за Вучића, до тада Вучић неће бити смењен.

Шта их чека кад се промени власт?

Шта, отпустићеш лекара или наставника јер је гласао за СНС? :hahaha:

Па још и породице гласају због њих? Како можеш да нтераш неког члана породице да гласа ако он има свој глас? Мсм..неко и може, али огромна већина нарвно не. зар би ти гласао да ти брат, сестра, син или отац кажу "еј, гласај за Вучића"? не би? Е, не би ни други.

Народ гласа за Вучића, без да има икакву корист од тога и зато је битно приликом смене вучића да се откине део његовог бирачког тела.

У супротном, Ђилас и екипа ће заувек да се врте око својих 25-30 %.
 
Наравно да то није истина. Каква је то генерализација? Цео државни сектор? Па још и чланови породица?

Pa da. Tako se skupljaju sigurni glasovi. Po državnim firmama se prave spiskovi i za svako radno mesto postoji kvota koliko ljudi moraš da "vrbuješ". Ako se dokažeš u poslu i imaš dobre rezultate, brzo nareduješ. Zato se i zove napredna stranka ;)

Evo izračunaj, preko 600 hiljada ljudi radi u javnom sektoru... da svako "dovuče" još jedan glas, eto tebi dobijenih izbora. Pa jel ti misliš da se glasa na osnovu programa? Naravno da ne. Većina glasa isključivo radi svoje lične koristi.
 
Pa da. Tako se skupljaju sigurni glasovi. Po državnim firmama se prave spiskovi i za svako radno mesto postoji kvota koliko ljudi moraš da "vrbuješ". Ako se dokažeš u poslu i imaš dobre rezultate, brzo nareduješ. Zato se i zove napredna stranka ;)

Evo izračunaj, preko 600 hiljada ljudi radi u javnom sektoru... da svako "dovuče" još jedan glas, eto tebi dobijenih izbora. Pa jel ti misliš da se glasa na osnovu programa? Naravno da ne. Većina glasa isključivo radi svoje lične koristi.

А одакле ти то да 600 000 људи скупља гласове?

Скупља 10 % партијских ботова.

И то скупљају свуда где стигну.


Народ гласа за Вучића не зато што има интеерса, већ зато што мисли да Вучић чува српске националне итнересе (није тешко тако мислити ако је са друге стране Ђилас).

Е, сад...видим да ви Ђиласовци ту истину никада нећете моћи да прихватите, а док то не прихватите, од промене власти нема ништа.

Да не скупља за СНС гласове и Борко Стефановић који ради у МИП-у?

Колико је он капиларних гласова СНС-у сакупио, шта мислиш?
 

Back
Top