Rezervni skakac ?

girl in love:
Samo neko apsolutno bez obzira prema drugim ljudima i njihovim osećanjima može da radi tako nešto... Kao prvo, prema tvom drugu, kao drugo, prema svom dečku...
Pazi, ima šanse da ona želi da bude sa ortakom, ali hoće da ispita teren, da vidi da li da ostavlja dečka. Ili da vidi da li ortak pristaje da bude "ljubavnik", pošto joj se dečko ne ostavlja. Mislim da je najvažnije da on raščisti sa sobom šta želi od nje, a onda da lepo vidi da li i ona to želi ili ne (šta god da od to dvoje njemu odgovara).
Znaš, to je malo zajebano. Ja sam imao sličnu varijantu, kao hteo sam da kresnem nešto sa strane, ta riba je znala za moju devojku, i odradili smo to. OK
Drugi deo - ja ostavljam devojku, smuvam se za stalno sa ovom kres-varijantom.
Treći deo - ona mi se svaki dan penje na glavu o tome šta sam radio, sa kim sam se čuo, a tek kad čuje da je to neko drugo žensko, e, *******, ostatak večeri je katastrofa.
Naravoučenije: Nikad ne odrađuj ribu tako što ćeš da je skidaš nekom tipu, odnosno, nikad ne dozvoli da se smuvaš sa nekom ribom dok još uvek imaš vezu. Zašto?
E, zato što će taj drugi/a da se, normalno seća kako te je dobilo/la i nikad neće to da zaboravi. One fore iz filmova, kao to je bilo suđeno, on sad samo mene voli, okačite mačku (sinnketu :lol:) o rep. Uvek će da bude prisutna tenzija da ćeš ti/ona da opet to uradi, a da ćeš tog puta ti/ona biti ta/taj koji će da izvisi. Torment beyond imaginable comprehension.
:mad:
I pljujem sebe što sam to uradio.
 
Pa naravno .... ako je on ostavio svoju ribu zbog tebe .... zašto živeti u ubedjenju da će tebi biti veran i da sutra tebe neće ostaviti zbog neke treće????

Jednostavno (ne)verstvo je osobina koju čovek poseduje ili ne ....
 
NatasaNatasa:
Pa naravno .... ako je on ostavio svoju ribu zbog tebe .... zašto živeti u ubedjenju da će tebi biti veran i da sutra tebe neće ostaviti zbog neke treće????

Jednostavno (ne)verstvo je osobina koju čovek poseduje ili ne ....


Uopšte nije tačno.....svi smo mi na pola verni a na pola neverni, samo ne u svakoj vezi, opet zavisi od slučaja do slučaja......pogotovo ako žena zna da te drži uz sebe, ne mislim pri tom na torturu već na onu prefinjenu i istančanu žensku lukavost...................8)
 
Supertajni:
Uopšte nije tačno.....svi smo mi na pola verni a na pola neverni, samo ne u svakoj vezi, opet zavisi od slučaja do slučaja......pogotovo ako žena zna da te drži uz sebe, ne mislim pri tom na torturu već na onu prefinjenu i istančanu žensku lukavost...................8)


Da da ... to ''držanje'' može da traje neko vreme .... ali kasnije tvoja priroda isplivava i onda se buniš protiv te iste ženske lukavosti koja te je ''držala'', ako te privlači neka druga i ako si sklon prevarama ili šta već.
 
Neva:
Radi se o sledecem - da li volite da uvek uz sebe imate rezervu, ali ne u smislu klasicne prevare, tj. da vam se ta osoba sa kojom varate svog partnera zaista svidja, vec onako , kad vam je dosadno, a veza skripi, a vi ne zelite da to prekratite? Cak i ako se tek muvate sa nekim , manipulisete sa drugim osobama, a znate da sa njima necete nista! Bitno je da neko skakuce oko vas i dize vam rejting! Da li pristajete na tu sporednu ulogu, pri tom iskljucujem varijantu sa ozenjenim muskarcima/ zenama, jer je to nesto deseto ?

Kako da pomognem drugu koji je trenutno rezervni igrac, a najgore je to sto on pocinje da se zaljubljuje u nju ? Ona ga pali do ludila , a muskarcu malo treba. On je jako dobar momak , i bilo bi mi zao da posle pati zbog rospije.

Po meni, to samo pokazuje njenu nesigurnost u sebe, a sa druge strane i prevelik egoizam.

Ma rezerva je zakon...................ma sta to znacilo...............
 
Neva:
Radi se o sledecem - da li volite da uvek uz sebe imate rezervu, ali ne u smislu klasicne prevare, tj. da vam se ta osoba sa kojom varate svog partnera zaista svidja, vec onako , kad vam je dosadno, a veza skripi, a vi ne zelite da to prekratite? Cak i ako se tek muvate sa nekim , manipulisete sa drugim osobama, a znate da sa njima necete nista! Bitno je da neko skakuce oko vas i dize vam rejting! Da li pristajete na tu sporednu ulogu, pri tom iskljucujem varijantu sa ozenjenim muskarcima/ zenama, jer je to nesto deseto ?

Kako da pomognem drugu koji je trenutno rezervni igrac, a najgore je to sto on pocinje da se zaljubljuje u nju ? Ona ga pali do ludila , a muskarcu malo treba. On je jako dobar momak , i bilo bi mi zao da posle pati zbog rospije.

Po meni, to samo pokazuje njenu nesigurnost u sebe, a sa druge strane i prevelik egoizam.

Ja uvek pored sebe imam rezervni rezervoar sperme. (kada dodju ove sto hoce vestacku oplodnju, moram uvek imati na lageru)
 
Neva:
Radi se o sledecem - da li volite da uvek uz sebe imate rezervu, ali ne u smislu klasicne prevare, tj. da vam se ta osoba sa kojom varate svog partnera zaista svidja, vec onako , kad vam je dosadno, a veza skripi, a vi ne zelite da to prekratite? Cak i ako se tek muvate sa nekim , manipulisete sa drugim osobama, a znate da sa njima necete nista! Bitno je da neko skakuce oko vas i dize vam rejting! Da li pristajete na tu sporednu ulogu, pri tom iskljucujem varijantu sa ozenjenim muskarcima/ zenama, jer je to nesto deseto ?

Kako da pomognem drugu koji je trenutno rezervni igrac, a najgore je to sto on pocinje da se zaljubljuje u nju ? Ona ga pali do ludila , a muskarcu malo treba. On je jako dobar momak , i bilo bi mi zao da posle pati zbog rospije.

Po meni, to samo pokazuje njenu nesigurnost u sebe, a sa druge strane i prevelik egoizam.
Pa daj mu ti da jadniku pomognes ili ga treba j... kad je rezervni. A to eshvata
 

Slične teme


Back
Top