Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATIĆEMO SA RUSIJOM!

decko ti si literarno totalno needukovana licnost kad ne znas ko su tolstoj, dostojevski, cehov, puskin, majakovski, solohov, solzenjicin, bulgakov, jesenjin, pasternak da isti spadaju u najvece pisce sveta i da amerika sem mozda hemingveja nema pisca koji bi se mogao meriti sa njima. sve u svemu predlazem da trazis od uciteljice da ti vrati sve pare , jer te nije nicemu naucila, nivo opste kulture ti je na nivou treceg razreda osnove skole.... jos nio do cetvrtog nisi stigao....

:)


Ne, nije tako, naprotiv.
 
Rusija pruzila nesto pozitivno svetu...???....ovako nesto prvi put cujem da se neko sudi da izjavi...neverovatno.

Tex,koliko sam shvatio iz nekih vasih prethodnih postova vi ste profesor,mada mozda i gresim?Pa opet ovo sto ste napisali je krajnje porazavajuce.Mogu da shvatim da neko ne voli Ruse,ali ovo sto vi pistete je cista mrznja.Krajnje zalosno:cry:
 
Re: Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATICEMO SA RUSIJOM!


E ovako... kratko i jasno... za bivšu miss Amerike!!!
Samo izvoli Saro!!! Ako je tebi svejedno da od petoro vlastite djece praviš ugljenisane panjeve, onda što bi se i mi, obični smrtnici više sekirali???
Samo ti naqrči Putina i Medvedeva u kipuće stanje pa onda ni svojom pič.om nećeš pomoći opstanku basne o American Dream-u!!!
 
Tex,koliko sam shvatio iz nekih vasih prethodnih postova vi ste profesor,mada mozda i gresim?Pa opet ovo sto ste napisali je krajnje porazavajuce.Mogu da shvatim da neko ne voli Ruse,ali ovo sto vi pistete je cista mrznja.Krajnje zalosno:cry:


Ne, nisam profesor (i siguran sam da to nigde nisam napisao), bio sam asistent pre mnogo godina.

Nista nije u mom postu niti porazavajuce, a tek o mrznji nema govora. Mrznja je veoma jako osecanje, slicno kao i ljubav, ne "trosi" se bespotrebno na nesto sto jedva da vredi razmisljanja.
 
Ne, nisam profesor (i siguran sam da to nigde nisam napisao), bio sam asistent pre mnogo godina.

Nista nije u mom postu niti porazavajuce, a tek o mrznji nema govora. Mrznja je veoma jako osecanje, slicno kao i ljubav, ne "trosi" se bespotrebno na nesto sto jedva da vredi razmisljanja.

Jednom prilikom ste napisali "Ja se tako nisam obracao ni mojm studentima",nebitno.
Mozda niste ni svesni,ali kroz vase stavove po pitanju Rusije se provlaci nesto sto veoma podseca na mrznju.Reci da Rusi nikada nista dobro nisu dali svetu je tesko nedefinisati kao tako nesto.
Dok nikada ni jednim jedinom postom niste ruzno niste napisali protiv SAD,za koje imate samo reci hvale.Bez obzira sta po svetu (SAD) cinili vi imate za takve akcije uvek opravdanje.Sa jedne strane konstanto pljuvanje Rusije,sa druge konstatno hvaljenje SAD,pomalo podseca na mrznju ako se posmatra sa strane.
Razlika izmedju vas i onih koji Putina i Rusiju gledaju kao Boga je samo sto ste vi recitiji i kulturniji za razliku od ovih drugih.
Tema,slazete se sa stavovima doticne gospodje?Samo retard moze prizeljkivati rat sa nuklearnom silom poput Rusije,ustvari bilo kakav moguci sukob.Zar je moguce da ima iole normalnih osoba koji podrzavaje takve ideje????
 
Цитат:
Оригинал поставио sumnjivo lice
a toliko je pruzila svetu kroz umetnost,kulturu,nauku,...da,da,bas je crna rupa:dash:



Rusija pruzila nesto pozitivno svetu...???....ovako nesto prvi put cujem da se neko sudi da izjavi...neverovatno.

Ово је невероватно што прочитах... и који ме ђаво уопште води да овде читам било шта, али теби корисниче Текс707 морам рећи: да си НЕОБРАЗОВАН... ово је страшно какви овде учествују у расправи !:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Не може се рећи да Русија није допринела ништа светској култури, али је допринос прилично незнатан, поготово у науци. Више је допринела једна мала Србија, него Русија са 150 милиона људи, или 300 милиона ако гледамо цео Совјетски Савез. Рецимо, мени није познат ни један руски сликар или вајар. Књиге су им вредне само квантитативно (дебеле су :hahaha:).
 
Palin: War with Russia may be needed

http://rawstory.com/news/2008/Palin_tells_ABC_War_with_Russia_0911.html

---------------

Kandidatkinja za drugog coveka bele Kuce ako republikanci pobede, Sara Palin, kaze da ce Amerika primiti Gruziju i Ukrajnu u NATO i da ce rat sa Rusijom verovatno biti potreban.

Kakvi bolesnici ovi amerikanci :eek: :shock:

Sa obzirom na to koga nase patriJote podrzavaju, taj se raspada, ocekujem da ce razpizditi Rusiju u roku od par dana.

:mrgreen::rotf::hahaha:
 
Не може се рећи да Русија није допринела ништа светској култури, али је допринос прилично незнатан, поготово у науци. Више је допринела једна мала Србија, него Русија са 150 милиона људи, или 300 милиона ако гледамо цео Совјетски Савез. Рецимо, мени није познат ни један руски сликар или вајар. Књиге су им вредне само квантитативно (дебеле су :hahaha:).

..nisi trebao da bash toliko bezhish iz shkole..:confused:
 
Ovu budalastu zenetinu izgleda nije neko dobro pohebao u poslednje vreme,pa je izgleda frustrirana,a i bolja je od Olbrajtova i cini mi se mladja:mrgreen:

:lol::lol::lol:

Ma kao da niko nije čuo za predizbornu K A M P A N J U. Loši zli Rusi,sad ćemo mi da im pokažemo. I onda ajde dođu na vlast i šta onda... bećanja,obećanja,što si davalaaaaaa mi... :orkestar::drunk:

P.S : Ova žena predstavlja neku uzornu baseball majku. Šta god to značilo :mrgreen:
 
Jednom prilikom ste napisali "Ja se tako nisam obracao ni mojm studentima",nebitno.
Mozda niste ni svesni,ali kroz vase stavove po pitanju Rusije se provlaci nesto sto veoma podseca na mrznju.Reci da Rusi nikada nista dobro nisu dali svetu je tesko nedefinisati kao tako nesto.
Dok nikada ni jednim jedinom postom niste ruzno niste napisali protiv SAD,za koje imate samo reci hvale.Bez obzira sta po svetu (SAD) cinili vi imate za takve akcije uvek opravdanje.Sa jedne strane konstanto pljuvanje Rusije,sa druge konstatno hvaljenje SAD,pomalo podseca na mrznju ako se posmatra sa strane.
Razlika izmedju vas i onih koji Putina i Rusiju gledaju kao Boga je samo sto ste vi recitiji i kulturniji za razliku od ovih drugih.
Tema,slazete se sa stavovima doticne gospodje?Samo retard moze prizeljkivati rat sa nuklearnom silom poput Rusije,ustvari bilo kakav moguci sukob.Zar je moguce da ima iole normalnih osoba koji podrzavaje takve ideje????


Da, tacno je da sam to napisao i istina je to sto sam napisao. Naravno da sam kao asistent radio sa studentima.

Sasvim je moguce da nisam nista napisao lose o USA (mada bih, vrlo verovatno, imao sta konkretno da napisem u poredjenju sa onim forumasima koji apriori osudjuju sve americkog porekla). "Pljuvanje" je teska rec, ali OK, neka to ostanje pitanje nacina poimanja pojma.

Razlika izmedju onih koji Putina gledaju kao Boga i mene je kao razlika izmedju zemlje i neba, mislim da se to lako da shvatiti samo kada se pomisli na motive i razloge...o idolatriji bolje da ne pisem, mnogo toga bih ruznog imao da kazem.

Nigde nisam napisao da se slazem sa stavovima doticne gospodje. Ne mogu da se slazem ili ne sa nekim stavovima sa kojima nisam dobro upoznat.

Svako ko prizeljkuje bilo kakav rat (sa nuklearnom silom ili ne) nije bas pri cistoj svesti. Opravdanost ratnog sukoba je vec nesto drugo, ali prizeljkivanje nema veze sa time.

Bez obzira sto interview sa gospodjom kandidatkinjom nisam cuo, prilicno sam siguran da nije zagovarala nuklearni sukob sa bilo kime, narocito ne sa mesta na kome se nalazi.
 
Da, tacno je da sam to napisao i istina je to sto sam napisao. Naravno da sam kao asistent radio sa studentima.

Sasvim je moguce da nisam nista napisao lose o USA (mada bih, vrlo verovatno, imao sta konkretno da napisem u poredjenju sa onim forumasima koji apriori osudjuju sve americkog porekla). "Pljuvanje" je teska rec, ali OK, neka to ostanje pitanje nacina poimanja pojma.

Razlika izmedju onih koji Putina gledaju kao Boga i mene je kao razlika izmedju zemlje i neba, mislim da se to lako da shvatiti samo kada se pomisli na motive i razloge...o idolatriji bolje da ne pisem, mnogo toga bih ruznog imao da kazem.

Nigde nisam napisao da se slazem sa stavovima doticne gospodje. Ne mogu da se slazem ili ne sa nekim stavovima sa kojima nisam dobro upoznat.

Svako ko prizeljkuje bilo kakav rat (sa nuklearnom silom ili ne) nije bas pri cistoj svesti. Opravdanost ratnog sukoba je vec nesto drugo, ali prizeljkivanje nema veze sa time.

Bez obzira sto interview sa gospodjom kandidatkinjom nisam cuo, prilicno sam siguran da nije zagovarala nuklearni sukob sa bilo kime, narocito ne sa mesta na kome se nalazi.

Ја те углавном подржавам, али да би се показало валидним то што пишеш, треба да наведеш:
нешто негативно код Американаца,
нешто позитивно код Руса,
да објасниш како је могуће водити рат са Русијом, а да не буде нуклеарни (неколико постова горе си поменуо да ти је Палинова драга што најављује рат са Русијом, а сад подржаваш став да само болесна особа може желети нуклеарни рат)
 
Наведи ми неко ремек дело неко Руса из ликовних уметности. Ми имамо Теслу, Миланковића, Пупина, Аласа, наброј ми 2 Руса која су на њиховом нивоу.

Pa dobro, imali su i oni ponekog naucnika, ali to su individualci, nema to mnogo veze sa nacijom ili, jos manje, sa drzavom. Problem je sto je njihovo ulaganje u mnoge grane nauke minimalno, koliko godina nisu priznavali intelektualnu svojinu vec su krali sve od drugih.

Secam se podatka od pre nekoliko decenija (mozda necu biti bas precizan, unapred se izvinjavam ako sam pogresio)...kada je procenat uspesnih operacija transplantacije bubrega u SFRJ bio 30% (sto je bilo malo), taj procenat u SSSR-u je bio samo 3%.
 
Ја те углавном подржавам, али да би се показало валидним то што пишеш, треба да наведеш:
нешто негативно код Американаца,
нешто позитивно код Руса,
да објасниш како је могуће водити рат са Русијом, а да не буде нуклеарни (неколико постова горе си поменуо да ти је Палинова драга што најављује рат са Русијом, а сад подржаваш став да само болесна особа може желети нуклеарни рат)


Pa moglo bi se ponesto navesti, ali mislim da ovo nije tema za to.

Sukob ogranicenog konvencionalnog intenziteta sa Rusijom je moguc, ali malo verovatan.

Molim te da mi citiras post gde sam naveo da mi je Palinova draga zato sto najavljuje rat sa Rusijom, ako sam to napisao znaci da danas stvarno nisam normalan.
 

Back
Top