Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATIĆEMO SA RUSIJOM!

Руси имају великане искључиво из епохе реализма (и соцреализма :hahaha:). Пре и после их нема нигде. И ****** вас уметност, шта су Руси постигли у науци?

ko je prvi covek u svemiru??? i koji si ti klon-zutarac po redu???
 
Kazimir Maljevič, praktično otac apstraktnog slikarstva, Vasilij Kandinski, važan član Bauhausa, a tu je i El Lisicki, koji se ne može nazvati nekim "ocem", ali je isto užasno napredan (bio, za svoje vreme).
što se naučnika tiče, eto ti recimo Sergej Koroljev, koji je otac sovjetskog svemirskog programa, kojem je za života neuspešno parirao onaj nemački nacista fon Braun kojeg su doveli Amerikanci, jer svojeg očito nisu imali.
i šta misliš, koliko ima Rusa u NASAi? ili recimo, Nokiai?

neću ja da stavljam Ruse kao baštinike svetske kulture, al šta neki ovde lupaju (kao ovaj nesrećni Tex707), to nema nigde.
to što ste vi neobrazovani ne znači da su Rusi narod bez kulture.

Руси су вредан народ, спадају у земље са највећим процентом факултетски образованих људи, али ни у чему нису били први. Већину ствари су измислили Американци, Британци, Немци или неко други.
 
Ja samo tražim korektno informisanje i prevođenje :mrgreen:
Ovde se malo zanela... stvarno reče: God's plan. Hoće to tako kada ponestane argumenata... sve se svali na Boga i njege žute minute.

Inače, ja nisam simpatizer američke spoljne politike. Smatram je za nasilničku i opasnu tako da nemam razloga da ovde objašnjavam šta je pisac hteo da kaže.

Mada, razlika između Bin Ladena i američke administracije je očita... i tebi je jasna, a ogleda se prvo u moći i resursima kojima dotični raspolažu...

razlike nema jer su i osama i americka administracija na platnu listu par americkih lobija oruzja i nafte.imaju isti gazda sa istu monetu su placeni i svaki od nji obavlja svoj zadatak koji mu je izdiktiran u pentagon
 
Да вам помогнем, русофили, има једно јако важна ствар коју су измислили или боље рећи пронашли Руси-ЛАСЕР. Не могу да се сетим имена научника, али добио је Нобелову награду за то. Други важан изум је хеликоптер-Сикорски Игор, додуше као и Тесла, он је то остварио у Америци.
 
Meni je ta gospodja od dana kada je to izjavila postala izuzetno simpaticna......krajnje je vreme da se razyebe ta nesreca od drzave, koja u istoriji nije pruzila svojim gradjanima ni deset minuta istinske srece , ili normalnog zivota............

Rusija je, od dana nastanka uvek bila crna rupa na kugli zemaljskoj.........:thumbdown:

decko pogresio si.umesto ameika napisao si rusija.
oma da se ispravis
dok je vreme.poslem ce biti kasno za popravke.
sad je prestrojavanje.
 
Pa ko je izmislio avione, automobil, telefon, telegraf, mobilni telefon, mikrocipove....
Ja jednom pravio listu....Rusi se pojavljuju u tragovima.

A, svemirsku stanicu Mir su napravili Marsovci, pa poklonili Rusima?

Hitler je rekao Staljinu da, ako hoće da mu sjebe Tigrove, kojima Šerman nije mogao ni poburek da ode, da zakrive oklop na svojim T35-icama.
 
A, svemirsku stanicu Mir su napravili Marsovci, pa poklonili Rusima?

Hitler je rekao Staljinu da, ako hoće da mu sjebe Tigrove, kojima Šerman nije mogao ni poburek da ode, da zakrive oklop na svojim T35-icama.


Шта је Т-35?

На пример онај лик што је измислио фау1 и фау2.
 
Руси су вредан народ, спадају у земље са највећим процентом факултетски образованих људи, али ни у чему нису били први. Већину ствари су измислили Американци, Британци, Немци или неко други.
pa ja ti kažem ko je izmislio npr. modernu apstraktnu umetnost, i ko je prvi slao satelite i leteo u svemir. posle toga dolaziš ti, i kažeš ni u čemu nisu bili prvi.
nemoj zaebavati, već malo uključi tintaru i čitaj tuđe postove.
 
pa ja ti kažem ko je izmislio npr. modernu apstraktnu umetnost, i ko je prvi slao satelite i leteo u svemir. posle toga dolaziš ti, i kažeš ni u čemu nisu bili prvi.
nemoj zaebavati, već malo uključi tintaru i čitaj tuđe postove.

Под изумима сам мислио на науку. Од уметности се не живи, она се не маже на хлеб.
 
Hmmmm...pa ne znam kako bih onda imao uvek 5 iz srpskog za 12 godina skole...secam se da smo jednom pisali neki zadatak na kome je bila tema "Ana Karenjina"...zestoko sam opljuvao to knjizevno delo na sta mi je gomila mentalno amovanih likova koji su to slusali dobacila bujicu uvreda. Medjutim profeskorka je bila odlicna i rekla kako je moja kritika sjajna i da sam prefektno objasnio svaki detalj zbog cega mi se delo ne svidja i zavalila mi petaka k'o vrata za to.

lako je dobiti peticu u skolu kad si protiv rusi u vreme informbiroa
ajd da te cujem danas.
 

Back
Top