Religija i seksualnost

Javno nikad devojke nisam video. Samo dve trandže, užas.

Devojke sam video samo na The L word.

Ja sam videla jednom u troli, a jednom u tramvaju parove lezbejki.........javno su se ljubile i drzale za ruke. Niko nije reagovao, svi smo okrenuli glave i pravili se da ih ne vidimo. Iz toga izlazi da svi koji na forumu pozivaju na linc u javnosti rec ne bi rekli, sem ako nisu u nekoj grupi kakvu cine navijaci. Valjda forum i sluzi kao mesto praznjenja.:D
 
Ja sam videla jednom u troli, a jednom u tramvaju parove lezbejki.........javno su se ljubile i drzale za ruke. Niko nije reagovao, svi smo okrenuli glave i pravili se da ih ne vidimo. Iz toga izlazi da svi koji na forumu pozivaju na linc u javnosti rec ne bi rekli, sem ako nisu u nekoj grupi kakvu cine navijaci. Valjda forum i sluzi kao mesto praznjenja.:D

Upravo tako :ok::ok::ok:

Ja sam takođe viđala devojke koje se javno ljube,niko apsolutno niko na to nije obraćao pažnju.
 
Zamolila bih vas:

1. bez uvredljivih kvalifikacija/diskriminacije
2. bez spama

Cak ni ja kao prinudna usvoiteljka teme? :sad2: :lol:

Dionizija:
Upravo tako

Ja sam takođe viđala devojke koje se javno ljube,niko apsolutno niko na to nije obraćao pažnju.:ok::ok::ok:

Ma da, meni je neprijatno kada se bilo ko zvalavi na ulici bilo heterosexualci ili homosexualci, nebitno.........ne moraju bas na javnom mestu da navale jedno na drugo:lol:

Doduse ove su bile pristojne, nisu navalile.:lol:
 
Poslednja izmena:
Ti si apsolutni pacifista. ok,postujem to.
Ali ne mozes sve posmatrati pasivno i ostati neutralna dok se oko tebe ruse planine. Metaforicki receno.
Ozakonjenje homoseksualnosti je veliki korak unazad za obu zemlju. Toliko novih rupa u zakonu ce da se napravi da je to neopisivo. A imamo ih vec i dovoljno. ****** po medijima propagiraju svoju bolest kao da je to neka super nova Big religija.
Znam ja da su homoseksualci najbolji prijatelji vama zenama i da su jako miroljubivi i neki od njih jako pametni ,ali oni su u bilo kom drustvu kao karijes u zubima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ti si apsolutni pacifista. ok,postujem to.
Ali ne mozes sve posmatrati pasivno i ostati neutralna dok se oko tebe ruse planine. Metaforicki receno.
Ozakonjenje homoseksualnosti je veliki korak unazad za obu zemlju. Toliko novih rupa u zakonu ce da se napravi da je to neopisivo. A imamo ih vec i dovoljno. ****** po medijima propagiraju svoju bolest kao da je to neka super nova Big religija.
Znam ja da su homoseksualci najbolji prijatelji vama zenama i da su jako miroljubivi i neki od njih jako pametni ,ali oni su u bilo kom drustvu kao karijes u zubima.

Ne znam zašto ih uopšte branim, ali kakve veze ima to što su gej sa time kakvi su u društvu?
 
Ne znam zašto ih uopšte branim, ali kakve veze ima to što su gej sa time kakvi su u društvu?

Podsticu mlade i tupave tinejdzere i nezrele klince da razmisljaju kako je seks sa osobom istog pola normalna stvar. Sto je daleko od istine. Daleko,daleko,daleko.!!!!!!!!!!!
Imao sam prilike da nakratko prisustvujem takvom jednom "drustvancetu".

Jedva sam sprecio kuma da mu ne polomi stolicu o ledja.
 
Podsticu mlade i tupave tinejdzere i nezrele klince da razmisljaju kako je seks sa osobom istog pola normalna stvar. Sto je daleko od istine. Daleko,daleko,daleko.!!!!!!!!!!!
Imao sam prilike da nakratko prisustvujem takvom jednom "drustvancetu".

Jedva sam sprecio kuma da mu ne polomi stolicu o ledja.

Naravno da nije normalna stvar.

Vidiš, nasilje tvog kuma isto nije normalna stvar, mora da suzdrži svoje emocije.
 

Back
Top