Reconquista Kosova i Metohije

Da li ste za reconquista Kosova i Metohije ?


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
Nije on probao da protera Albance sa Kosmeta nego su vojno-policijske snage, i nešto paravojnih formacija, pokušale da odbrane našu državnu teritotiju i nealbansko stanovništvo od oružanih napada pobunjenih Albanaca u toku agresije NATO pakta na našu zemlju.

Da ali ista ta vojska i policija nisu bile u stanju da odbrane srpske civile... nažalost:( tako da danas imamo etnički čisto KiM... i jedini trag koji svedoči o postojanju Srba na KiM jesu manastiri i crkve... koje Albanci ruše i skrnave, ali to je demokratija... koja nije pristutna u svetu sem kod nas.:thumbdown::rtfm:
 
To se radi na malo suptilniji nacin i nikako ne podrazumeva nasilje ,ali za tako nesto mora da postoji svest politicara i naroda sto mi nemamo .

:ok::ok::ok::ok:
Ove je poenta priče

Čekaj, stani malo... prvo mi da povratimo ono što nama pripada... pa onda nek se oni zezaju sami sa sobom u Albaniji...

:hahaha::hahaha::hahaha: Ili da im uvalimo Kineze, tj da Kineze iselimo na Kosovo, dok ga još smatramo našim...

]kada se promene[/B] okolnosti u svetu :mrgreen:

Ovo ti je klasično Srpsko loše razmišljanje. Prvo mi sebe da gledamo, nema vađenja na svet....

Nije on probao da protera Albance sa Kosmeta nego su vojno-policijske snage, i nešto paravojnih formacija, pokušale da odbrane našu državnu teritotiju i nealbansko stanovništvo od oružanih napada pobunjenih Albanaca u toku agresije NATO pakta na našu zemlju.

But Sloba&cops was outnumberd anyway. That was immposible mission. Not then and not that way.

Sloba je imao adute u rukavu. Pravno i politički. Nije odreagovao na saradnju Šiptara i Holbruka i ekipe. Bilo mu važnije da opstane na vlasti. A imao je teroriste u trenutku kad svet strahuje od terorista. To bi svi progutali. Ali neeee, majstor se dosetio da pošalje svoj šljam i krimose, tzv, paravojne morone. Koji su potamanili civile, po običaju, da bi pljačkali. I onda sve adute pukne. Šaban... I šta posle... Još nam i bombe nabacio... Sad qr moj Kosovo.
 
Poslednja izmena:
To je na žalost tačno, ali radi istine sam morao ono napisati, jer pokojni Sloba i njegovo društvo nisu imali za cilj proterivanje albanskog stanovništva sa Kosmeta za vreme NATO agresije u susednu Albaniju, a pogotovo nisu hteli da prognaju Albance sa evropskog kontinenta.
 

Back
Top