Ратни злочинци на фарми?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ако је ратни злочинац онада му није место у фарми него у затвору

Оно што јесте интересанто да га муслимански дискутанти хвале и бране али и потврђују његово ордење Љиљана.:think:

I ja kažem da AKO je to istina tamo mu je mesto ... međutim isto tako kažem da se ti njime ne bi bavila da nije bilo te izjave :per:
 
пс
Ова група тврди да постје сведоци који су видели Маринковића у Сарајевском насељу Пофалићи како лично пали кућу Ратка Младића!Све ће предати надлежним институцијама у РС ,где већ постоје основне сумње и докази о хапшењу.

Злочин не застарева ако је ово истина мора да одговара!

Ovo je smesno na kvadrat.:hahaha::rotf:
 
Још неки од цитата ове групе

napisao СВЕДОК, 07. 06. 2010
МАЦА ЈЕСТЕ СРБИН АЛИ ЈЕ ЗА УБИЈАЊЕ СВОГ НАРОДА ДОБИО ЗАЛТНИ ЉИЉАН ОД АЛИЈЕ.ПОФАЛИЋИ 1993 ГОДИНЕ ГДЕ ЈЕ ПОКЛАНО 200 СРПСКИХ ЦИВИЛА
.ДОКАЗ ЈЕ ЉИЉАН КОЈИ МУ ЈЕ ДАО АЛИЈА
...

:manikir:
Страшно да се ратни злочинци пуштају на државну телевизију :dash:
 
I ja kažem da AKO je to istina tamo mu je mesto ... međutim isto tako kažem da se ti njime ne bi bavila da nije bilo te izjave :per:

Слушај ,сигурно се ни би бавила али је реч о заиста тешком злочину где је маскририано 200 цивила!

Као што рекох ратни злочин не застарева!
 
Слушај ,сигурно се ни би бавила али је реч о заиста тешком злочину где је маскририано 200 цивила!

Као што рекох ратни злочин не застарева!

Ma i pored tog zločina (koji je strašan) i za koji AKO JE POČINIO treba da odgovara ... ti se njime ne bi bavila da nije izjavio O KOMUNISTIMA ONO ŠTO JE IZJAVIO :per:
 
Ma i pored tog zločina (koji je strašan) i za koji AKO JE POČINIO treba da odgovara ... ti se njime ne bi bavila da nije izjavio O KOMUNISTIMA ONO ŠTO JE IZJAVIO :per:

Нисам упозната шта је изјавио о комунистима али сам упозната са групом људи који су
спремни да покрену судски поступак против Маринковића.

У осталом коме се даје такав важан орден, Љиљани,Маринковићу и Насеру ...Заиста срамота!Пишем ако је истина али не верујем да би људи лагали такве ствари!
 
Заиста не размем шта је ту смешно ,он је добио орден заслуга од Алије за напад на Сарајевско насеље Пофалићи 1992 године.Где је убијено 200 цивила!
То мени није смешно ако постоје људи који то пишу и желе да покрену поступак против њега,онда
као што рекох ЗЛОЧИН НЕ ЗАСТАРЕВА!
 
Заиста не размем шта је ту смешно ,он је добио орден заслуга од Алије за напад на Сарајевско насеље Пофалићи 1992 године.Где је убијено 200 цивила!
То мени није смешно ако постоје људи који то пишу и желе да покрену поступак против њега,онда
као што рекох ЗЛОЧИН НЕ ЗАСТАРЕВА!

naravno. kao ni komunisticki zlocini
 
Ne znam šta je Maca bio i šta je radio .... u njemu nema ni Č od čoveka tako da je sve moguće ... međutim pročitah u jednim "novinama" kako je izjavio da sve KOMUNISTIČKA g . . n . mogu samo da mu p .. e .ur.c ..... tako da su mi tvoji napadi na njega veoma jasni a i tvoje bavljenje jednom marginalnom ličnošču kao što je dotični ....

:rotf: A čovek mi je sasvim antipatičan, sad bi mogao i da pobedi na toj Farmi? :lol:

Znalo bi se, nema linka do vesti, osim komentara čitalaca.
Nije u redu da se čovek blati, a ovo su ozbiljne optužbe..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top