Ратни злочинци на фарми?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Веома озбиљне оптужбе и ,како кажу,за то имају доказе

Још неки коментари

napisao Lela , 07. 06. 2010
Dragane Markinkoviću Maco ubico nemoj dolaziti u Novi Sad i zagađivati nam grad.

napisao tomiccca, 07. 06. 2010
AJDE SMRADU MACO IZLAZI VEC JEDNOM STA SE PREDEOMISLJAS,ZAO TI LOVE HEHHE.PA ZAR NIJE SAMO MILOS USAO ZBOG LOVE,A TI JADAN HUMANITARNO?MARS U SARAJEVO TAMO TI JE I MJESTO DOSTA SI **** PO NASOJ SRBIJI.
 
Poslednja izmena:
Ја само преносим што пише ова група и сигурно људи не би тако нешто измислили!

Само да се посетим да се иста ствар десила са Виолетом ,македонком која се сликала и поджравала независно Косово!И то је изашло на видело,зашто не би и ово!
 
E sad ,ja nebih isao tako daleko.
Covek bez vere je samo ljustura,a unutra prazno.
A ko proda veru za veceru,sam sebi je dovoljna kazna.

Осим ако није у питању Престолонаследник Тома Николић ...

Њега ће ментори позлатити,
баш га брига за веру,
вечера је важна,
гледај од чега се живи ...

:dash::dash::dash:
 
jos neki komentari

Da citiramo Macu "mrs' fasisto, mrs' mrs' mrs...." :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Интересантно је да је човек који је добио златни Љиљан ,српски народ назива фашистима.Осим тога група тврди да поседује фотографије Маринковића у БиХ униформи које ће да обелодане у јавност!
 
Glupaco, daj dokaz ili ucuti!!!! Maca je budala, ali ti i ovi sto to pisete ste najgori olos, i sto kaze taj isti Maca, zbog takvih ratnohuskaca na svim stranama smo i imali rat! Ja bi takve sve u gasnu komoru, i naravno komunjare!

Опа ,вређање!
Само износим изјаве људи који ће покренути поступак против Маринковића,фејбук група износи више од 1000 чланова и они имају своје коментаре на новости о Маци као ратном злочинцу.

Aleksandar Aljosa Majanoski NEBI ZALIO DA GA ODROBIJAM...
at 8:04am

Да ли је ово заиста истина ,видећмо али где има дима има и ватре!

Ако се објаве фотографије Маринковића у ратној униформи ,сасвим је јасно да се поступак мора покренути!
 
Што је у проблему, мислиш што говори истину? Додуше, све је почело у време кад Срби нису водили главну реч у СПЦ, па су Грци, Цинцари, Бугараши и сви други гарави били бољи цркви него они који јој не доносе доходак, али се пракса наставила и касније.

Ovo je vredjanje na nacionalnoj i rasnoj osnovi.:rtfm:
 
Не знам зашто али верујем да људи који поседују његове слике у ратној униформи и податке о учествовању масакру ,можда и имају право.То су озбиљне оптужбе и тако их треба схватити ,још неки коментари

rale said:
maca je krmak kao i onaj firci obojicu po izlasku sa farme treba gde god budu u javnom zivotu tuci i proterati iz srbije mater im j**em na kvadrat!!!!!!
:confused:
 
Што је у проблему, мислиш што говори истину? Додуше, све је почело у време кад Срби нису водили главну реч у СПЦ, па су Грци, Цинцари, Бугараши и сви други гарави били бољи цркви него они који јој не доносе доходак, али се пракса наставила и касније.

http://sr.wikipedia.org/sr/Цинцари
 
Ovo su ozbiljne stvari.

Jedno je nazivati nekog smradom i bitangom a nešto sasvim drugo je širiti priču o njemu kao ratnom zločincu.

Mnogo se vi deco izmotavate.

Верујем ,бар ја,да људи који износе овакве тврдње имају доказе.Поготово јер покрећу поступак у РС са свом документацијом и сведоцима.

Ипак ово што износе је озбиљна ствар
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top