Ratko Mladić

Ratko Mladic je

  • Srpski heroj

  • zlocinac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za mene nije ni heroj ni zlocinac.Covek je odradio posao koji je trebao.Pustio zene i decu,ostale potero gde je trebalo.
Mada,malo mi je falilo da glasam da je heroj,samo zato sto je Holandjane vezivao za bandere i terao ih da piju domacu.
 
Za mene je Mladic heroj koji se zrtvovao za svoj narod...zbog cega je satanizovan od strane zapada i Ntao pakta i njihovih mas medija


Mladic01.jpg
 
Kako sad ovo? Pa Šekija proglasiste najhrabrijim na svetu, najvećim junakom srpskog naroda. Sećaš se kad je otišao?

Vec sam ti napisao da ne mozes da napravis paralelu izmedju politicara i vojnika..

Seki jeste heroj u neku ruku jer se bori pravno, za to je i skolovan na kraju, ali djenerala pusti na bojno polje pa ce iskazati herojstvo, ako vec po tebi nije do sad..
Na sudu general ne moze biti heroj, jer to bi bila borba sa vetrenjacama...
 
Vec sam ti napisao da ne mozes da napravis paralelu izmedju politicara i vojnika..

Seki jeste heroj u neku ruku jer se bori pravno, za to je i skolovan na kraju, ali djenerala pusti na bojno polje pa ce iskazati herojstvo, ako vec po tebi nije do sad..
Na sudu general ne moze biti heroj, jer to bi bila borba sa vetrenjacama...

Zašto ne može? I jedan i drugi su vikali NAPRED i PALI!
 
Zločinac k'o dva i dva. Mangup generalski. I kukavica, umalo da zaboravim. Lepo herojski i junački k'o Šešelj da ode i razbuca tamo mrski Nirnberg, pardon Hag... A ne da se kao poslednja žuta kukavica krije.


Зашто кукавица.

Па човек био генерал, ратовао када је требало, није бежао или дезертирао, или радио за противничку страну.Кажу његови саборци, храбар, одважан, онако баш војнички и генералски.

Стварно, зашто кукавица?Ако мислиш на то да треба да се преда. ако је уопште жив, баш ме интересује да ли би се ти предао непријатељу у руке, противно војној доктрини.
 
Kako sad ovo? Pa Šekija proglasiste najhrabrijim na svetu, najvećim junakom srpskog naroda. Sećaš se kad je otišao?

jest otisao je i debelo se zajebo ,drze ga tamo 7 god bez presude na sudjenje je cekao 5 god i sad kad je tamo napravio dar mar prekinuli su sudjenje i odugovlace jer neznaju da sta da rade

.........i takvom nato politickom sudu treba da se preda jedan casni srpski general

Nato te tuzi nato ti sudi
 
Зашто кукавица.

Па човек био генерал, ратовао када је требало, није бежао или дезертирао, или радио за противничку страну.Кажу његови саборци, храбар, одважан, онако баш војнички и генералски.

Стварно, зашто кукавица?Ако мислиш на то да треба да се преда. ако је уопште жив, баш ме интересује да ли би се ти предао непријатељу у руке, противно војној доктрини.

pa kukavica mu je jer se nije predao..

ne ume da ukapira da se srpski general nikad ne predaje yebiga.
taki mu je sistem vrednosti kaki je, nista mi tu ne mozemo da promenimo
 
Kukavica 1/1.

Svoj kukavičluk pokazuje i strahom od istine i pravde. Njegov strah srpski narod i Srbiju košta puno...

Boga ti ne pricaj svasta..
AKo u zivotu nekad budes imao SRECE, da upoznas coveka kakav je Ratko Mladic, onda mozes sebi da kazes da si se sretan rodio, jer dok ne vidis kako to izgleda i kako to moze da bude pokretacka snaga, neces ni znati mnogo stosta, ovako samo mozes da pises napamet, jer coveka si video na TV-u, i prihvatio ono sto su ti mediji prikazali o njemu..
To je virtualizacija licnosti..
Nisi kompetentan da dajes komentar o coveku koga ne poznajes...
 
Vec sam ti napisao da ne mozes da napravis paralelu izmedju politicara i vojnika..

Seki jeste heroj u neku ruku jer se bori pravno, za to je i skolovan na kraju, ali djenerala pusti na bojno polje pa ce iskazati herojstvo, ako vec po tebi nije do sad..
Na sudu general ne moze biti heroj, jer to bi bila borba sa vetrenjacama...

Moze,oboje su srbi tako da su po tim mentalacima krivi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top