Aida Ćorović dobila poziv da ide u zatvor zbog murala Ratku Mladiću

Nemoj da lupaš da je on dao naređenje da se ubijaju bilo kakvi ljudi to je teška glupost. I samo da ti kažem ako ne znaš znaš li da su njegovu ćerku ubili isto neki zli ljudi..?
On je bio komandant, ne vjerujes valja da se bez njegovog odobrenja ista radilo i da nije vidio da se 8000 ljudi ubija.Pa sta ako su je ubili, od moje rodbine nas je ostao 9 od 105 ljudi i to nekoliko je imalo srecu da je metkom ubijeno ostali su muceni dok nisu preminuli, nikad ne bi ubijao nevine ljude.
 
On je bio komandant, ne vjerujes valja da se bez njegovog odobrenja ista radilo i da nije vidio da se 8000 ljudi ubija.Pa sta ako su je ubili, od moje rodbine nas je ostao 9 od 105 ljudi i to nekoliko je imalo srecu da je metkom ubijeno ostali su muceni dok nisu preminuli, nikad ne bi ubijao nevine ljude.
Шта ти заправо хоћеш? Да усвојимо ваше вредности и ваше гледиште?
Да ли си ти читав?!
 
Vjerovatno je i u zelenim beretkama bilo zlocina kao i u veliko broju jedinici koje imaju svoje ulice. Govorim o covjek koji je dao naredjenje da se 8000 ljudi ubije 8000. Znam sve o tome kako je, moje prezime je nestalo u logorima u Prijedoru a Maric na Cirilici tvrdi da su nas u te logore sakrivali od muslimanskih ekstremista i da smo bili mrsavi zbog turbekoloze, ne daju nam ni da stavimo spomenik zrtvama. Ne mozes te stvari porediti.
Naravno da treba ljude dijeliti na dobre i lose ali ova propaganda iz Srbije je bolesna jednostavno bolesno stanje drustva.
nije dao naredjene botu...idi na kliks napisi oric, celo, juka, dudakovic da su zlocinci pa ces vidjeti koliko ces dugo imati staz na forumu...za ovo ovdje sta se sve pise i dozvoljava kriva je administracija..

za 8000 cifru, mada nije relana cifra..mozes samo da krivis aliju i orica...za rat u bih mozes da krivis aliju i njegovu islamsku filozofiju..a lijepo je raso na prijateljski nacin u skupstini reko aliji za njegovu islamsku ideologiju "igras se sa bumerangom, koji moze da unisti muslimane u bih"...

alija trazio bumerang i to je to..
 
nije dao naredjene botu...idi na kliks napisi oric, celo, juka, dudakovic da su zlocinci pa ces vidjeti koliko ces dugo imati staz na forumu...za ovo ovdje sta se sve pise i dozvoljava kriva je administracija..

za 8000 cifru, mada nije relana cifra..mozes samo da krivis aliju i orica...za rat u bih mozes da krivis aliju i njegovu islamsku filozofiju..a lijepo je raso na prijateljski nacin u skupstini reko aliji za njegovu islamsku ideologiju "igras se sa bumerangom, koji moze da unisti muslimane u bih"...

alija trazio bumerang i to je to..
Sad ih Alija natjero da ubijaju i sistematski porusio sve dzamije na teritoriji RSa?
 
nije dao naredjene botu...idi na kliks napisi oric, celo, juka, dudakovic da su zlocinci pa ces vidjeti koliko ces dugo imati staz na forumu...za ovo ovdje sta se sve pise i dozvoljava kriva je administracija..

za 8000 cifru, mada nije relana cifra..mozes samo da krivis aliju i orica...za rat u bih mozes da krivis aliju i njegovu islamsku filozofiju..a lijepo je raso na prijateljski nacin u skupstini reko aliji za njegovu islamsku ideologiju "igras se sa bumerangom, koji moze da unisti muslimane u bih"...

alija trazio bumerang i to je to..
Муслимани и Хрвати су закували рат у Босни, шта су мислили, да неће бити жртава, баш су оптимисти.
 
On je bio komandant, ne vjerujes valja da se bez njegovog odobrenja ista radilo i da nije vidio da se 8000 ljudi ubija.Pa sta ako su je ubili, od moje rodbine nas je ostao 9 od 105 ljudi i to nekoliko je imalo srecu da je metkom ubijeno ostali su muceni dok nisu preminuli, nikad ne bi ubijao nevine ljude.
базнијаш да прича о убијању

знамо за те мантре.

сребреница је пример какав би свако пожелео да бдуе убијен.
ваш ансер орић и његови крволоци су клали дјечаке у кравицама и околини мајци трудној распорили утробу...


и шта си очекивао ? бонбону


српска војска је у сребреници одвојила ВОЈНО СПОСОБНЕ од дјеца жена малолетних и стараца!

НИКО ОД НЕЈАЧИ УБИЈЕН НИЈЕ

дакле не глупетај

а то што ти мислиш да можете убијати годинама тамо а да не дође неко да вам стане на пут то је други пар циепла...и заболи ме за то што ви тако мислите
 
On je bio komandant, ne vjerujes valja da se bez njegovog odobrenja ista radilo i da nije vidio da se 8000 ljudi ubija.Pa sta ako su je ubili, od moje rodbine nas je ostao 9 od 105 ljudi i to nekoliko je imalo srecu da je metkom ubijeno ostali su muceni dok nisu preminuli, nikad ne bi ubijao nevine ljude.
Da, razumem da ti nikad ne bi ubijao nedužne to i dokazuješ tvrdnjom "Pa šta ako su je ubili.."kao ono ubiješ komarca pa šta, nema veze samo je zujao tu oko mene i tap .. nije u redu znaš.
Iskreno mi je žao tvoje porodice ako je stvarno nastradala u ratu i ako nisi to samo paušalno izneo, isto tako mi je žao i svakog drugog nedužnog koji je nastradao u bilo kojem ratu.. a za one što su okrvavili ruke mi nije žao ako su nastradali,..
 
rusile se i crkve..dokle cemo vise istu pricu ponavljati...da, za rat u bih je kriv alija i njegova islamska ideologija..zajebo je babu jer babo je bio izabran za predsjednika..zato mu je i babo okreno ledja u krajini..
искључиво алија.

погазио је ријеч дату кутиљеру и одбио да потпише већ усаглашен споразум којим би се избегао рат и сво то крворполиће!

хрвати и срби нијесу одбили!

алија је добио потпору уса и мислио добиће читаву бејха ал добио к.иту цвећа...

кутиљеров план је скоро идентичан дејтонском!

тако да су главни ркивци за толико крвопролиће!

и мало су добили по носу...
 
Шта ти заправо хоћеш? Да усвојимо ваше вредности и ваше гледиште?
Да ли си ти читав?!
моји саборци и ја смо им били пеницилин.
за такве и за 5 000 бин ладенових мунџоса.

да само занте како мунџос из ал каиде , кмечи кад падне у руке заробљен.

не треба ни да га бијеш. пишки у гаће ко девојчица.

најлепши су моменти у рату они када фанатично екберају ко манити и јуришају. памтим дан када је таквих јуриша било до 25

ајмо ајмо алахови јунаци, да вас србин шаље ехпрес у шехиде.

чинили смо им услугу.

само је требало да дођу у нишан...
и оп ла, ето шехида...
какве су само злочине чинили тамо по средњој босни. хрватским фратрима су главе одсјекли...

јуришајте , само екберајте, чико вас чека...
 
Da, razumem da ti nikad ne bi ubijao nedužne to i dokazuješ tvrdnjom "Pa šta ako su je ubili.."kao ono ubiješ komarca pa šta, nema veze samo je zujao tu oko mene i tap .. nije u redu znaš.
Iskreno mi je žao tvoje porodice ako je stvarno nastradala u ratu i ako nisi to samo paušalno izneo, isto tako mi je žao i svakog drugog nedužnog koji je nastradao u bilo kojem ratu.. a za one što su okrvavili ruke mi nije žao ako su nastradali,..
Sve je to Tacno sto si napisao ali mozes li razumijeti nekog muslimana koji zivi u Srbiji ili Sandzaku i gleda to da Aida ide u zatvor jer je jajima gadjala mural covjek koji je odgovoran za ubistvo 8000 muslimana. Sve ti detalje mogu objasniti sto se tice zlocina u Prijedoru, moji su sa tzv brda gdje su mnogi u masovnih grobnicama zavrsili a televizija koja obara rekorde gledanosti u Srbiji tvrdi da su to lazi i da smo bili u logorima mrsavi jer smo imali turbekoloze, takvi stvari nema na mojoj strani, ima poneki kanal sa malom gledanosti ali ne ni 10% obima kao Cirilici u Srbiji.
 
On je bio komandant, ne vjerujes valja da se bez njegovog odobrenja ista radilo i da nije vidio da se 8000 ljudi ubija.Pa sta ako su je ubili, od moje rodbine nas je ostao 9 od 105 ljudi i to nekoliko je imalo srecu da je metkom ubijeno ostali su muceni dok nisu preminuli, nikad ne bi ubijao nevine ljude.
Po toj logici...Naser Orić...prokomentariši.🤔
 
nije dao naredjene botu...idi na kliks napisi oric, celo, juka, dudakovic da su zlocinci pa ces vidjeti koliko ces dugo imati staz na forumu...za ovo ovdje sta se sve pise i dozvoljava kriva je administracija..

za 8000 cifru, mada nije relana cifra..mozes samo da krivis aliju i orica...za rat u bih mozes da krivis aliju i njegovu islamsku filozofiju..a lijepo je raso na prijateljski nacin u skupstini reko aliji za njegovu islamsku ideologiju "igras se sa bumerangom, koji moze da unisti muslimane u bih"...

alija trazio bumerang i to ugi ga optužuju za zločine nad srpskim civilima tokom rata.

Sve je to Tacno sto si napisao ali mozes li razumijeti nekog muslimana koji zivi u Srbiji ili Sandzaku i gleda to da Aida ide u zatvor jer je jajima gadjala mural covjek koji je odgovoran za ubistvo 8000 muslimana. Sve ti detalje mogu objasniti sto se tice zlocina u Prijedoru, moji su sa tzv brda gdje su mnogi u masovnih grobnicama zavrsili a televizija koja obara rekorde gledanosti u Srbiji tvrdi da su to lazi i da smo bili u logorima mrsavi jer smo imali turbekoloze, takvi stvari nema na mojoj strani, ima poneki kanal sa malom gledanosti ali ne ni 10% obima kao Cirilici u Srbiji.
Moraš razumeti da ona ne ide u zatvor zbog gađanja mural jajima, nego ide u zatvor zato što nije platila kaznu koju je dobila zbog narušavanja javnog reda i mira, to ti je isto kao kad neko uzme pa se popiša na ulici i vidi ga policajac ili ga snimi kamera isto bi kaznu dobio..
 
rusile se i crkve..dokle cemo vise istu pricu ponavljati...da, za rat u bih je kriv alija i njegova islamska ideologija..zajebo je babu jer babo je bio izabran za predsjednika..zato mu je i babo okreno ledja u krajini..
Joj sto mozes prditi bez ikakvih argumenata u Sarajevu np gdje se ubijlo granaat sa brda svaki dan crkve ostale, pricamo ti da je sve i jedna dzamija minirana kao da nismo tu nikad ni postojali.
 
Joj sto mozes prditi bez ikakvih argumenata u Sarajevu np gdje se ubijlo granaat sa brda svaki dan crkve ostale, pricamo ti da je sve i jedna dzamija minirana kao da nismo tu nikad ni postojali.
joj sto mozes prditi i ti..doboj se takodje granatiro..srpska naselja u sarajvu su takodje bila granatirana od strane muslimana..sta pricas ti covjece..vi muslimani sa puskama, a srbi da izadju sa cvijecem...
 

Back
Top