Ратко Младић преговара о предаји

zasto ova vlast nije uputila svoju vojsku na kosovo 2004 godine da zastiti svoje drzavljane od pogroma i genocida kao sto je to uradila ruska?

pa ako tebi nije dovoljan odgovor na to pitanje bommbardovanje Srbije 1999. gde smo "pobedili" NATO, ako nemas osnovno znanje ko je Rusija a ko si ti i tvoja zemlja 20 i vise puta manja od Rusije onda ti ne vredi objasnjavati.
 
Ti ne primećuješ razliku između Rusije i Srbije u pogledu ekonomije, vojske, stanja u svetu...?

nasa vlastj e mogla te 2004 da uputi srpske trupe da zastite srbe od siptarskog pogroma barem do mosta u mitrovici ako nista drugo i niko im to ne bi zamerio . nasa vojska ne bi isla da ubija NATO vojnike , kao sto je gruzijska ubijala ruske , vec iskljucivo da zastiti srbe od albanaca. mogli su to da urade ali nisu . Zato i Srbija jeste banana republika .
 
Време је да те модератор банује на неколико дана да се мало охладиш. Ко ти даје за право да највећег живог србског јунака називаш "стоком". :evil:

001073.jpg

Сви су Срби Раткови војници!

yebo te najveci zivi srBski junaC , bas:hahaha::hahaha::hahaha:

veci je junak onaj nesrecni Vlajko Stojiljkovic, sto se roknuo iz pistolja na skusptinskim stepenicama.................lepo covek reko , "necu u hag, yebo vas on, ali necu ni da me jure kao zivotinju" ,,,,,,,,,,,,,,i BUM !!!!!!!!!!!

a ova baba ratka se krije , verovatno , kao prodavacica jaja na nekoj od bg pijaca......sa maramom i keceljom...............DZENERAL:hahaha::hahaha:
 
Грешиш. Не скупљају паре за убиство, него за добро дело.

Ubistvo bilo koga nije dobro delo. Pogotovo ubistvo Srbina. Pogotovo ne legalno izabranog predsednika drzave. Zato smo i ovde, jer je uvek medju Srbima bilo idiJota sa mozgom pileta, poput tebe. Vredjam te idiote, prijavi me za ban, jer vi piz.de samo umete da spletkarite i pozivate na ubistvo. Ban je za vas gow.njive maloumnike, ali pouku nemozete izvuci, jer mozga nemate. Gow.na izdajnicka, je6o vas ratko mladic u te glave prazne.
 
nasa vlastj e mogla te 2004 da uputi srpske trupe da zastite srbe od siptarskog pogroma barem do mosta u mitrovici ako nista drugo i niko im to ne bi zamerio . nasa vojska ne bi isla da ubija NATO vojnike , kao sto je gruzijska ubijala ruske , vec iskljucivo da zastiti srbe od albanaca. mogli su to da urade ali nisu . Zato i Srbija jeste banana republika .

Da li bi ti bio deo tih srpskih trupa cak i da je ta fantazija o kojoj sanjas ostvariva?
 
pa ako tebi nije dovoljan odgovor na to pitanje bommbardovanje Srbije 1999. gde smo "pobedili" NATO, ako nemas osnovno znanje ko je Rusija a ko si ti i tvoja zemlja 20 i vise puta manja od Rusije onda ti ne vredi objasnjavati.

pa koji ce nam djavo onda drzava uopste?

koji je smisao drzave ako nije da stiti svoju teritoriju i gradjane?

ako drzava nije sposobna da to radi, onda treba da se rasformira i da prestane da postoji jer gubi smisao postojanja.

koji je smisao postojanja drzave srbije? sta meni ta drzava pruza ? ne stiti me kao gradjanina, moze svako da me ubije, protera , maltretira bez da me moja drzava uzme u zastitu.

srbija je danas jedna najobicnija kvislinska tvorevina, okupatorska prcija u kojoj srpska vlast bukvalno nema nikakve ingerencije.

bukvalno nikakve.

stoga smatram da bi najpametnije bilo da se srpska drzava ukine, i proglasi okupacija a da upravljanje ovom drzavom preuzmu direktno amerikanci jer i onako oni ovde i vladaju. barem bi mi kao narod okupirani srpski znali na cemu smo.

znali bi smo da nemamo drzavu i da nam treba oslobodjenje.
 
a zasto ova vlast ne brine racuna o svojim drzavljanima kao sto radi to ruska?

zasto ova vlast nije uputila svoju vojsku na kosovo 2004 godine da zastiti svoje drzavljane od pogroma i genocida kao sto je to uradila ruska?


Koje lupetanje, pravo radikalsko... Ti uporedjujes Rusiju i Srbiju?:dash::dash::dash::dash: Za pocetak Rusija ima vise od 150 miliona stanovnika, nuklearna je sila i niko joj nista ne moze. Jel Srbija ima toliko stanovnika,jel Srbija nuklearna sila?:dash::dash::dash: Da je krenula vojska 2004. NATO bi nas pregazio... Jos grdje nego 1999.kada su tvoj SRS i tvoj Sloba proglasili pobedu....
 
Ubistvo bilo koga nije dobro delo. Pogotovo ubistvo Srbina. Pogotovo ne legalno izabranog predsednika drzave. Zato smo i ovde, jer je uvek medju Srbima bilo idiJota sa mozgom pileta, poput tebe. Vredjam te idiote, prijavi me za ban, jer vi piz.de samo umete da spletkarite i pozivate na ubistvo. Ban je za vas gow.njive maloumnike, ali pouku nemozete izvuci, jer mozga nemate. Gow.na izdajnicka, je6o vas ratko mladic u te glave prazne.

prvo tadic nije srbin... taj nije video srpstvo
 
pa koji ce nam djavo onda drzava uopste?

koji je smisao drzave ako nije da stiti svoju teritoriju i gradjane?

ako drzava nije sposobna da to radi, onda treba da se rasformira i da prestane da postoji jer gubi smisao postojanja.

koji je smisao postojanja drzave srbije? sta meni ta drzava pruza ? ne stiti me kao gradjanina, moze svako da me ubije, protera , maltretira bez da me moja drzava uzme u zastitu.

srbija je danas jedna najobicnija kvislinska tvorevina, okupatorska prcija u kojoj srpska vlast bukvalno nema nikakve ingerencije.

bukvalno nikakve.

stoga smatram da bi najpametnije bilo da se srpska drzava ukine, i proglasi okupacija a da upravljanje ovom drzavom preuzmu direktno amerikanci jer i onako oni ovde i vladaju. barem bi mi kao narod okupirani srpski znali na cemu smo.

znali bi smo da nemamo drzavu i da nam treba oslobodjenje.

ma ne mozes ti da se poredis sa jednom od najvecih vojnih sila na svetu, sa 200 miliona stavnovnika, sa teritorijom drugom po velicini na svetu,oni mogu da brane svojih 70.000 ljudi a mogu i svih 200 miliona ,ti Kosovo ne mozes da odbranis jer su te zemlje tebe i tvoju zemlju izbubecale za kratko vreme a Rusiju sve i da su silno zelele ne mogu(bar ne bez velikih posledica po ceo svet)..Imaju ravnopravnog neprijatelja ti nisi ravnopravni ni po cemu.Ali cuvas ono sta mozes, da se nadamo da ih vise ne ineresujemo, pa da se oporavljamo kako znamo i umemo, upravo to i jeste poenta zasto se svi ovde raspravljamo, ne mozemo da ti dokazemo da nesto ne mozes da uradis koliko god da zelis,zato gledas da radis ono sta mozes.
 
prvo tadic nije srbin... taj nije video srpstvo

Ti novajlija ne budalesaj. Ko kaze da nije Srbin. I da nije, on je predsednik Srbije. Ne moze se niko ubijati u mojoj drzavi. Ja ne dam i boricu se protiv gow.ana koji pozivaju na ubistvo bilo koga. Ti dovedi svoje na vlast, pa mu sudite, ako ne radi dobro, a ne da ovde siris mrznju. Tema je ono govedo Mladic, zbog koga su ginuli Srbi. Dobio je vojsku da njome komanduje, a od nje napravio bandu koja pljacka, pali i ubija. I zaboravio je od kradje da brani Srbe i srpstvo. Za razliku od njega Alija Izetbegovic je uspeo da gomilu razuzdanih idiota pretvori u vojsku koja slusa komande i radi na odbrani svojih. Prema tome nema opravdanja za govedo zlikovacko, koje se krije u misjoj rupi i trosi pokradene pare na skrivanje istine od sveta. On je veliko zlo i treba ga uhapsiti i suditi u Srbiji ili RS.
 
nasa vlastj e mogla te 2004 da uputi srpske trupe da zastite srbe od siptarskog pogroma barem do mosta u mitrovici ako nista drugo i niko im to ne bi zamerio . nasa vojska ne bi isla da ubija NATO vojnike , kao sto je gruzijska ubijala ruske , vec iskljucivo da zastiti srbe od albanaca. mogli su to da urade ali nisu . Zato i Srbija jeste banana republika .

Takvi kao ti su doveli Srbiju do banane vladajuci 90tih godina. Sada je tome kraj hvala bogu!
 
a zasto ova vlast ne brine racuna o svojim drzavljanima kao sto radi to ruska?

zasto ova vlast nije uputila svoju vojsku na kosovo 2004 godine da zastiti svoje drzavljane od pogroma i genocida kao sto je to uradila ruska?


Koje lupetanje, pravo radikalsko... Ti uporedjujes Rusiju i Srbiju?:dash::dash::dash::dash: Za pocetak Rusija ima vise od 150 miliona stanovnika, nuklearna je sila i niko joj nista ne moze. Jel Srbija ima toliko stanovnika,jel Srbija nuklearna sila?:dash::dash::dash: Da je krenula vojska 2004. NATO bi nas pregazio... Jos grdje nego 1999.kada su tvoj SRS i tvoj Sloba proglasili pobedu....

nebitno kolika je velicina obaveza svake drzave je da stiti svoje gradjane. a ako to nije u mogucnosti onda se gubi svrha postojanja drzave.

Ja licno bih trazio da Srbija postane deo ruske federacije . Jer nasa vlast je kvislinska marionetska i nije sposobna da nas stiti ,zato meni ova drzava uopste ne treba jer ne sluzi nicemu . Svako moze da mene kao Srbina ubije, maltretira, da me kidnapuje i prodaje moje organe, moja drzava nece uciniti nista povodom toga. Koji ce mi onda uopste drzava?

Zar meni/tebi/svima nije bolje da postanemo onda deo neke vece drzave koja ce moci da se stara o nama jer ova i ovakva nije sposobna?

Zato predlazem da Srbija trazi uclanjenje u rusku federaciju . Jer tako ce Rusija brinuti o nama, a mi cemo imati ista prava u okviru Srbije kao i do sada.
 
ma ne mozes ti da se poredis sa jednom od najvecih vojnih sila na svetu, sa 200 miliona stavnovnika, sa teritorijom drugom po velicini na svetu,oni mogu da brane svojih 70.000 ljudi a mogu i svih 200 miliona ,ti Kosovo ne mozes da odbranis jer su te zemlje tebe i tvoju zemlju izbubecale za kratko vreme a Rusiju sve i da su silno zelele ne mogu(bar ne bez velikih posledica po ceo svet)..Imaju ravnopravnog neprijatelja ti nisi ravnopravni ni po cemu.Ali cuvas ono sta mozes, da se nadamo da ih vise ne ineresujemo, pa da se oporavljamo kako znamo i umemo, upravo to i jeste poenta zasto se svi ovde raspravljamo, ne mozemo da ti dokazemo da nesto ne mozes da uradis koliko god da zelis,zato gledas da radis ono sta mozes.


zato srbija treba da trazi ulazak u rusku federaciju jer nasa domaca vlast nije sposobna da nas kao gradjane zastiti .
 
nebitno kolika je velicina obaveza svake drzave je da stiti svoje gradjane. a ako to nije u mogucnosti onda se gubi svrha postojanja drzave.

Ja licno bih trazio da Srbija postane deo ruske federacije . Jer nasa vlast je kvislinska marionetska i nije sposobna da nas stiti ,zato meni ova drzava uopste ne treba jer ne sluzi nicemu . Svako moze da mene kao Srbina ubije, maltretira, da me kidnapuje i prodaje moje organe, moja drzava nece uciniti nista povodom toga. Koji ce mi onda uopste drzava?

Zar meni/tebi/svima nije bolje da postanemo onda deo neke vece drzave koja ce moci da se stara o nama jer ova i ovakva nije sposobna?

Zato predlazem da Srbija trazi uclanjenje u rusku federaciju . Jer tako ce Rusija brinuti o nama, a mi cemo imati ista prava u okviru Srbije kao i do sada.

Pa ti si budala. Hoces da asimilacijom Srbije u Rusiju, ocuvas Srbiju. E jadni pateticni bednice i izdajnicki maloumnice. Nije izdaja dovela Srbiju ovde, nego glupost i neobrazovanost, a dao bog imamo tebe za primer.
 
nebitno kolika je velicina obaveza svake drzave je da stiti svoje gradjane. a ako to nije u mogucnosti onda se gubi svrha postojanja drzave.

Ja licno bih trazio da Srbija postane deo ruske federacije . Jer nasa vlast je kvislinska marionetska i nije sposobna da nas stiti ,zato meni ova drzava uopste ne treba jer ne sluzi nicemu . Svako moze da mene kao Srbina ubije, maltretira, da me kidnapuje i prodaje moje organe, moja drzava nece uciniti nista povodom toga. Koji ce mi onda uopste drzava?

Zar meni/tebi/svima nije bolje da postanemo onda deo neke vece drzave koja ce moci da se stara o nama jer ova i ovakva nije sposobna?

Zato predlazem da Srbija trazi uclanjenje u rusku federaciju . Jer tako ce Rusija brinuti o nama, a mi cemo imati ista prava u okviru Srbije kao i do sada.

Brate, jesi li ti ikada bio u Srbiji??? Ili su ti standardi Eu i mačja rana pojele svu pamet preko? Ja ne znam da su nekom u Srbiji vadili organe i prodavali, nemoj da lupetas.
Srbija je legitimno izabrala vlast koja ce trajati naredne 4 godine i kraj price. Nikakva ubijanja, nikakav kriminal niti ratovi. Takvi huskaci treba da sede iza resetaka.
Ubogi rusofilu...
 
Zato predlazem da Srbija trazi uclanjenje u rusku federaciju . Jer tako ce Rusija brinuti o nama, a mi cemo imati ista prava u okviru Srbije kao i do sada.

yebes mi sve, ako tebe tamo u tvom selu ne drze mama i tata zatvorenog u podrumu , da ti se ne smeje komsiluk , kao ludom milojku........ko vam dade struju, da mozes da nas maltretiras ovakvim glupostima, yebo bi mu kevu:evil:
 
nebitno kolika je velicina obaveza svake drzave je da stiti svoje gradjane. a ako to nije u mogucnosti onda se gubi svrha postojanja drzave.

Ja licno bih trazio da Srbija postane deo ruske federacije . Jer nasa vlast je kvislinska marionetska i nije sposobna da nas stiti ,zato meni ova drzava uopste ne treba jer ne sluzi nicemu . Svako moze da mene kao Srbina ubije, maltretira, da me kidnapuje i prodaje moje organe, moja drzava nece uciniti nista povodom toga. Koji ce mi onda uopste drzava?

Zar meni/tebi/svima nije bolje da postanemo onda deo neke vece drzave koja ce moci da se stara o nama jer ova i ovakva nije sposobna?

Zato predlazem da Srbija trazi uclanjenje u rusku federaciju . Jer tako ce Rusija brinuti o nama, a mi cemo imati ista prava u okviru Srbije kao i do sada.

Nebitna je?:dash::dash::dash::dash: Ameri vojno ne mogu i ne zele da krenu na Rusiju, jer je najveca zemlja na svetu a ima i preko 150 miliona ljudi... Plus nuklearke. Sta koji qraz Srbija ima od toga? Koliko nas je? Jel imamo nuklearke? Nemamo, i mogu da nas zgaze kao vaske za jaaaaaako kratko vreme. To sto ti mislis da smo pobedili NATO je problem tvoje psihopatologije....
Ako vec svako moze da te ubije jer si Srbin kako to da si ti ovde jos uvek? Lepo pakuj prnje, pali u svoju Rusiju... Tamo niko nece smeti da te ubije ili slicno... niti da ti vadi organe. To se u Rusiji ne radi, bez obzira na najpoznatiju mafiju na svetu....:dash::dash::dash:
Velika razlika da li cemo biti ruska gubernija ili americka kolonija.... Potpuno je nebitno...
 
Pa ti si budala. Hoces da asimilacijom Srbije u Rusiju, ocuvas Srbiju. E jadni pateticni bednice i izdajnicki maloumnice. Nije izdaja dovela Srbiju ovde, nego glupost i neobrazovanost, a dao bog imamo tebe za primer.

Pa to je ta pamet i inat, ako nemamo 15% teritorije nek nestane i onih 85%Toje taj samoubilacki patrijotizam....On je lepo objasnio sta oni misle kad teraju svoju pricu.
 

Back
Top