Zahvaljujući Vučićevoj predaji katastra Prištini sada menjaju identitet, pol i poreklo Srbima

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Zvečanac Dragiša Đoković u vezi sa, kako je kazao, nepravilnostima i nezakonitim radom kosovske Agencije za katastar, sa kojima se susreo kada je početkom ovog meseca uzimao posedovni list u toj instituciji. A tada je saznao da se ne preziva Đoković, već Djokoviq, da se zove Dragisha, da je žensko, a da mu je otac Miletnije. Saznao je i da mu se parcela koju je prijavio više ne nalazi u mestu Izvore već u katastarskoj zoni Burim (što na albanskom znači Izvor) što je, po njemu, u svemu ovome najveći problem. Za pomoć se obratio Kancelariji poverenika za jezike.
1707858462305.png
 
Naime, prema nekadašljem katastru, to se nazivalo katastarska opština, ovde piše katastarska zona. I ta zona se zove Izvori (negde piše i Izvore) što se jasno vidi na portalu „Geoportal Kosova“, ali nikako ne može da bude „Burim“, kako piše u mom posedovnom listu.
Moji preci pamte još vreme turske vladavine, a ja malo manje, i uvek je to selo imalo srpski toponim, tj naziv.
Ovo je samo jedan primer koji je počeo da snalazi Srbe kada uđu u šiptarsku opštinu.A Vučić i njegova Srpska lista neka se redovno javljaju u Prištini da ne izgube plate i poslanička mesta.
 
Poslednja izmena:
AUTORSKA
Zvečanac Dragiša Đoković u vezi sa, kako je kazao, nepravilnostima i nezakonitim radom kosovske Agencije za katastar, sa kojima se susreo kada je početkom ovog meseca uzimao posedovni list u toj instituciji. A tada je saznao da se ne preziva Đoković, već Djokoviq, da se zove Dragisha, da je žensko, a da mu je otac Miletnije. Saznao je i da mu se parcela koju je prijavio više ne nalazi u mestu Izvore već u katastarskoj zoni Burim (što na albanskom znači Izvor) što je, po njemu, u svemu ovome najveći problem. Za pomoć se obratio Kancelariji poverenika za jezike.
Pogledajte prilog 1498321
Nisam znao da je Dragisha zensko ime.
 
Naime, prema nekadašljem katastru, to se nazivalo katastarska opština, ovde piše katastarska zona. I ta zona se zove Izvori (negde piše i Izvore) što se jasno vidi na portalu „Geoportal Kosova“, ali nikako ne može da bude „Burim“, kako piše u mom posedovnom listu.
Moji preci pamte još vreme turske vladavine, a ja malo manje, i uvek je to selo imalo srpski toponim, tj naziv.
Ovo je samo jedan primer koji je počeo da snalazi Srbe kada uđu u šiptarsku opštinu.A Vučić i njegova Srpska lista neka se redovno javljaju u Prištini da ne izgube plate i poslanička mesta.
Nesko bi trebalo da se obrati EU da bombarduju Dragišu koji se buni zbog šiptarske vlasti, a pošto ima uticaj u EU mogao bi i da promeni katastar, pa da se Srbi osećaju sigurnije...ali kada se već bavi katastrom, mogao bi da utiče i na čuvene patriote u Srbiji da ne menjaju katastarske linije i ostavljaju sugradjane da spavaju na komšijskoj zemlji bez mogućnosti da otkupe taj deo parcele...ili kao u pančevu da zidom ogradjene parcele pocepaju i traže da im se plaća ispravka u celim naseljima...
Neško nam nije upućen u rad svojih ortaka na pljačkanju Srba desetinama godina....
 
Lepo su mu napisali ime prema sluzbenom jeziku drzave u kojoj živi. Ne znam da li u Kosovu ima mogućnost upisivanja u matičnu knjiga imena na jeziku nacionalne manjine. Trebao je da traži da mu upišu i na manjinskom jeziku.
Zasto je upisano zensko, pol zenski?
Jel to neko primetio?
 
Ne znaš ti ništa, ča
Lepo su mu napisali ime prema sluzbenom jeziku drzave u kojoj živi. Ne znam da li u Kosovu ima mogućnost upisivanja u matičnu knjiga imena na jeziku nacionalne manjine. Trebao je da traži da mu upišu i na manjinskom jeziku.
k ni to ko je šiptarima prepisao Kosmet....
 
Zasto je upisano zensko, pol zenski?
Jel to neko primetio?
ma neško lupeta....katastar su dali srbi koji rade u katastu Srbije, zvani patriote i stručnjaci....koji su samovoljno nezakonito po celoj Srbiji brljali po katastru....Inače, nesko je očigledno član gradjevinske mafije zadužen za medijsko održavanje laži....
 
AUTORSKA
Zvečanac Dragiša Đoković u vezi sa, kako je kazao, nepravilnostima i nezakonitim radom kosovske Agencije za katastar, sa kojima se susreo kada je početkom ovog meseca uzimao posedovni list u toj instituciji. A tada je saznao da se ne preziva Đoković, već Djokoviq, da se zove Dragisha, da je žensko, a da mu je otac Miletnije. Saznao je i da mu se parcela koju je prijavio više ne nalazi u mestu Izvore već u katastarskoj zoni Burim (što na albanskom znači Izvor) što je, po njemu, u svemu ovome najveći problem. Za pomoć se obratio Kancelariji poverenika za jezike.
Pogledajte prilog 1498321
Ništa Vučić nije predao, to ti namestili Bondstilovci.
Nego sve tebi smeta uključujući i tablice a o evrima ni reč?
Jel oće naš narod evre ili pruža otpor?
 
Pa, Nesko, godinama si glasao za Vucica, a nas sto smo ti pricali da je izdajnik, nazivao si drugosrbijancima, stranim placenicima....
Sad kusaj kako si zakuvao :)
Шта је поента? На који начин би ви спречили овакве испаде непоштовања гостопримства?
Српски пацифисти немају шансе против шиптарских милитаната.
 
Шта је поента? На који начин би ви спречили овакве испаде непоштовања гостопримства?
Српски пацифисти немају шансе против шиптарских милитаната.
Apsolutno sa ovakvim Srbima šiptari ima sve da uzmu.
 
Apsolutno sa ovakvim Srbima šiptari ima sve da uzmu.
Еби га брате, од потомака шкрипара не можеш ништа боље очекивати.
У вековним бунама и ратовима изгинуло је све што ваља, остали сецикесе, профитери и кукавице.
Ако су за њих животе положили вреднији, бољи и часнији ред је да и њих нестане.
И неће само Шиптари, претендената на српску територију је много више.
Ја децу учим да када дође тренутак губитка државе спакују кофере и правац Русија.
Територију и историју треба оставити горе поменутим душманима да се покољу око ње, пресела им да Бог да.
 
Шта је поента? На који начин би ви спречили овакве испаде непоштовања гостопримства?
Српски пацифисти немају шансе против шиптарских милитаната.
Poenta je kusaj kako si zakuvao. A sad, pravac u SNS centralu da dobijes instrukcije za dalje postupanje :D :D :D
 
Еби га брате, од потомака шкрипара не можеш ништа боље очекивати.
У вековним бунама и ратовима изгинуло је све што ваља, остали сецикесе, профитери и кукавице.
Ако су за њих животе положили вреднији, бољи и часнији ред је да и њих нестане.
И неће само Шиптари, претендената на српску територију је много више.
Ја децу учим да када дође тренутак губитка државе спакују кофере и правац Русија.
Територију и историју треба оставити горе поменутим душманима да се покољу око ње, пресела им да Бог да.
Neverovatno ali doslovce isto mislimo.
Moja dva sina više vole Rusiju od mene.Pitamo se zašto e pa zato što si rekao istinu.
 
Није ваљда @nesko101 био гласач Србске Напредне Странке?? :D
Normalno da nije a ima i tema neposredno odmah posle mog glasanja u Raškoj.
Ovaj što je to napisao je na mojoj ignore listi odavno i on to zna zato je to napisao a ja da neću odgovarati.
 

Back
Top