Ратко Младић преговара о предаји

Време је да те модератор банује на неколико дана да се мало охладиш. Ко ти даје за право да највећег живог србског јунака називаш "стоком". :evil:

001073.jpg

Сви су Срби Раткови војници!

Pa kad je stoka bosanska... Krvnik kukavica... Najveci Srpski izdajnik od pamtiveka!
 
Pa kad je stoka bosanska... Krvnik kukavica... Najveci Srpski izdajnik od pamtiveka!


i kojeg je to srbina izdao ratko mladic pa je izdajnik? nijednog naravno. jer da bi bio neko izdajnik mora nekog izdati a mladic nikog izdao nije.

najveci srpski izdajnik od pamtiveka je boris tadic a odmah za njim i zoran djindjic.

jedini ko je ovde stoka je boris tadic koji izdaje srpske oficire, vojnike i predsednike.


zato srpska dijaspora prikuplja pare da ubije borisa tadica, jer je boris tadic u ocima vecine srba najveci izdajnik koji hoda srbijom.

da je mladic najveci izdajnik srpska dijaspora bi prikupljala pare da ubije njega a ne tadica.
 
Nije mi lako, zbog ovakvih budaletina sam izgubio mladost pod sankcijama i bombardovanjima! Zlotvor koji nije znao da govori nego samo da ubija! Goreće u paklu prokltnik!
Баш је безобразан, требао је да седи код куће или да се купа на Хавајима и да на тим просторима доживимо нови Јасеновац. ХВАЛА Ратку Младићу, да није било његовог војевања, србски народ у мојем крају би био одавно убијен.

Ратко Младић данас херој, а једног дана ће бити светац СПЦ. Ако Бог да! :ok:
 
Zasto srpska dijaspora ne sakupi malo para za decu u enklavama, nego valjda se za njih ne zaradjuje dovoljno, to je prokleta Jevropa, ali za ubistvo predsednika ima se ,moze se.

pa ko kaze da nije skupljala ? ja koliko znam nasa dijaspora je skupila dosta novca odece obuce i uputila na kosovo.

a zasto vlast u srbiji nije za svih 8 godina otvorila makar 1 fabriku za srbe na kosovu?

zar nije prvenstveno duznost vlasti da brine o svojim gradjanima?

zasto ova vlast ne brine o svojim gradjanima i drzavljanima srbije na kosovu i metohiji?
 
stvarno si bolesnik,recimi sto si stavio tu sliku umesto tvoje...

Pa to je moja slika, ja sam slikar :mrgreen:

o cemu ti pricas,kakve pare kakvi ekseri on je vojnik koji izvsava naredjenja,to sto je on uradio to je uradio kao pravi srpski patriota, a nasa deca ce o njemu,karadjicu milosevicu i seselju da uce u skoli kao o srpskim herojima..


Ako se taj film pušta u Rs, ovde u Srbiji ga nećeš gledati :cool:
 
Poslednja izmena:
pa ko kaze da nije skupljala ? ja koliko znam nasa dijaspora je skupila dosta novca odece obuce i uputila na kosovo.

a zasto vlast u srbiji nije za svih 8 godina otvorila makar 1 fabriku za srbe na kosovu?

zar nije prvenstveno duznost vlasti da brine o svojim gradjanima?

zasto ova vlast ne brine o svojim gradjanima i drzavljanima srbije na kosovu i metohiji?

Jesil bre ti markovac normalan? De zivis ti? Jesi ikad bio u srbiji ili na kosovu????
 
Ma samo oni neka rade svoj posao, ne moraju nista da brinu o nama ovde. Snacicemo se mi i sami, nismo nesposobni... (mislim na ove raseljenike)

a zasto ova vlast ne brine racuna o svojim drzavljanima kao sto radi to ruska?

zasto ova vlast nije uputila svoju vojsku na kosovo 2004 godine da zastiti svoje drzavljane od pogroma i genocida kao sto je to uradila ruska?

zasto bih ja bio lojalan gradjanin ove kvislinske tvorevine, nazovi srbije, banana republike, kad ta drzava ne vodi racuna o meni kao sto to rade druge drzave u svetu?

zasto bih ja bio lojalan gradjanin ove drzave, kad ova drzava izdaje svoje oficire i predsednike, kad ova drzava nece veteranima koji su je branili da isplati novac tj dnevnice 9 godina posle?
 
Ti si yayara, zashto bi se predao. Da sam na njegovom mestu drzhao bi uz sebe bombu i kad bi me hapsili, aktivirao i ubio bar josh nekog.

a sto ne bi ratko tu bombu aktivirao , malo ranije??:???:

mislim.......ono, kao samuraji, ili casni japanski oficiri...........harakiri bombom, bi bio najbolji potez za otadzbinu........u tom slucaju bi i ja dosao u iskusenje da ga nazovem herojem:roll:

ali, za te stvar treba oficirska cast i mooda.........a baba ratka nema ni jedno ni drugo.....
 
a zasto ova vlast ne brine racuna o svojim drzavljanima kao sto radi to ruska?

zasto ova vlast nije uputila svoju vojsku na kosovo 2004 godine da zastiti svoje drzavljane od pogroma i genocida kao sto je to uradila ruska?

zasto bih ja bio lojalan gradjanin ove kvislinske tvorevine, nazovi srbije, banana republike, kad ta drzava ne vodi racuna o meni kao sto to rade druge drzave u svetu?

zasto bih ja bio lojalan gradjanin ove drzave, kad ova drzava izdaje svoje oficire i predsednike, kad ova drzava nece veteranima koji su je branili da isplati novac tj dnevnice 9 godina posle?

Zato takvi kao ti i slični sede u hagu ili po zatvorima :mrgreen:
 

Back
Top