Ratko Mladić i Hahahahahahaaaaag..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Procitah u danasnjem Pressu, da je uhvacen Mladicev SMS.
Policija presrela SMS poruku koju je general poslao supruzi Bosi:
"Zdravo sam i zivo. Ne brini. Pozdravi Darka. Tvoj Ratko"
Poruka je "ulovljena" tokom Vaskrsnjih praznika.
Poruka je poslata sa mobilnog telefona iz mreze 064
Radi se o pripejd kartici koja nije registrovana ni na cije ime, i koja je unistena odmah cim je poslata ova poruka.....
Cudi me da ne rece i gde se nalazi?!
Inace, u Beogradu se okuplja sve veci broj stranih novinara, koji ocekuju Mladicevo "hapsenje".
Nadam se da ce i dogodine u isto vreme biti okupljanja istih a povodom
 
Не дај се јуначки сине,
Не дај се пасјим поганима,
Не дај се ништароби, ништаљудима, свакој трањи,
Не дај се фукари, кастизима, имбретима, пексимету,
Не дај се тањевини, покарама, вегама, намрчипушкама,
Не дај се фуњарама, пошушњарама, постреварама,
Не дај се мизеријама, застиђима, разурима, туткунима,
Не дај се џенабету, жгамежу, гњијеву, гавлету, салтанету,
Не дај се ништавилу, џарама, ћутуцима, тарафунди,
Не дај се ичмилети, писмилети, свакој милети.

А јуначки сине, а пиле од сокола, људски сине,
А не дај се несојима, аветињама, абезинама, свашточињама,
Не дај се протувама, реметима, стокупљевини, стокуревини,
Не дај се јамарима, угасама, уштвама, бизинима, цкврњама,
Не дај се кимету, поруганију, гарибима, посрешима,
Не дај се голоскоцима, голокотрама, пожмирепима, џупарама,
Не дај се живоме живистијану, говномељама, диму од гована,
Балегама од говна, говну од говна, говнима од сто гована,
Говненијем говнима, премељиговнима, говноморима,
Громобитинама, најзадњој фурди, фрка фуљи,
Стељама од самара,
Не дај се муњо небеска!

А не дај се мрцу кућо од куће,
Узмидусима, никоговићима, филацима, рајетницима,
Уклинима, фуцмутима, шуцкорима, сустримцима,
Цикотићима, цоцаљима, тутумима, свочадима, таслацима,
Залудранима, звијуцима, подмудилима, цуксфирима,
Незапрешницима, чокорилима, пуздрешинама, невиђбравима,
Шибигузовићима, трокапићима, неранимајковићима,
Ћулумашима, шишобризима, азгамима, ниодкудићима,
Интиризима, куквегама, безмозгилима,
Потрпезнијем кујама, подрепницима,
Татбима, разградилима, најгоријем ђацима,
Фрењама, грињама, смутама, жугама,
Натрчицама, набодицама, улитицама,
Тушицама, суженицама, преобразама,
Заливранама, завратима, танчицама,
Стрморепама, смрдидушама, забунима,
Џумрама, фучкама, кочоћерама,
Полигаћама, празногаћама, жежељима,
Мртвијем и неваљалијем пушкама,
Не дај се соколе,
Рђи од рђе, зијеву од зијева, лизари од лизаре,
Кули од парикуле, пасјему накоту,

-----------------
Odlomak iz pesme " Ne daj se junacki sine" Matije Beckovica
 
Sta je Ratko Mladic uradio za Srbiju?Sta je Karadza uradio za Srbiju?Izvukli nas iz bede,digli ekonomiju iz pepela,spasili srbe u Krajini,vratili 300000 prognanih u Hrvatsku,sprecili njihovo proterivanje,sta su ti ljudi uradili za Srbiju pa ih toliko brane ovde?Jeli i Arkan heroj?Frenki?Rambo?Jedini spas Srbije je u njenoj mladosti,ako mladi ljudi koji tek dolaze budu shvatili celu pricu o tome ko smo i sta smo mi Srbi,mozda buducnost ne bude tako ruzna.Oduvek smo bili oni koji se brane i dobijali smo te ratove,svaki sem Kosovskoga boja,ali prvi put kada smo krenuli da se prosirujemo pukli smo braco,izginuli smo,unistili su nas,komsije i Evropa vajna.Pa vec kada nas mrze i kada su zaboravili ko smo bili i kako su nas voleli kada im je trebalo,ujedinimo se jednom,kazimo istinu o nekim ljudima,mitovima,ne dajmo da nam seljacine zeljne novca i mladih kurvi,kroje politiku.Vidite li da smo mi na jednoj a kompletna politicka elita na drugo strani,vidite li da su im plate hiljadu eura,a ne rade nista sem sto se pljuju po onoj skupstini i takmice se u "duhovitosti".Vidite li kako su ne kulturni,masni,ljigavi,svi od reda?Kako nas lazu i svadjaju iz samo jednoga razloga,sacuvati moc,sacuvati privilegije koje mi placamo raznim novouvedenim porezima.Placamo li RTS bez razloga,imamo ga na kablovskoj,placamo li koriscenje autoputeva koji su katastrofalni,zasto trpimo to?Gde idu te pare?Zasto u klubovima i splavovima po BG nema fiskalnih racuna nego nas klepaju po usima kako stignu,ko je tu korumpiran pa gazde mogu da kradu drzavu,a ja NE.Mi smo u polufeudalnom drustvu,gde nova plemicka elita,zvana poslanici,vladaju rajom,nama,i manipulisu nasim emocijama zarad nekog prijema u skupim apartmanima.Ja sam za masovne proteste,strajkove,gradjansku ne poslusnost i da im se da rok od pola godine da drzava krene napred ili govnjivom motkom terati sa vlasti.
 
eIvin:
Možete da ga branite na raznim forumima,ali to nema nikakvog uticaja.
On će biti isporučen,pre ili kasnije.
To je fakat.

Јесте Лорде, али нико нас неће бомбардовати што га "бранимо" у кафана, по форумима, на славама и свадбама и томе слично... Мислим мало одушка није наодмет.
 
Duše,znaš šta se desilo kad su isporučili Slobu?
Ništa.
A sećaš se koje su priče bile?
Misliš da će neko da protestvuje?
'Oće...
Kad već svi znamo da će Koštunica da ga izruči,onda bolje pre nego kasnije...
Pa,idemo dalje...i tako...
Ne očekujem da vidim recimo Eremitu na ulici,iako se ovde busa,živi bili pa videli...
A je l' neko stvarno misli da su Đinđića ubili zato što je isporučio Miloševića?
 
eIvin:
Duše,znaš šta se desilo kad su isporučili Slobu?
Ništa.
A sećaš se koje su priče bile?
Misliš da će neko da protestvuje?
'Oće...
Kad već svi znamo da će Koštunica da ga izruči,onda bolje pre nego kasnije...
Pa,idemo dalje...i tako...
Ne očekujem da vidim recimo Eremitu na ulici,iako se ovde busa,živi bili pa videli...
A je l' neko stvarno misli da su Đinđića ubili zato što je isporučio Miloševića?

Зависи како Ти схваташ бусање......ја мислим да се уопште не бусам, само констатујем ДА ТАКАВ ЧИН НЕЋЕ ПРОЋИ ФРАЈ... ЈЕР ТАКВИ ПОСТУПЦИ ПО ПРИРОДИ СТВАРИ НЕ МОГУ ПРОЋИ БЕСПЛАТНО...и стварно живи били па видели... И ја мислим да неће нико да протествује - нико није луд да себе излаже усликавању и стављању "под надзор" полиције... али...

А што се Ђинђића тиче, не САМО ЗАТО него између осталог што је радио и због тога што је испоручио Милошевића.
 
Major_TOM:
Nista se nece desiti kada Mladica i Karadzica odvedu u Hag...
Bice , verovatno lep, majski dan, ljudi ce ici na posao, deca u skole, raja ce se pripremati za svetsko prvenstvo u fudbalu.....................

Bas me intersuje kako zamisljaju taj dan branioci DZ?enerala ?
Da li su vec organizovali rusenje vlade, masovne proteste, oruzane sukobe??

Da li ce bar , ovi ,koji se kunu preko neta u njega, svojim primerom, bilo sta uciniti po tom pitanju....????? Nece nista..........

Prisecam se one patke od pre par meseci....da je Mladic u Hagu...ni na jednom forumu nisi mogao da cujes slova od branitelja lika i dela RM...odma su se diskonektovali...a sad opet K*njaju o nekim , satro nemirima....dok se opet ne diskonektuju

ni ne treba nista da se desi, jer ovi kako su se osilili u svojoj bezvlasti bi mogli svasta preduzeti.
nego treba pamtiti taj akt veleizdaje bar do narednih izbora pa paziti koga glasati ;-)
 
Елвине,
ја заиста нисам паметан шта ће стварно бити. Да ли ће Младић завршити у Хагу, да ли ће се убити, ако хоће како ће, ако неће зашто неће. Ко га чува, шта ће бити. Немам кристалну куглу шта ћеш.
Али знам да Еремита, Биља и остали ОК ликови имају право на одушак. Посебно имају то право (што се мене тиче) јер исте форуме користе и они из "друге Србије" за неки свој одушак. Зашто бих контрирао људима чије деловање подржавам?
И ја сам писао о форумима и сличним народним реакцијама. Јес да волим Кинезе, али нисам знао да овде пишем на кинеском.
 
eremita:
-NI-

... а Ти си "мајор" само не знам ЧИЈЕ ВОЈСКЕ ????????

a s'o se cudis "nekom" majoru. Pa neki dan na teveju sedi general vojske SCG i na ekranu kompjuKtora na stolu paralelno vijore trobojka plavo-belo-crvena i union jack.
a pre neki dan na istom tom teveju saznajemo da je pukovnik koji je zaduzen za nese misije van zemlje ustvari engleski pukovnik - covek zavrsio engleski kraljevski vojni koledz. a svojevremeno su maltene iz vojske isterali sve oficire koji su bili na mesecnim kursevima u SSSR-u.

ne zanosimo se i vojska je prepuna prodanih dusa :-(
 
snis:
a s'o se cudis "nekom" majoru. Pa neki dan na teveju sedi general vojske SCG i na ekranu kompjuKtora na stolu paralelno vijore trobojka plavo-belo-crvena i union jack.
a pre neki dan na istom tom teveju saznajemo da je pukovnik koji je zaduzen za nese misije van zemlje ustvari engleski pukovnik - covek zavrsio engleski kraljevski vojni koledz. a svojevremeno su maltene iz vojske isterali sve oficire koji su bili na mesecnim kursevima u SSSR-u.

ne zanosimo se i vojska je prepuna prodanih dusa :-(

И то што кажеш... у праву си.....сви знамо да је Војска потпуно разбуцана, да унутар ње командују страни официри... био неко вече министар одбране др Станковић... не да ме је бацио у бедак својим изјавама... још увек не могу да се освестим... дакле, уопште се не треба чудити... 8-)
 
Бре, бре, ал су се распрђели ови србофоби! Мало им српске крви! Потомци и следбеници грофа Дракуле и остали сатанисти оштре зубе и бале им иду на уста очекујући да поново шикне српска крв, и то право њима у грло. Само им погледај аватаре, па текст и не мораш читати. Све пацов, до пацова. Цијучу из својих брлога, очекујући 3., 4., или неки други датум у мају, али ШТО ПРЕ, као да очекују награду од ВЕЛИКОГ ИНКВИЗИТОРА КАРЛЕ ДЕЛ ПОНТЕ! Али, како ствари стоје, ипак ће се међусобно поклати, као и сви пацови, када не постоји очекивани плен. Да знате како је то крволочни обрачун пацова! После, паметни људи победника задрже да уништава неке друге пацове, јер је навикао на пацовско месо. После Ђинђића, намножили се крволочни пацови, па када не буде крви једног Ђенерала, прождираће своју врсту. ВИДЕЋЕТЕ!
 
paola:
Бре, бре, ал су се распрђели ови србофоби! Мало им српске крви! Потомци и следбеници грофа Дракуле и остали сатанисти оштре зубе и бале им иду на уста очекујући да поново шикне српска крв, и то право њима у грло. Само им погледај аватаре, па текст и не мораш читати. Све пацов, до пацова. Цијучу из својих брлога, очекујући 3., 4., или неки други датум у мају, али ШТО ПРЕ, као да очекују награду од ВЕЛИКОГ ИНКВИЗИТОРА КАРЛЕ ДЕЛ ПОНТЕ! Али, како ствари стоје, ипак ће се међусобно поклати, као и сви пацови, када не постоји очекивани плен. Да знате како је то крволочни обрачун пацова! После, паметни људи победника задрже да уништава неке друге пацове, јер је навикао на пацовско месо. После Ђинђића, намножили се крволочни пацови, па када не буде крви једног Ђенерала, прождираће своју врсту. ВИДЕЋЕТЕ!

Koji užas:shock: :shock:
 
DellBoy-011:
Koji užas:shock: :shock:
И ти, такав, какав си мој пост називаш ужасом? Прочитај ваша иживљавања и сатанисање Срба на овој теми и на Форуму уопште, па ћеш видети да је мој пост БЕЛЕТРИСТИКА у Бећковићевском стили. Прочитај песму М. Бећковића коју је Биља поставила. БИЉО, МНОГО ХВАЛА ЗА ОВУ ПЕСМУ! Сачуваћу је као бисер поезије!
 
paola:
Бре, бре, ал су се распрђели ови србофоби! Мало им српске крви! Потомци и следбеници грофа Дракуле и остали сатанисти оштре зубе и бале им иду на уста очекујући да поново шикне српска крв, и то право њима у грло. Само им погледај аватаре, па текст и не мораш читати. Све пацов, до пацова. Цијучу из својих брлога, очекујући 3., 4., или неки други датум у мају, али ШТО ПРЕ, као да очекују награду од ВЕЛИКОГ ИНКВИЗИТОРА КАРЛЕ ДЕЛ ПОНТЕ! Али, како ствари стоје, ипак ће се међусобно поклати, као и сви пацови, када не постоји очекивани плен. Да знате како је то крволочни обрачун пацова! После, паметни људи победника задрже да уништава неке друге пацове, јер је навикао на пацовско месо. После Ђинђића, намножили се крволочни пацови, па када не буде крви једног Ђенерала, прождираће своју врсту. ВИДЕЋЕТЕ!

Da li je ovaj post vredan da bude na forumu, ozbiljno pitam?
Ovoliko mržnje NIKO ovde nije napisao
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top