Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    66
To si mogao da napišeš pre 6 meseci, ali ne u 2024. jer je front sada baš dinamičan, mada za tebe verovatno bolno dinamičan.

Evo ja ne želim da prestane ovaj rat jer prestanak sada ne bi rešio ništa i samo bismo dobili novi rat za 5-10 godina, još gori.

Ima dovoljno da se piše o stanju na frontu da se ne bi bavili hiljaditim prežvakavanjem ww2 i Hitlera, više se o njemu pisalo na ovoj temi nego o bilo čemu drugom.
Stvarno nemam ništa protiv toga da onaj ko se zanima za "dinamičan front" to i komentariše ovde do mile volje. Nekome je i fudbal zanimljiv, meni je mnogo dosadan sport na primer.

Ljudi se razlikuju.

Činjenica da napadači za dve godine nisu stigli da se udalje 30km od granice kroz teritoriju naseljenu pretežno ruskim stanovništvom prilično je porazna.
 
podržavatelji genocida i etničkog čiščenja u Gazi...mafijaši koji prijete sudijama i njihovim obiteljima u međunarodnim institucijama...član cionističke vlade stigao u kijev da pruži podršku drugom cionisti dok mu se polako urušava front u harkovu..
Pogledajte prilog 1547494
...
Bela kuća izjavila da što se njih tiče ono u Gazi za njih nije genocid.A ono u Srebrenici jeste?Lažovi i licemeri.
 
Stvarno nemam ništa protiv toga da onaj ko se zanima za "dinamičan front" to i komentariše ovde do mile volje. Nekome je i fudbal zanimljiv, meni je mnogo dosadan sport na primer.

Ljudi se razlikuju.

Činjenica da napadači za dve godine nisu stigli da se udalje 30km od granice kroz teritoriju naseljenu pretežno ruskim stanovništvom prilično je porazna.
Nisu oni napadači nego oslobodioci.I nemaju razloga da žure.Ukri im dolaze na noge i sve ih je manje,čak su počeli i da beže sa fronta.
 
Pa vidi, Hitler je za mesec dana pregazio celu Poljsku, ovi za dve godine ne mogu da se pomere malo preko granice (i to kroz teritoriju koju većinski naseljavaju Rusi).

Zamisli da Mađari krenu da zauzmu Vojvodinu i dve godine zaglave kod Subotice.

A sad zamisli da je Srbija u odbrani Subotice izgubila 100000 vojnika. To bi malo promenilo perspektivu i pokazalo koliko bi ta bitka bila pogubna po nas.

Tako posmatraj rat u Ukrajini.
 
Ta prisvajanja tuđe zemlje stara su koliko i čovečanstvo.

Da li je FNRJ bila nemačka zemlja... da li je Avganistan bio sovjetska zemlja... nisu, naravno.


Lupas ko maksim po diviziji, ne znas ni istoriju ni geografiju

Evo ti teritorija Rusije iz 1914.

Kao sto vidis citava Ukrajina je deo Rusije

Vreme je da se Ukrajina vrati na fabricka podesavanja

Russia_1000.jpg
 
Stvarno nemam ništa protiv toga da onaj ko se zanima za "dinamičan front" to i komentariše ovde do mile volje. Nekome je i fudbal zanimljiv, meni je mnogo dosadan sport na primer.

Ljudi se razlikuju.

Činjenica da napadači za dve godine nisu stigli da se udalje 30km od granice kroz teritoriju naseljenu pretežno ruskim stanovništvom prilično je porazna.


Predajte se dok ste jos zivi. Bicemo milostivi garantujemo vam zivot i siguran smestaj u banjama sirom Sibira.

 

Back
Top