Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    66
i sta se desilo sa hitlerom i tvojim precima koji su mu pomagali na kraju te avanture? :cepanje:
Pa eto, Rusi shvatili da su strasno pogresili sto su napali Poljsku, pa Rogozin propagira Hitlerove antijuden teorije


main-qimg-2ef9b16f32f8ece755d9e014d5dea3fc-lq.jpeg
 
Pa to je prilično upitno koliko obe strane u tom sukobu izbegavaju ubijanje civila.

Rusima naravno nije u interesu da ubijaju svoje civile, kad u tom pograničnom pojasu svakako živi dosta njihovih. I Nemci su zvanično napali Poljsku da "brane interese nemačke manjine u Poljskoj". Zvanično.

Kako god okreneš, izginuli su i Poljaci, i Ukrajinci, i Rusi, i Nemci, i posle nikom ništa, opet nemačka fabrika nikne u Poljskoj, i Poljaci masovno emigriraju u Nemačku, kad se zapitaš za čije babe zdravlje su svi izginuli, nemaš pojma.
Prvo Antartik a sad revizija ww2, šta je sledeće, brojanje penzionera u Kini?
 
Naslov teme je "rat u Ukrajini", i ja kažem da je prošlo dve godine rata, a ovi i dalje osvajaju ruska sela pored granice.

Ne znam na koji način je to spinovanje teme.
Kada se bavimo aktuelnim ratom onda recimo možeš da postaviš mapu fronta, kako se pomeraju linije, umesto što samo trtljaš u prazno za šta god možeš da se uvatiš.

Kao usput pomeneš Hitlera, onda se neko upeca i odgovori ti, automatski krećeš u pisanje sastava da nam "objasniš šta se tada stvarno dogodilo".

Ne zanima me više ništa sem stanja na frontu, dve i kusur godine spinovanja i prežvakavanja svega i svačega je bilo dovoljno.
 
Kada se bavimo aktuelnim ratom onda recimo možeš da postaviš mapu fronta, kako se pomeraju linije, umesto što samo trtljaš u prazno za šta god možeš da se uvatiš.

Kao usput pomeneš Hitlera, onda se neko upeca i odgovori ti, automatski krećeš u pisanje sastava da nam "objasniš šta se tada stvarno dogodilo".

Ne zanima me više ništa sem stanja na frontu, dve i kusur godine spinovanja i prežvakavanja svega i svačega je bilo dovoljno.
Shvataš da je stanje na frontu u ovom ratu dosadnije nego gledanje trke dva puža golaća... ili partije golfa...

Mene jedino interesuje dan kad će prestati taj rat i suluda pogibija Rusa i Ukrajinaca nizašta.

Ova tema nije ograničena na stanje na frontu.
 
Shvataš da je stanje na frontu u ovom ratu dosadnije nego gledanje trke dva puža golaća... ili partije golfa...

Mene jedino interesuje dan kad će prestati taj rat i suluda pogibija Rusa i Ukrajinaca nizašta.

Ova tema nije ograničena na stanje na frontu.
To si mogao da napišeš pre 6 meseci, ali ne u 2024. jer je front sada baš dinamičan, mada za tebe verovatno bolno dinamičan.

Evo ja ne želim da prestane ovaj rat jer prestanak sada ne bi rešio ništa i samo bismo dobili novi rat za 5-10 godina, još gori.

Ima dovoljno da se piše o stanju na frontu da se ne bi bavili hiljaditim prežvakavanjem ww2 i Hitlera, više se o njemu pisalo na ovoj temi nego o bilo čemu drugom.
 
The Armed Forces of Ukraine have no reserves left, Ukrainian intelligence chief Budanov said in an interview with NYT .

“All our troops are now either in Kharkov or in Chasov Yar. I used everything we have. Unfortunately, we don’t have anyone left in reserve,” said the head of the Main Intelligence Directorate.

He agrees with the assessments that near Kharkov the Russian Federation is stretching the already depleted forces of the Ukrainian Armed Forces. And also “to sow panic and confusion in the region.”


Gotovi ste! Predajte se i zadrzite makar parcence zapadne Usrajine! :pop::pop::pop:
 
Poslednja izmena od moderatora:
The Armed Forces of Ukraine have no reserves left, Ukrainian intelligence chief Budanov said in an interview with NYT .

“All our troops are now either in Kharkov or in Chasov Yar. I used everything we have. Unfortunately, we don’t have anyone left in reserve,” said the head of the Main Intelligence Directorate.

He agrees with the assessments that near Kharkov the Russian Federation is stretching the already depleted forces of the Ukrainian Armed Forces. And also “to sow panic and confusion in the region.”


Gotovi ste nacisti! Predajte se i zadrzite makar parcence zapadne Usrajine! :pop::pop::pop:
a kao 30,000 samo izgubili
 

Back
Top