Raspad Velike Britanije u Maju....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa vecina Skota hoce nezavisnu Skotsku. Dosta im je toga da ih muzu i ugnjetavaju Englezi.

Ko zeli da sazna nesto vise o tome sta su radili sve Englezi Skotima nek pogleda film Braveheart od Mel Gibsona. Tretirali su ih ko Turci Srbe, kresali im zene (pravo prve bracne noci), nabijali na kolac i slicno.

Skoti su rat sa Englezima izgubili jer su bili medjusobno zavadjeni i podeljeni u borbi za vlast. Englezi su sa njima manipulisali kao sa nama danas, davali su pare pojedinim frakcijama da bi oni izdali glavni cilj borbe nezavisnu Skotsku.

Tako je i nastradao William Wallace veliki borac za slobodu Skotske od engleske zlocinacke okupacije i terora.

Isto sto se Skotima desavalo tada se desava danas nama u Srbiji i imamo zajednickog neprijatelja koji nas terorise a to su Engleska i Amerika.
 
DellBoy-011:
book var
variti knjigu
znači: bukvar:lol:

kojilopovi ti englezi:shock:

e a onaj park u Londonu, sto ga zovu "HYDE PARK" eh i to... i to su pokrali, a evo kako:
Kao starosedeoci GB Srbi su voleli setati zelenim povrsinama Engleske i, naravno Londona.
Pa tako jednog dana izasao covek i govori detetu:"HAJD' U PARK, SINE" to culi ovi, dosljaci, Englezi, Irci, Skoti i Welsani, pa brze bolje da daju naziv... i znash vec, TO JE ISTORIJA...
HAJD PARK = HAJDEu PARK ili HYDE PARK u originalu.
 
vanesssa56:
e a onaj park u Londonu, sto ga zovu "HYDE PARK" eh i to... i to su pokrali, a evo kako:
Kao starosedeoci GB Srbi su voleli setati zelenim povrsinama Engleske i, naravno Londona.
Pa tako jednog dana izasao covek i govori detetu:"HAJD' U PARK, SINE" to culi ovi, dosljaci, Englezi, Irci, Skoti i Welsani, pa brze bolje da daju naziv... i znash vec, TO JE ISTORIJA...
HAJD PARK = HAJDEu PARK ili HYDE PARK u originalu.

Hajd u kolo, Rado
Hajd' u kolo Rado...
Hajd u Kolorado...
 
Banshee:
smaras sa rusima vise.
rusi ovo,rusi ono.
ko da nemaju dovoljno briga u svom dvoristu.
ae dosta vise sa ovakvim temama.sta se desi desice se,nemoj da gnjavis.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png

Он мисли на оне Ашкеназе у Лондону који су наводно Руси. ;)
 
Banshee:
smaras sa rusima vise.
rusi ovo,rusi ono.
ko da nemaju dovoljno briga u svom dvoristu.
ae dosta vise sa ovakvim temama.sta se desi desice se,nemoj da gnjavis.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png

Стварно невероватно, са пеко 8 000 постова не видим да си ти икада поставила било какву тему(чини ми се да ниси НИ ЈЕДНУ) -
али примећујем да стално имаш примедбе на теме које
други постављају..... :roll: :roll: :roll:
 
eremita:
Стварно невероватно, са пеко 8 000 постова не видим да си ти икада поставила било какву тему(чини ми се да ниси НИ ЈЕДНУ) -
али примећујем да стално имаш примедбе на теме које
други постављају..... :roll: :roll: :roll:
znas sta je neverovatno,da neko sa jace od 12 000 postova ima vise od 90% postavljenih tema koje su potpuno paranoicne pa neretko i histericne :shock:
a svaki put kada sam pozelela da postavim temu,a to se desavalo najcesce na muzici i na zdravlju,po savetu moderatora na lepljivoj,prethodno bih dobro pregledala podforum i nasla istu ili slicnu temu.vidis kako sam uzorna i poslusna i trudim se da ne spamujem forum bas previse :D
za razliku od nekih nemam potrebu da otvaram po sto hiljaditi put jednu te istu temu,a i sto bih ja ispadala glupa kad imam tebe da to radis umesto mene i drugih.
a tema jesta glupava....em covek predvidja nesto (novi nostradamus jbt :shock: ),em je nepracizan, em ko neka mala devojcica ceka da mu se pojave rus na belom konju u bas svakoj temi :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Banshee:
znas sta je neverovatno,da neko sa jace od 12 000 postova ima vise od 90% postavljenih tema koje su potpuno paranoicne pa neretko i histericne :shock:
a svaki put kada sam pozelela da postavim temu,a to se desavalo najcesce na muzici i na zdravlju,po savetu moderatora na lepljivoj,prethodno bih dobro pregledala podforum i nasla istu ili slicnu temu.vidis kako sam uzorna i poslusna i trudim se da ne spamujem forum bas previse :D
za razliku od nekih nemam potrebu da otvaram po sto hiljaditi put jednu te istu temu,a i sto bih ja ispadala glupa kad imam tebe da to radis umesto mene i drugih.
a tema jesta glupava....em covek predvidja nesto (novi nostradamus jbt :shock: ),em je nepracizan, em ko neka mala devojcica ceka da mu se pojave rus na belom konju u bas svakoj temi :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png

АЛИ ТИ НЕМАШ НИ ЈЕДНУ ЈЕДИНУ ТЕМУ, ејјјјјјј.......... :lol: :lol: :lol:
али си зато препуна примедби ахахаха...............
 
eremita:
АЛИ ТИ НЕМАШ НИ ЈЕДНУ ЈЕДИНУ ТЕМУ, ејјјјјјј.......... :lol: :lol: :lol:
али си зато препуна примедби ахахаха...............
ja kad nemam nista pametno da pitam,cutim.a i kad me nesto bas muci,raspravljam sa ljudima koji ce znati da mi pomognu...ovde se zabavljam,upoznajem ljude i ponekad i ponegde nekad nesto pametno naucim.
dok neko histerise i paranojise na SF temama....
ne bih bas dotle da se spustam samo da bih imala temu...:)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Banshee:
smaras sa rusima vise.
rusi ovo,rusi ono.
ko da nemaju dovoljno briga u svom dvoristu.
ae dosta vise sa ovakvim temama.sta se desi desice se,nemoj da gnjavis.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
[
/QUOTE]
Zasto Banshee komentarisete takvim tonom.
Ja obicno ovde prenosim najcitanije vesti iz sveta..
Istina je da su izbori u Skotskoj u Maju jedna od udarnih tema..
Neosporan je uspon Rusije proteklih godina i njen povratak na svetsku geopoliticku scenu..
Po broju komentara i po broju citanja tema -vidim da su teme dosta interesantne.
Ne vredjam nikoga-postujem pravila Foruma..
Nekada otvorim vise interesantnu temu-nekada manje interesantnu temu-sto je tesko predvideti..
Vi slobodno mozete da otvarate teme kao i svi forumasi..
Rusi imaju dosta problema-ali i pored svojih problema iskreno zele da pomognu Srbima da rese svoje probleme na najbolji nacin..
Nemojte se ljutiti bez razloga Banshee...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top