Raskid,a ne znam ni sam sta zelim..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gresis posto me ne poznajes...nije samo ona ulagala energiju u nasu vezu..vec oboje..i ona i ja...i znam sta zelim u zivotu..i rekao sam joj da zelim nju..takvu kakva jeste...a samo sam trazio da me prihvati takvog kakv jesam..sa svim manama i vrlinama...da prihvati moju crno belu dusu...otvorio sam joj se kao ni prema kome...a ona je ta koja je bila zatvorena i davala mi je na kasicicu sebe,svoje srce...i ja to nisam mogao da prihvatim...zna me bolje nego ja nju..i eto problema...planem u besu brzo,kao udar groma..i ugasi se moj bes brzo kao sto je i dosao..i opet ostane u meni suncani dan,topao dan...i sad ulazem sebe...ne stidim se svojih osecanja i misli...mozda sam glup ali nisam kukavica...uvek iskren prema njoj...samo sto ona nema snage da me upozna do kraja...kao sto nije imala hrabrosti da mi se otvori..da je upoznam...i to mi je smetalo...u srce mi se uvukla..i to dobro zna...svojim delima joj pokazujem da mislim na nju,da je moja inspiracija...da je moj model...kojeg crtam i pravim iz srca...ne gledajuci je...vec osecajuci je..u dubini sebe..u celom svom bicu je ona..i to dobro zna...a kukavica nisam...umem da volim i ne bojim se da volim
ajde sad je zovi i reci joj ovo sto i nama :D
 
Neke stvari covjek ne moze da promijeni...karakter je jedna od njih!
Zamazes donekle, ali svoju prorodu ne mozes korjenito mijenjati!

Povrijedis je jednom, povrijedis je drugi put...ucinis to i treci, ni malo bezbolniji nego prethodna dva!
Uciniti ces ti to opet i opet, iznova i iznova!
Jer, takav si!
A opet, ona to ne moze da podnese, tu tvoju, kako ti kazes, rusilacku prirodu!

Zato je bolje ostaviti u povoju neke price, ne ici dalje, ne istrazivati granice do kojih biste mogli stici!
Idi dalje, nju pusti da zivi!
 
Neke stvari covjek ne moze da promijeni...karakter je jedna od njih!
Zamazes donekle, ali svoju prorodu ne mozes korjenito mijenjati!

Povrijedis je jednom, povrijedis je drugi put...ucinis to i treci, ni malo bezbolniji nego prethodna dva!
Uciniti ces ti to opet i opet, iznova i iznova!
Jer, takav si!
A opet, ona to ne moze da podnese, tu tvoju, kako ti kazes, rusilacku prirodu!

Zato je bolje ostaviti u povoju neke price, ne ici dalje, ne istrazivati granice do kojih biste mogli stici!
Idi dalje, nju pusti da zivi!

Ti kazes rusilacku prirodu..sad gledas samo jednu stranu medalje...a stvaralacku prirodu sto posedujem u sebi...ona se ne vazi???...Pa jaca su lepa osecanja prema njoj nego ruzna..Moj bes se dogodi u trenu,a ljubav moja traje i posle svega..i obecao sam joj da cu je opet videti i pokloniti jednu sliku..koja je njoj namenjena...jer sam mislio na nju i jer mislim na nju...
 
Ti kazes rusilacku prirodu..sad gledas samo jednu stranu medalje...a stvaralacku prirodu sto posedujem u sebi...ona se ne vazi???...Pa jaca su lepa osecanja prema njoj nego ruzna..Moj bes se dogodi u trenu,a ljubav moja traje i posle svega..i obecao sam joj da cu je opet videti i pokloniti jednu sliku..koja je njoj namenjena...jer sam mislio na nju i jer mislim na nju...

Ai, Dragane, Dragane!
Kada bi to islo tako!
Pa da vagas, dao sam ti ovoliko dobra a ovoliko zla......dobro je prevagnulo, ali nije zatrlo lose!
Neki gestovi, potezi, gase plam u nama....i sam si to rekao, njena cutnja tebe gasi.....ali tvoja djela upucena njoj, nju sigurno ne bude, potsticu!
 
Nisi napisao koji razlog je navela za raskid....

Nije ona raskinula...niti sam ja...ako joj budem to rekao...ne zelim te vise u svom srcu..reci cu joj to u lice..ovako sam jednim bednim sms-om rekao kako je bolje da se rastanema...a iz mog srca u koje se vesto sakrila,nece izaci...ni ne zna da je u meni od kada smo se prvi put culi..i tako ce ostati do samoga mog kraja...do poslednjeg udara mog srca..
 
Ai, Dragane, Dragane!
Kada bi to islo tako!
Pa da vagas, dao sam ti ovoliko dobra a ovoliko zla......dobro je prevagnulo, ali nije zatrlo lose!
Neki gestovi, potezi, gase plam u nama....i sam si to rekao, njena cutnja tebe gasi.....ali tvoja djela upucena njoj, nju sigurno ne bude, potsticu!

Ja nevagam jer ne licim na pijacni kantar..dajem sebe u svom svom obliku...nesto se gasi,a nesto se pali...ako me gasi njena cutnja,njen glas u meni pali vulkan...a moja dela su iskrena jer dolaze iz srca..i ona to zna..zna dobro da su iskrena i sa ljubavlju upucena
 
Neki potezi, gestovi mogu da se promene ako osoba to zeli...pretpostavljam da ona ne trazi od tebe da menjajs svoju prirodu, vec da korigujes neke svoje nedostatke, kako bi veza mogla lepse da tece...ocigledno joj nesto ekstra smeta....
Zasto cuti...trpi dok moze...ocigledno vise nije mogla...

A najlakse je reci da si jednostavno takav kakav si, ne raditi na sebi itd...ako si ti naravno ubedjen da neces bas nista da menjas...jbga onda svako na svoju stranu i pati...
 
Nije ona raskinula...niti sam ja...ako joj budem to rekao...ne zelim te vise u svom srcu..reci cu joj to u lice..ovako sam jednim bednim sms-om rekao kako je bolje da se rastanema...a iz mog srca u koje se vesto sakrila,nece izaci...ni ne zna da je u meni od kada smo se prvi put culi..i tako ce ostati do samoga mog kraja...do poslednjeg udara mog srca..


Mnogo ti k.enjas...ozbiljno....kazem ti da si zahebo stvar...zato preispitaj sebe, razmisli da li mozes da popravis to, dogovori se za vidjanje i resi stvari u cetiri oka...

Ljudi su strasno sebicni i glupi...zbog nekih sitnica koje neces da prilagodis ti ces radije da izgubis ljubav i da patis...pa ok ako ti je tako draze...:roll::roll::roll:
 
Neki potezi, gestovi mogu da se promene ako osoba to zeli...pretpostavljam da ona ne trazi od tebe da menjajs svoju prirodu, vec da korigujes neke svoje nedostatke, kako bi veza mogla lepse da tece...ocigledno joj nesto ekstra smeta....
Zasto cuti...trpi dok moze...ocigledno vise nije mogla...

A najlakse je reci da si jednostavno takav kakav si, ne raditi na sebi itd...ako si ti naravno ubedjen da neces bas nista da menjas...jbga onda svako na svoju stranu i pati...

I odustati.. i imati 1001 izgovor za to...:-|
 
Neki potezi, gestovi mogu da se promene ako osoba to zeli...pretpostavljam da ona ne trazi od tebe da menjajs svoju prirodu, vec da korigujes neke svoje nedostatke, kako bi veza mogla lepse da tece...ocigledno joj nesto ekstra smeta....
Zasto cuti...trpi dok moze...ocigledno vise nije mogla...

A najlakse je reci da si jednostavno takav kakav si, ne raditi na sebi itd...ako si ti naravno ubedjen da neces bas nista da menjas...jbga onda svako na svoju stranu i pati...

Ovde pricamo ljubavi...jer kakva god da je moja priroda..moja ljubav je iskrena..i ako boli i ako istinski raduje..moja ljubav prema njoj se menja...moze da stagnira,moze da se ugasi,a moze da traje i da jaca svakim danom...a jaca je sada nego ikada...
 
Mnogo ti k.enjas...ozbiljno....kazem ti da si zahebo stvar...zato preispitaj sebe, razmisli da li mozes da popravis to, dogovori se za vidjanje i resi stvari u cetiri oka...

Ljudi su strasno sebicni i glupi...zbog nekih sitnica koje neces da prilagodis ti ces radije da izgubis ljubav i da patis...pa ok ako ti je tako draze...:roll::roll::roll:

Verovatno je i ona imala udela..jer dvoje grade vezu,a ne samo ja..ili samo ona...a ni malo nisam sebican prema njoj...
 
Ovde pricamo ljubavi...jer kakva god da je moja priroda..moja ljubav je iskrena..i ako boli i ako istinski raduje..moja ljubav prema njoj se menja...moze da stagnira,moze da se ugasi,a moze da traje i da jaca svakim danom...a jaca je sada nego ikada...

Stvarno? Pricamo o ljubavi...jok, nisam znala...:roll: ali ti ne kontas..OD LJUBAVI SE NE ZIVI!!!! Moraju i druge stvari da se poklope kako bi veza mogla da raste i da funkcionise...ne menja se samo tvoja ljubav prema njoj...menja se svaka ljubav...ljubav nije fiksno osecanje...i nikada ne mozes da dajes istu kolicinu ljubavi ...jer od xy faktora zavisi kako i koliko ces da dajes...

Jos uvek ne kapiras da ne pisem o tvojoj prirodi i menjanju iste....uostalom izgubih se u prici...sad pises ovako, posle onako...:confused:
 
Verovatno je i ona imala udela..jer dvoje grade vezu,a ne samo ja..ili samo ona...a ni malo nisam sebican prema njoj...

Ne kazem da ona nije imala udela....ja ne poznajem vasu situaciju..ja samo citam sta ti pises ( ako povrsno citam jbga- ne mogu se menjati :lol: )..koliko sam shvatila to je veza na daljinu ( izvini ako gresim ) i obicno u takvoj vezi muskarci rade velike gluposti, bas zato sto su muskarci i sto razmisljaju na nacin na koji razmisljaju...ali nebitno je to sad skroz..
 
Stvarno? Pricamo o ljubavi...jok, nisam znala...:roll: ali ti ne kontas..OD LJUBAVI SE NE ZIVI!!!! Moraju i druge stvari da se poklope kako bi veza mogla da raste i da funkcionise...ne menja se samo tvoja ljubav prema njoj...menja se svaka ljubav...ljubav nije fiksno osecanje...i nikada ne mozes da dajes istu kolicinu ljubavi ...jer od xy faktora zavisi kako i koliko ces da dajes...

Jos uvek ne kapiras da ne pisem o tvojoj prirodi i menjanju iste....uostalom izgubih se u prici...sad pises ovako, posle onako...:confused:

kakav god da sam...znam da nisam los...i nisam kukavica...da jesam,cutao bih u sopstvenoj bari gluposti..
 
Pre par minuta sam raskinuo sa devojkom...a nisam nam dao sansu...nisam joj dao sansu da me voli..a zelela je to..i ja to nisam video...Ja sam neopevana budala...
Zao mi je nje..sto je verovala u moje reci,moje proste reci sto dolaze iz srca..Dusa mi je ruzna i placam za to...A ona...snazna je poput uragana..lepa je poput svemira.....i imao sam tu srecu da vidim kako namiguje desnim okom...da je slusam kako se smeje....i sve to izgubio jesam jer sam neopevana Budala...i dalje ne znam sta zelim...i nikada joj nisam rekao...Volim te...nisam izdrzao toliko da joj kazem te carobne reci sto lece dusu i srce raduju...Volim te....Ljubim te....i ja i dalje ne znam sta zelim jer sam neopevana Budala....a njene suze ne mogu da zadrzim...i ne mogu da je zagrlim i da joj kazem...Ljubavi moja,slatkisu moj..Necu te napustiti..Tvoj sam do kraja svog malog zivota..Da je snazno zagrlim i nezno poljubim....i ja sam to izgubio...izgubio,a bilo mi je vise nego lepo...Prelepo...svaki dan je bio nas novi bolji dan...Nas novi bolji dan...
...ooooooo kako tužnih ljubavi ima,baš nešto razmišljam....
....ooooooo kako tužnih ljubavi ima, ovaj svet je ispunjen njima, sve više sumljam da neko sretno i voli još...:roll:
 
kakav god da sam...znam da nisam los...i nisam kukavica...da jesam,cutao bih u sopstvenoj bari gluposti..

To sto pricas o svojim manama ne pravi te herojem...time opravdavas sebe...lakse je da pricas o tome, nego da nesto menjas...jer ne daj Boze da nesto promenis..vec si zaludjen, kako ce tek posle biti...jos lepse....ne ne ne...to ne sme da se desi...sta ces posle?

STRAHHHHHHH....coveka ume da paralizuje...
 
To sto pricas o svojim manama ne pravi te herojem...time opravdavas sebe...lakse je da pricas o tome, nego da nesto menjas...jer ne daj Boze da nesto promenis..vec si zaludjen, kako ce tek posle biti...jos lepse....ne ne ne...to ne sme da se desi...sta ces posle?

STRAHHHHHHH....coveka ume da paralizuje...

a odakle ti to da sam heroj...i opet pises o mojim manama..svi ih imamo...strah od nepoznatog nas paralizuje i ne krenuti i ne probati da idemo napred..ma sta da se desava...znaci,ja treba da se menjam,a ona ne...niti zelim da se ja menjam,niti ona zeli da se menja...i to mi je rekla...
 
Raskid,a ne znam ni sam sta zelim... pa peglam po forumu, da izgleda kao da nesto radim,
a i zasto da bilo sto radim, kad mogu da sjedim i kukam na temu...
sigh...

142845_main.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top