Raskid,a ne znam ni sam sta zelim..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako sve ovo pises iz duse,ako stvarno osecas ovo sto govoris,ako si je i povredio...mislim da uvek ima nade i mislim da bi ti i led otopio,a da o izgubljenom poverenju i ne pricamo..nemoguce bi bilo da pokusas ponovo a da izgubis..stvarno,mislim da bi mogao ponovo dopreti,dosegnuti i dotaci njenu dusu!!Nemoj da tripas,nije ona tako snazna kao sto ti mislis..ako si ti ono sto "osecam"kroz tvoj post...znam da ces uspeti izgladiti sve!!!
 
I ovo i ono...ne mozze tako...ako je sve tako kako pishesh, a nema razloga da ne bude tako...onda joj dugujesh objashnjenje, izvinjenje, izjashnjavanje, a osim toga joj dugujesh i shansu da ti ili oprostili ili da te lepo otera u tri lepe.
A i sebi samom.

Nisi citala temu od pre neki dan.
O eurokrem buhtli i incidentu u pekari.

Posle toga ne mogu da ga shvatim ozbiljno
 
direktno
samo pravo u strah ili se povuci a ona neka zna tvoju slabu stranu i neka obecja da ti to nece
uzeti za zlo ;)

zene su ti gore od muskaraca ovo ce svaka prava zena da ti kaze i zasto,zena zenu najbolje poznaje.

zna moju slabu stranu...a zna i jaku...i ta jaka je jace od moje slabe....Jaci sam nego sto misli...i ludji nego sto misli...i bolji nego sto misli...
Reci su nebitne...dela su bitna.....Zelim joj mirne snove i mirno more na kojem plovi sada...i kad osvane novi bolji dan...neka joj srce kuca radosno i neka je osmeh na licu prati kroz novi bolji dan...naporan dan je prosao i bolje mi je leci sada..Laku noc svima..
 
Pre par minuta sam raskinuo sa devojkom...a nisam nam dao sansu...nisam joj dao sansu da me voli..a zelela je to..i ja to nisam video...Ja sam neopevana budala...
Zao mi je nje..sto je verovala u moje reci,moje proste reci sto dolaze iz srca..Dusa mi je ruzna i placam za to...A ona...snazna je poput uragana..lepa je poput svemira.....i imao sam tu srecu da vidim kako namiguje desnim okom...da je slusam kako se smeje....i sve to izgubio jesam jer sam neopevana Budala...i dalje ne znam sta zelim...i nikada joj nisam rekao...Volim te...nisam izdrzao toliko da joj kazem te carobne reci sto lece dusu i srce raduju...Volim te....Ljubim te....i ja i dalje ne znam sta zelim jer sam neopevana Budala....a njene suze ne mogu da zadrzim...i ne mogu da je zagrlim i da joj kazem...Ljubavi moja,slatkisu moj..Necu te napustiti..Tvoj sam do kraja svog malog zivota..Da je snazno zagrlim i nezno poljubim....i ja sam to izgubio...izgubio,a bilo mi je vise nego lepo...Prelepo...svaki dan je bio nas novi bolji dan...Nas novi bolji dan...

ko ce vas muskarce razumeti?!?!?!?????..

odmah da si je zvao!!
 
jel znate koja je razlika izmedju goldfish i samouke ???

znaci tebi je ta goldfish toliko sjebala mozak da ti se prividja iza svakog nika,j b t zasto se ne pomiris s' cinjenicom da si dosadni i nebitni duvac lepka...u stvari serem,ti ne duvas lepak ti ga jedes i to onaj karbofix™,kao eurokrem sa onom kasicicom

jel se seca neko karbofixa...malo je redizajnirana etiketa...

katalog_ht_319.jpg
 
Pre par minuta sam raskinuo sa devojkom...a nisam nam dao sansu...nisam joj dao sansu da me voli..a zelela je to..i ja to nisam video...Ja sam neopevana budala...
Zao mi je nje..sto je verovala u moje reci,moje proste reci sto dolaze iz srca..Dusa mi je ruzna i placam za to...A ona...snazna je poput uragana..lepa je poput svemira.....i imao sam tu srecu da vidim kako namiguje desnim okom...da je slusam kako se smeje....i sve to izgubio jesam jer sam neopevana Budala...i dalje ne znam sta zelim...i nikada joj nisam rekao...Volim te...nisam izdrzao toliko da joj kazem te carobne reci sto lece dusu i srce raduju...Volim te....Ljubim te....i ja i dalje ne znam sta zelim jer sam neopevana Budala....a njene suze ne mogu da zadrzim...i ne mogu da je zagrlim i da joj kazem...Ljubavi moja,slatkisu moj..Necu te napustiti..Tvoj sam do kraja svog malog zivota..Da je snazno zagrlim i nezno poljubim....i ja sam to izgubio...izgubio,a bilo mi je vise nego lepo...Prelepo...svaki dan je bio nas novi bolji dan...Nas novi bolji dan...

:cry::cry:
Ovako ce i onaj moj za koji dan...



Bar se naaadam...:mrgreen:
 
..tako sam i ja često...al bez žaljenja drooge strane...ša sam ja tu sad...car i bog...pa da saažljevam nekoga koga sam ispalim.. hranim se da sam bolji, pa to znači.......jednostavno nije išlo.....a razoomni smo ljoodi...ćao-ćao...ša ima da se preslišvam...uopšte ne mislim ni da sam bolji....ni da sam gori...a ne ostavljam nekoga da bih pokazao kao da sam veliki moodonja..i da ja to mogu....dok traje-sooper...kad ne može..pa ebga ne može...al nije za žaljenje..
 
Pre par minuta sam raskinuo sa devojkom...a nisam nam dao sansu...nisam joj dao sansu da me voli..a zelela je to..i ja to nisam video...Ja sam neopevana budala...
Zao mi je nje..sto je verovala u moje reci,moje proste reci sto dolaze iz srca..Dusa mi je ruzna i placam za to...A ona...snazna je poput uragana..lepa je poput svemira.....i imao sam tu srecu da vidim kako namiguje desnim okom...da je slusam kako se smeje....i sve to izgubio jesam jer sam neopevana Budala...i dalje ne znam sta zelim...i nikada joj nisam rekao...Volim te...nisam izdrzao toliko da joj kazem te carobne reci sto lece dusu i srce raduju...Volim te....Ljubim te....i ja i dalje ne znam sta zelim jer sam neopevana Budala....a njene suze ne mogu da zadrzim...i ne mogu da je zagrlim i da joj kazem...Ljubavi moja,slatkisu moj..Necu te napustiti..Tvoj sam do kraja svog malog zivota..Da je snazno zagrlim i nezno poljubim....i ja sam to izgubio...izgubio,a bilo mi je vise nego lepo...Prelepo...svaki dan je bio nas novi bolji dan...Nas novi bolji dan...
dragane pretereno s.eres. izgleda da neki ljudi bas uzivaju u tome da budu Budale. zasto da ti bude lepo kad moze i da ti bude lose?
 
Mozda ce ovo zvucati grubo....ali jbga izvini, uvek sam iskrena...

Ti si jedna obicna phichkica...njoj ce biti bolje bez tebe...takav lik joj ne treba...cuj ne znas sta zelis...pa najlakse je tapkati u mestu, kukati, jadati se nego promeniti svoje greske, svoj zivot...
Ti si obicna kukavica...i nemoj ni slucajno da zoves devojku..ona je lepa, mlada, ok devojka lako ce naci drugog tipa koji ce joj pruziti sve ono sto ti NECES ili NE ZNAS!!!!!

A ti i dalje truni i ne menjaj nista...ne zasluzujes njenju ljubav, energiju koju je ulagala u vas...

dash2.gif
dash2.gif
dash2.gif


Promeniti se ne mozes jer to ne zelis...

P.s. Devojke manite se muskaraca koji ne znaju sta hoce...takvi samo crpe vasu energiju i povredjuju vas...sut u dupe cim primetite da lik ne zna sta hoce....vazi i obrnuto...
 
Mozda ce ovo zvucati grubo....ali jbga izvini, uvek sam iskrena...

Ti si jedna obicna phichkica...njoj ce biti bolje bez tebe...takav lik joj ne treba...cuj ne znas sta zelis...pa najlakse je tapkati u mestu, kukati, jadati se nego promeniti svoje greske, svoj zivot...
Ti si obicna kukavica...i nemoj ni slucajno da zoves devojku..ona je lepa, mlada, ok devojka lako ce naci drugog tipa koji ce joj pruziti sve ono sto ti NECES ili NE ZNAS!!!!!

A ti i dalje truni i ne menjaj nista...ne zasluzujes njenju ljubav, energiju koju je ulagala u vas...

dash2.gif
dash2.gif
dash2.gif


Promeniti se ne mozes jer to ne zelis...

P.s. Devojke manite se muskaraca koji ne znaju sta hoce...takvi samo crpe vasu energiju i povredjuju vas...sut u dupe cim primetite da lik ne zna sta hoce....vazi i obrnuto...

Odlicno receno....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top