Raskid,a ne znam ni sam sta zelim..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e meni promaklo ovo da ne zna sta zeli, iako i u naslovu pise. pa dobro ne zna sta zeli, onda je mozda i najbolje sto se sklonio. otkad to znaci biti pichka? smuckane su ti stvari u glavi, ne znas gde udaras i jos treba nekog da uvlacis u sve to.

Glee...meni nikad nece biti jasni ljudi koji konstantno ne znaju sta zele....kapiram odredjeni period..svako ima razne probleme..itd....ali godina, dve, tri..( ne znam koliko su oni bili u vezi, niti me interesuje )
Zasto je phicka?

- sto ulazi u vezu kad ne zna sta hoce i samim tim uvlaci i nju?
- sto ne raskine nakon duze veze ( god, dve, tri ) kad jos uvek ZNA da NE ZNA sta hoce?
- sto u toku veze kritikuje devojku i na neki nacin zeli da je ponizi ( sam se oseca bedno ) a ustvari lupa tj. ne bira sta prica? Kako bi nazvala to ponasanje...budalasto...
- sto ne pokusa da promeni ono sto mu devojka nagovesti da joj smeta ( valjda veza podrazumeva kompromise i prilagodjavanja )?...
- sto muci svoju devojku svojim kretenskim ponasanjem?
- sto ceka da ona raskine?

A sam scenarij izmedju devojke i njenog tipa koji ne zna sta hoce ide ovako:

Ona: zasto me ne zoves?
On: ne znam

Ona: jel tebi uopste stalo?
On: ne znam...

Ona: krene da ga zagrli...
On: jao sto ja ne volim romantiku i sl. sranja

Ona: to je osnova za vezu...
On: cuti....

E zbog toga je lik phicka, sebican, nezadovoljan svojim zivotom, ima manjak samopouzdanja, plasi se...itd...

Mogu samo da kazem, da je jadna zena koja ISKRENO voli takvog muskarca...imam druga, isti je kao postavljac ove teme....i mogu samo da mu kazem da ga zalim....takvi ljudi ne mogu biti srecni u ljubavi i zivotu uopste...

Ko je kriv? Sam je kriv...i niko drugi...
 
Da dodam jos.. obicno osoba koja ne zna sta hoce, ludo voli tu devojku za kojom zali...svidja mu se kao celokupna pojava...odgovara mu skroz....i veza je u sustini jako lepa, ako izuzmemo te lude bube koje ima lik koji ne zna sta hoce....

Ona zeli da se neke stvari promene, on ne zeli da ih menja..a obostrana ljubav postoji...javljaju se razne zamerke sa obe strane, pocnu da se inate, udaraju jeno drugom kontru...itd...

Tako se sve vrti u krug, dok devojka ne odluci da skrati sebi muke....ljubav je najlepsa stvar ali od ljubavi se ne zivi....pogotovu od reci....gde su dela????
 
alya ti pomenu neke detalje za koje ko zna da li su takvi, ni da li je on tip koji konstantno ne zna sta hoce, nit znam koliko su bili zajedno, niti kako je sve to izgledalo. doci ce dragan da nam kaze.

ma ja malo analiziram..naravno da ne znam kakvi su detalji...pisem uopste za tipove koji ne znaju sta hoce....

Nadam se da gresim u svemu....;)

P.s. trenutno mi je malo dosadno...valjda mi nece Dragan zameriti.. ;-)
 
Primer je stvarno extrem..takodje kazes da on ne zna ta hoce..ja tvrdim da on bas zna i da je takav.

Naravno da on zna da ne zna sta hoce i to prihvata kao da je takav covek ( sto i jeste )....ali on ne zna zasto ne zna sta hoce i misli da je takav covek....

Valjda covek tezi ka tome da bude bolji i da napreduje....sto znaci da moze da otkrije zasto ne zna sta hoce, da poradi na sebi i da shvati da moze da se menja ako to zeli...

P.s. ako je stvarno takav i ne zeli da se menja...pa nace neku drugu devojku koja ce ga prihvatiti takvog. kakav jeste...
 
Naravno da on zna da ne zna sta hoce i to prihvata kao da je takav covek ( sto i jeste )....ali on ne zna zasto ne zna sta hoce i misli da je takav covek....
Valjda covek tezi ka tome da bude bolji i da napreduje....sto znaci da moze da otkrije zasto ne zna sta hoce, da poradi na sebi i da shvati da moze da se menja ako to zeli...
P.s. ako je stvarno takav i ne zeli da se menja...pa nace neku drugu devojku koja ce ga prihvatiti takvog. kakav jeste...
O tome pricam..da ta devojka treba naci drugog..besmisleno je pricati da on ne zna sta hoce..i ona ceka da mu pamet padne sa neba..takav je kakav je..hladan..bez osecaja da je potrebno dvoje i cao.
 
Mozda ce ovo zvucati grubo....ali jbga izvini, uvek sam iskrena...

Ti si jedna obicna phichkica...njoj ce biti bolje bez tebe...takav lik joj ne treba...cuj ne znas sta zelis...pa najlakse je tapkati u mestu, kukati, jadati se nego promeniti svoje greske, svoj zivot...
Ti si obicna kukavica...i nemoj ni slucajno da zoves devojku..ona je lepa, mlada, ok devojka lako ce naci drugog tipa koji ce joj pruziti sve ono sto ti NECES ili NE ZNAS!!!!!

A ti i dalje truni i ne menjaj nista...ne zasluzujes njenju ljubav, energiju koju je ulagala u vas...

dash2.gif
dash2.gif
dash2.gif


Promeniti se ne mozes jer to ne zelis...

P.s. Devojke manite se muskaraca koji ne znaju sta hoce...takvi samo crpe vasu energiju i povredjuju vas...sut u dupe cim primetite da lik ne zna sta hoce....vazi i obrnuto...

Gresis posto me ne poznajes...nije samo ona ulagala energiju u nasu vezu..vec oboje..i ona i ja...i znam sta zelim u zivotu..i rekao sam joj da zelim nju..takvu kakva jeste...a samo sam trazio da me prihvati takvog kakv jesam..sa svim manama i vrlinama...da prihvati moju crno belu dusu...otvorio sam joj se kao ni prema kome...a ona je ta koja je bila zatvorena i davala mi je na kasicicu sebe,svoje srce...i ja to nisam mogao da prihvatim...zna me bolje nego ja nju..i eto problema...planem u besu brzo,kao udar groma..i ugasi se moj bes brzo kao sto je i dosao..i opet ostane u meni suncani dan,topao dan...i sad ulazem sebe...ne stidim se svojih osecanja i misli...mozda sam glup ali nisam kukavica...uvek iskren prema njoj...samo sto ona nema snage da me upozna do kraja...kao sto nije imala hrabrosti da mi se otvori..da je upoznam...i to mi je smetalo...u srce mi se uvukla..i to dobro zna...svojim delima joj pokazujem da mislim na nju,da je moja inspiracija...da je moj model...kojeg crtam i pravim iz srca...ne gledajuci je...vec osecajuci je..u dubini sebe..u celom svom bicu je ona..i to dobro zna...a kukavica nisam...umem da volim i ne bojim se da volim
 
O tome pricam..da ta devojka treba naci drugog..besmisleno je pricati da on ne zna sta hoce..i ona ceka da mu pamet padne sa neba..takav je kakav je..hladan..bez osecaja da je potrebno dvoje i cao.

Da,hladan kao Sunce koje nas greje i daje zivot,a i smrt...da,hladna je moja dusa....i ne osecam..i ne znam da je potrebno dvoje ze veliku Ljubav..sa smehom,sa suzama,sa bolom i sa radoscu...ja to ne znam ali izgleda da ti to bolje znas od mene
 
Sad jos reci da te je Bog takvog stvorio i da ne mozes da se menjas.....

Ne menjem svoju prirodu ni za koga....ili volim do kraja zivota ili ne...a zna da je nisam, niti zelim da je zaboravim..ma sta se dalje desavalo...usla je u moje srce i nece izaci iz njega ni kada umrem i ona to dobro zna...zna moju i rusilacku i onu lepsu,bolju prirodu..kada stvaram iz srca..kada je radujem,kada je iznenadim,kada je nasmejem..a u sebi vise imam dobrog nego loseg...ali imam i jednog i drugog..takav sam i ne zelim da se menjam..ili me voli ili ne..
 
pa niko ti nije ni rekao da menjas svoju prirodu...zbog nje te verovatno i voli....pretpostavljam...nego u nekim stvarima je potrebno naci kompromis....negde ga tupis a izgleda toga nisi ni svestan..vec samo ja ja....samo sta ti njoj dajes....gde je ona tu?

P.s. raskinula je sa razlogm...nesto nije mogla da trpi vise..Sta je to?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top