Putinov alkoholni raj

mnogo veci procenat narkotika i smrti od istijh je u zemljama poput Rusije , Srbije , Poljske , Bugarske i ostalim tranzicionim zemljama nego na zapadu , gde su kroz to prosli pre 30 godina
mislim ima i sada naravno , al ne toliko masovno kao na istoku,slicno je i sa sidom

na zapadu ti je najveci procenat smrti od prezderavanja i uboda nozem.

sto se mene tice, bolje da se mre pijan
 
mnogo veci procenat narkotika i smrti od istijh je u zemljama poput Rusije , Srbije , Poljske , Bugarske i ostalim tranzicionim zemljama nego na zapadu , gde su kroz to prosli pre 30 godina
mislim ima i sada naravno , al ne toliko masovno kao na istoku,slicno je i sa sidom

Nemoj da lazhesh, kakva Poljska, Srbija...samo Rusija. Pa tamo svaki drugi dan zaplene po 200-300 kila chistog heroina.
 
Nemoj da lazhesh, kakva Poljska, Srbija...samo Rusija. Pa tamo svaki drugi dan zaplene po 200-300 kila chistog heroina.

Синак, обрати пажњу на речник када се обраћаш ветеранима ...
Прекјуче си се испилио,
јуче учланио,
и већ себи дајеш за право да некога назовеш лажовом !!!!

Ајде ЛИНК за тврдњу !!!
 
Синак, обрати пажњу на речник када се обраћаш ветеранима ...
Прекјуче си се испилио,
јуче учланио,
и већ себи дајеш за право да некога назовеш лажовом !!!!

Ајде ЛИНК за тврдњу !!!

Imash na RIA novostima koliko hocesh.
Ja sam ovde vec tri godine, a to shto sam samo dan pod ovim nalogom mi omogucuje da ti bez straha kazhem da me upoznash sa svojom majkom da izjavim nesrecnici saucheshce shto te je takvog rodila. :sad2: :sad2:
 
rec je o cistom alkoholu

Svaki Rus u proseku popije 18 litara alkohola godišnje
Vesti - Svet | Tanjug | 03 jun 2009
Svaki Rus u proseku popije 18 litara čistog alkohola godišnje, izjavila je ruska ministarka zdravlja i socijalnog razvoja Tatjana Golikova.

Otvarajući u Moskvi konferenciju posvećenu problemima zavisnosti, ona je precizirala da je ta procena zasnovani na podacima o ukupnoj prodaji alkoholnih pića - legalnoj i nelegalnoj.

Svetska zdravstvena organizacija ocenjuje da je pojedinačna potrošnja alkohola veća od osam litara godišnje opasna po zdravlje stanovništva. Uz to, svaki litar preko ove količine skraćuje život muškaraca za 11 meseci, a žena za četiri meseca, podsetila je ruska agencija Mednovosti.

Podacima o potrošnji alkohola po stanovniku obuhvaćjena je celokupna populacija Rusije - od novorodjenčadi, do ljudi u dubokoj starosti.

Preračunato u alkoholna pića, 18 litara čistog alkohola je isto što i 45 litara votke, 720 boca piva sa petoprocentnim sadržajem alkohola ili 214 boca vina od sedam decilitara jačine 12 procenata.

http://www.srbijanet.rs/vesti/vesti...oseku-popije-18-litara-alkohola-godisnje.html
 
мој деда стриц и кум мога стрица испекли око 300 литара воћне ракије
дали им баба и ја 250 литара домаћег розеа

све попили за мање од годину дана

деда има 85 година
стриц 62
кум 54

и добро им

е да било је ту и многооооооо пива

јер пиво највише воле
 

Back
Top