Putinov saveznik: "Evropa je gola... Udariti po NATO"

Da li podržavate ruski preventivni nuklearni udar na NATO štab u Briselu i naoružavanje Huta?


  • Ukupno glasova
    14
Citao sam skoro da americke rakete Minutmen su 90% van funkcije jer su stare 50 i vise godina. Kažu da u slucaju nuklearnog rata 90% ovih raketa ne bi poletelo vec bi eksplodirale na zemlji u silosima gde se nalaze.

SA druge strane Rusija ima mobilne nuklearne rakete, nove proizvodnje tako da bi preventivan udar na NATO stab u Briselu vrlo je moguce, prosao bez uzvratne reakcije.
Citao sam skoro da su u Italiju sleteli vanzemaljci, sa dva tanjira.
 
Putinov saveznik: "Evropa je gola... Treba udariti nuklearkom po NATO štabu u Briselu"

Saveznik ruskog predsednika Vladimira Putina predložio je prelazak na nuklearni rat i izneo ideju o udaru na sedište vojnog saveza NATO u Briselu, u Belgiji.ž



Ilustracija, foto: EPA/MAXIM SHIPENKOV











Ilustracija, foto: EPA/MAXIM SHIPENKOV

Državni TV voditelj Vladimir Solovjov, jedna od najistaknutijih ličnosti u medijima koje podržava Kremlj, dao je komentar u svojoj radio-emisiji "Full Contact".

Džulija Dejvis iz Dejli bista podelila je danas odlomak iz emisije na društvenoj mreži Iks, ranije poznatijoj kao Tviter.

"U međuvremenu u Rusiji: Vladimir Solovjov razmišlja o tome šta bi Kremlj još mogao da uradi da naudi Sjedinjenim Državama, kao što je naoružavanje Huta i bilo koga ko cilja na američke vojne baze i brodove. Takođe je predložio uništavanje satelita Ilona Maska", napisala je Džulija Dejvis u opisu snimka.

Ideju da bi nuklearni rat mogao da izbije usred sukoba u Ukrajini izneli su brojni ruski zvaničnici, uključujući Dmitrija Medvedeva, bivšeg predsednika i premijera Rusije.

Putin je u septembru 2022. rekao da je Rusija spremna da upotrebi nuklearno oružje za odbranu svog "teritorijalnog integriteta", a o toj temi se redovno govori na ruskoj državnoj televiziji.

"Iz nekog razloga članice NATO-a imaju osećaj, kako je rekao jedan češki komandant, da su spremne za rat sa Rusijom i ovaj rat će se voditi nenuklearnim sredstvima“, rekao je Solovjov. Potom je dodao: "Zašto? Zato što je to ono što oni žele?"

Solovjov je rekao da Rusija treba da pređe na korišćenje nuklearnog oružja kako bi Zapadu nešto pokazala.

"Za početak, sprovedite testiranje. Stvarno aktivirajte bombu da biste im nešto pokazali, tako da svi to mogu da vide", rekao je Solovjov.


"Milion komada municije! Pražnjenje sopstvenih zaliha. To je ono na šta Evropa trenutno poziva. To znači da je Evropa gola! Trenutno nemaju municiju", rekao je propagandista Kremlja i dodao da članice NATO-a treba da shvate da Rusija može da ih napadne, pa i nuklearnim oružjem.

"Ako neko ne razume da je u ratu sa nama, slušajte naše ljude na prvim linijama fronta. Oni nemaju nikakve sumnje sa kim se suočavaju", rekao je Solovjov. On je dodao: "Udarite (NATO) štab!"

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=02&dd=02&nav_category=78&nav_id=2475522


Da li podržavate stavove Vladimira Solovjeva o preventivnom nuklearnom udaru na štab NATO pakta u Briselu , i naoružavanje Huta do zuba sa ciljem potapanja NATO brodova u Crvenom Moru i Persijskom zalivu ???

Ti si lud ko i ovaj Solovjev 🙄🙄🙄
 
Putinov saveznik: "Evropa je gola... Treba udariti nuklearkom po NATO štabu u Briselu"

Saveznik ruskog predsednika Vladimira Putina predložio je prelazak na nuklearni rat i izneo ideju o udaru na sedište vojnog saveza NATO u Briselu, u Belgiji.ž
Ja sam ipak mislim da bi bila mnogo efikasnija jedna taktička na Londonsiti.
Napravili bi jedno lepo jezero pored koga bi genocidni englezi mogli da piju čaj i ćaskaju o vremenskim prilikama.
 
Ja sam ipak mislim da bi bila mnogo efikasnija jedna taktička na Londonsiti.
Napravili bi jedno lepo jezero pored koga bi genocidni englezi mogli da piju čaj i ćaskaju o vremenskim prilikama.


Ja mislim da bi najefektnije bilo da se udari direkt na Belu Kucu

Da bude kao u pesmu "gorece i bela kuca - kao da je sva od pruca"

 
1984e je snimljen Terminator

Ako se secas one scene kada Kajl Ris objasnjava Sari Konor buducnost...kaze Skajnet ce preuzeti glavnu ulogu za 40 godina.

To je sada, 2024.
Fantazija.
Realnost.
Nauka.
Vanzemaljci...

Hm, terminator je metafora.
Kao i matrix.
Mada pored ljudskih budaletina možda nam i trebaju i jedni i drugi, i roboti i vanzemaljci da nam smire umišljaj i domišljaj...

Ali ne mislim da bi i ijedni i drugi prljali ruke sa ljudskom vrstom, sem ukoliko nismo opasnost po njih ...
 
Da li podržavate stavove Vladimira Solovjeva o preventivnom nuklearnom udaru na štab NATO pakta u Briselu , i naoružavanje Huta do zuba sa ciljem potapanja NATO brodova u Crvenom Moru i Persijskom zalivu ???

E kod njih svašta možemo čuti. Verovatno je sad strategija pravljenja "imidža neuračunjivosti" kako bi se zapad držao u strahu. U smislu, ne čačkajte nas, ludi smo i opaljeni mokrom čarapom. Dobra dosetka. Ovaj glupi zapad ima sve neke ozbiljne i odmerene diplomatske izjave, to je luzere, sad je u trendu lupetanje na kvadrat. Rijaliti politika. Tačno se vidi da im je Vulin bio u poseti i dao par saveta ;)
 
E kod njih svašta možemo čuti. Verovatno je sad strategija pravljenja "imidža neuračunjivosti" kako bi se zapad držao u strahu. U smislu, ne čačkajte nas, ludi smo i opaljeni mokrom čarapom. Dobra dosetka. Ovaj glupi zapad ima sve neke ozbiljne i odmerene diplomatske izjave, to je luzere, sad je u trendu lupetanje na kvadrat. Rijaliti politika. Tačno se vidi da im je Vulin bio u poseti i dao par saveta ;)
Kao da su te čitali englezi pa postavili Baajdena za predsednika, da svako može da pritiska dugmiće bez odgovornosti....
 
KO ovi debilini srpčići što su prodali Kosmet 70tih, u ime svojih korisnih idiota "jagnjećih brigada", pa sad ne mogu da ga predaju, oće im dodje albanska mafija na kuću i moraju i gaće da prodaju da plaćaju NATO da ih čuva...a NATO sve dalje...još malo pa ih zabole za siću koju oni plaćaju, jer moraju da čuvaju svoje veće interese....
 
E kod njih svašta možemo čuti. Verovatno je sad strategija pravljenja "imidža neuračunjivosti" kako bi se zapad držao u strahu. U smislu, ne čačkajte nas, ludi smo i opaljeni mokrom čarapom. Dobra dosetka. Ovaj glupi zapad ima sve neke ozbiljne i odmerene diplomatske izjave, to je luzere, sad je u trendu lupetanje na kvadrat. Rijaliti politika. Tačno se vidi da im je Vulin bio u poseti i dao par saveta ;)


Pucate po svim savovima NATO okupatori i srpski neprijatelji :maramica:

 
Prorocanstva svakako govore da ce doci do Velikog rata . Alois Irlmaier sa njegovim vizijama je jos oko 1954 video u detalj kako ce ruske trupe uci sve do teritorije Rajne i Rurske oblasti. Video je da ce jadna od Ruskih Armija i preko Beograda promarsirati ka Apeninskom poluostrvu. Video je i knotraudar Jenkija koji ce podici 10000 dronova iz pustinja Afrike, sa zutim prahom, i kad ga bace , sve na liniji Budimpesta -Bec- Prag- pa do Baltika i severnog mora , kao neki pojas ..gde padne prah sve ce umreti, i meso ce pocrneti i otpadati sa kostiju, da ce i trava pocrneti kao i drvece. Svakako,Irlmaier govori i da ce Pariz izgoreti , kao i Rim...
A obasnjava da je video i neki avion kako leti sa Istoka , i baca neku veliku bombu u vodu kod Engleske. I da ce se dici veliki talas koji ce izazvati potonuce trecine Engleske. Drugi videlac , je prorekao da ce i Moskva goreti ove jeseni, i da ce NATO krenuti na Rusiju. Tako da cemo imati sirok dijapazon mogucnosti. Najvece pitanje je da li ce se i prorocanstva o tome da cemo i mi biti upleteni u rat ispuniti ili ne.
 
I ovde je Zadruga najgledanija emisija pa niko ne misli da se tu prosipa neka pamet.
Što se nuklearki tiče Putin naravno zna da samo Velika Britanija ima kapaciteta da poravna ceo evropski deo Rusije bez da Ameriku nešto i pita, a naravno da bi onda letele i američke rakete.
Solovjev je očigledno veoma bolestan čovek. Ako ga zaista podržava mnogo Rusa onda su zaista otišli do đavola.
Zaebana i ruska vakcina....
 

Back
Top