Putin se izvinio!!!bilo je i vrijeme

A sto onda mi kukamo na Nemce i ustase zbog Jasenovca?!:dontunderstand:

Ја не кукам. Изгазили су нас и ћао, ми грешимо што играмо по правилима док их нико не шљиви. Ваљда нам је душа топла, шта знам. Сама врста и обим злочина говори нешто друго, пре свега о моралном стању починиоца, јер у рату само морал и људскост спречавају да чиниш злочине. Зато је оправдано рећи да су хрвати и немци болесна нација, као и комунисти и Стаљин.
 
Poslednja izmena:
Ја не кукам. Изгазили су нас и ћао, ми грешимо што играмо по правилима док их нико не шљиви. Ваљда нам је душа топла, шта знам. Сама врста и боим злочина говори нешто друго, пре свега о моралном стању починиоца, јер у рату само морал и људскост спречавају да чиниш злочине. Зато је оправдано рећи да су хрвати и немци болесна нација, као и комунисти и Стаљин.

Ne kukam ni ja.Isto mislimo,samo sam hteo da proverim.:ok:
 
liberalni kapitalizam je mogao da zazivi, pojala ga je korupcija.

to jest, sam se pojeo, liberalni kapitalizam neizostavno dovodi do imperijalnog kapitalizma, a iznura do oligarhijskog sistema vladavine.

krivi onog iz "beautiful mind" i njegove teorije o ljudskoj grabezi kao dobrobiti za covecanstvo.

svaki sistem, jos od prvobitne ljudske zajednice, neizostavno stvara oligarhiju. :) tako da sva politicka zalaganja a pogotovo ideoloska jesu budalastina.

ostaje jedino da se covek odrekne tekovina moderne civilizacije, da se vrati prirodi, ali da zaista bude slobodan i srecan. :)
 
Aj nek mi neko prevede ovaj rvatski jezik,...........
ili sam ipak dobro razumela,
vladao je citavih par meseci,
posle toga je bio general u jednoj bitci,
za austrijsku vojsku,koju je naravno izgubio,
i na kraju ,zalagao se da Hrvatska potpadne
pod austrijski protektorat:eek:
a oni mu sad pevaju ustani bane,
o zemljo Indijo,imali blesavijeg naroda na kugli zemaljskoj:worth::worth::worth:
 
Zato sto je bio jedan odvratan smrad , koji se usudio da pita Racica , koliko kosta sroska krv , koju su Srbi prolili , oslobadjajuci Hrvate , pa da nas isplati , pa da budemo kvit .


eto sad ste se napili i prolili!!!jeste li sad zadovoljni??
Nista se nije promijenilo od tada!! sad ti meni reci jesmo li platili dovoljno?:cool:
ipak mi reci zasto ste ubili Hrvatske poslanike??:cool:
 
Доста се отишло од теме. Путин се извинио, вероватно је то у реду. Ипак је Руска федерација наследник СССР-а. Али неке ствари не би смели да сметнемо са ума.
Тај СССР је водио Стаљин, који није био Рус, доста кључних места у руководству СССР су држали неруси. Ако је неко страдао од њега, то су били Руси. Не само зато јер су били већински народ, већ су од Стаљина страдали најистакнутији предстваници Руса ( елита, модерно речено ): уметници, најспособније војсковође пред 2. рат. А понашање Стаљина у том рату, грешке које су довеле до масовних страдања војске и становништва су прича за себе.
Царевина Русија је била мултиетничка империја, где су припадници свих народа имали своја права: племство је било на власти без обзира на веру и нацију, обичан народ је свуда живео исто.
Насиља Стаљина и комуниста не би требало приписивати Русији.


To je gest KULTURE i nista visew:cool:
 
Руско-Пољско непријатељство датира још из средњег века. Пољски католички фанатици су уз помоћ Немачке и папе покушавали да покатоличе православне Русе. Историја сукоба се наставила. Ништа необично, јачи је измлатио слабијег. Кад би од свакве овакве ситуације правили драму, пола ситорије би претворили у злочин и геноцид.


Aj ne heri!!tvoja povjest je ravna tvojoj mitologiji:cool:
 
eto sad ste se napili i prolili!!!jeste li sad zadovoljni??
Nista se nije promijenilo od tada!! sad ti meni reci jesmo li platili dovoljno?:cool:
ipak mi reci zasto ste ubili Hrvatske poslanike??:cool:

Zato sto su sarkasticna odvratna gamad , koja i zato sto su se usudili da pluju na ogromne Srpske zrtve .
Sta platili . Pa jos ste nas i opljackali .


E sad , ti meni reci , zasto ste vi hrvati vadili oci maloj srpskoj deci , odsecali im glaave , klali ih i ubijali cekicem u glavu? Da li postoji jos neko na sveto , osim vas hrvata , koji je imao logore smrti za malu decu ?
Cime se to moze zasluziti?
 

Back
Top